Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
30
Favori
76.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayal kırıklığı olacak diye çok korkuyorum ama yine mükemmel bir sezon

Adam'ın Bartosz olduğunu düşünüyordum Jonas çıkınca şaşırdım ama bu konuda hala bi ters köşe bekliyorum
    Charlotte-Elisabeth döngüsü tam bir beyin yakan cinsten
    Paralel evren konusuna girdiler nasıl toparlayacaklar bakalım burdan merakla bekliyorum 3.sezonu

• Arkadaşlar bu paralel evren mevzusuna bence çok girilmez. Belki o da döngünün bir parçası yani Fringe gibi 5 sezon olsa rahat rahat işlerler tamam ama az bölüm ile olmaz bu bana kalırsa. Adam, Martha'nın paralel evrenden geleceğini biliyor olabilir.
  • Tek kelimeyle 'Muazzam' bir sezondu.Her şey belirli mantık çerçevesinde anlatılmış.Havada kalan neredeyse hiç bir şey yok.Almanlar bu işi becermişler.3. sezonu merakla bekliyorum.
  • 2. sezonu yeni izledim ve dizi seviyesini yükselterek devam ediyor.
    Paralel evren mevzusu işi çok karıştırabilir ama dizinin yapım ekibi bence altından kalkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon yine güzel olmuş fakat
    şu Zaman Yolculuğu kitabının olayı hala çözülmedi. O kitap nasıl varoldu hala belli değil, yazgısal paradoks dedi Saatçi fakat bu paradoksu başlatan olay ne hala gösterilmedi. Ayrıca Adam geldi Martha'yı öldürerek Jonas'ın Adam olma sürecini başlattı fakat ilk başta Jonas nasıl Adam'a dönüştü, olayların başını göstermemeleri bence hoş olmadı. Döngüleri iyi açıkladılar fakat döngünün başlama nedeni düzgün anlatılmadı. Tanrı Parçacığı zaman yolculuğuna olanak sağlıyor fakat bu zaman yolculuğunu ilk kim başlattı? Tanrı Parçacığı nasıl ortaya çıktı? Şimdi bir de paralel evren çıktı, bakalım son sezonda tüm olayları nasıl açıklığa kavuşturacaklar. İlk sezon zaten karmaşıktı bu sezonla işi daha da karmaşık hale getirdiler, umarım altından kalkarlar.

• Benim kafa pek basmadı da Elisabeth - Charlotte - Elizabeth paradoksu şuna benzer bir şekilde açıklanabilir mi? :
    https://www.youtube.com/watch?v=86RndVp9yFw

Not : Predestination filminin konusudur bu filmi izleyerek videoda bahsedileni daha iyi anlayabilirsiniz.
  • Güzel sezondu ayrıca kimsenin ilgilenmemesi daha da güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 4 Temmuz 2019; 2:7:53 >
  • ben daha şunun mantığını anlamadım.

şimdiki zamanda kardeşi olan çocuk geçmişte nasıl babası oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 4 Temmuz 2019; 5:47:48 >
  • Abi diziyi zerre anlamıyorum ama öyle güzel atmosferi müzikleri oyunculukları var ki sırf onun için izliyorum eğer bu saydıklarım da vasat olsaydı hiç çekilmez çabuk sıkılırdım. Eminim ki şu diziyi 5 insandan ikisi anlar ben böyle çorba dizi görmedim arkadaş 12 monkeys karışık derdim taki Darkı görene kadar

• Şu kısmı aydınlatacak var mı?

Noah'ın kızı Charlotte orası tamam. Elisabeth Charlotte'ın kızı, ama sezon finalinde öyle bir gösterdiler ki sanki Elisabeth, Charlotte'ın annesi ve kadin kendi annesinin çocukluğuna bakiyor gibi anladım orayı aydınlatacak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 4 Temmuz 2019; 12:20:47 >
  • Concerta ritalin içip izleyecen her bölümü

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu kısmı aydınlatacak var mı?

Noah'ın kızı Charlotte orası tamam. Elisabeth Charlotte'ın kızı, ama sezon finalinde öyle bir gösterdiler ki sanki Elisabeth, Charlotte'ın annesi ve kadin kendi annesinin çocukluğuna bakiyor gibi anladım orayı aydınlatacak var mı?

Açıklayamam ama olanı söyleyeyim: Charlotte'un kızı aynı zamanda Charlotte'un annesi
    Nedensellik döngüsünün cılkını çıkartıyorlar

• Böyle yorumlar yzıyorsunuz sonra biz ilaç bulamıyoruz eczanelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

Böyle yorumlar yzıyorsunuz sonra biz ilaç bulamıyoruz eczanelerde.
    Araştırmak gerek hocam :) illa vardır bazılarında

• 2.sezon çok başarılı olmuş. Üstüne koyarak efsane olmaya aday bir dizi haline geleceğini umuyorum. Kesinlikle izlenmesi gereken çok güzel bir yapım.

Diziyi genel olarak soy ağacını bir kenarda tutarak izliyorum. Malum kim kimin neyi oluyordu bazen uğraştırıyor. Bu sezon için tek aklımdaki soru işareti, bir üçleme olacak bu dizinin final sezonuna paralel evren temasıyla geçecek olması biraz düşündürücü oldu. Zaten zaman kavramı ve döngü olaylarından hala soru işaretleri varken bu durum son sezonda işin içinden çıkılmaz bir hal aldırıp kötü etkilemez diye umuyorum. Bende en şok etkisi yaratan durum bir insanın kızının aynı zamanda annesi olması bilimin son noktası dediğim andı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu kısmı aydınlatacak var mı?

Benim kendi yorumum şöyle;

En basit şekilde anlatıyorum komik gelebilir ama ikisi de annesini dünyaya getiriyor. Böyle bir döngü.

Nasıl olduğuna gelirsek. Bana sorarsanız döngünün başı nasıl oldu orası meçhul ama. Noah ile Elisabeth gelecekte birlikte olup bir kız çocuğu dünyaya getiriyorlar. Bu kız Charlotte. Noah artık hangi nedenden ötürü bilinmez ama Charlotte'u alıp geçmişe götürüyor çocukkken. O da peter ile evlenip Elisabeth'i dünyaya getiriyor. Bu döngü içinden gidiyor.

• Bu sahnede Bartosz'un oynadığı PS4 oyununun ismini bilen var mı ?

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    titanfall galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The purge olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Bu sahnede Bartosz'un oynadığı PS4 oyununun ismini bilen var mı ?

İlk sezonda Jonas ile oynarken dualshockların ışığı yanmıyordu sanki ayrıca 2 kişi oynarken biri mavi biri kırmızı yanması lazım oturum açan kişi sayısına göre. 2.sezonda buna dikkat etmişler bu sefer cidden oynuyor gibi

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.