Şimdi Ara

DARİUS :@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ne dariusmuş daha dün aldığım renektonla(şuan mainim olmaya emin adımlarla ilerliyor kendisi.) Bugün oynadığım dariusu 6 lvla kadar outfarm bıraktım birde 0/3 yaptırdım. Doğal olarak 6lvldan sonrada kurtaramadı ve oyundan düştü. Dariusa 1 stun earlyde sustaini olmadığı için gg dir. Yani Sion Renekton İrelia vb. Karakterler Darius'u kesip durur sabaha kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerf lazım darius a çok çabuk öldürüyor teke tekte
  • Jaxa op diyodunuz aynı fiyata 2sine de gerekli itemleri alın darius cok fena indiriyor. abi normal vuruşundan ziyade pasifi igniteden çok vuruyor tabiki counteri var. ama diğer herolara nazaran cok daha iyi olan bir hero. ayrıca offtank kasıldığı için kolay kolay ölmüyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldwar12

Dariusun ultisine nerf gelsin diyorsun, tamam farzet geldi. Neden darius picklesin o zaman oyundakiler ? 100 tane champion içinse 80. sıralardaki yerini alır darius. Tek özelliği var oda ultisi.

:D lütfen kendını asarmısın yada netsız televizyonsuz bir köye tasınablirbisin tüm ınsanlık için
  • Yorıck solo toptaki en iyi champtır bi kullan dariusta kimmiş diyeceksin kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufoman

Yorıck solo toptaki en iyi champtır bi kullan dariusta kimmiş diyeceksin kardeşim

powerpuff yufoman yine günü kurtardı dağilin
  • pasifine ağlayanlar gankplankin, twitchin pasiflerine, teemo, fizz, varus gibi heroların pasif skillerine, niye ağlamıyorlar
    qsuna ağlayanı görmedim, öyle 10000000 dmg vurduğu yok, adam sana yaklaştığında uzaklaşıyorsun, bunu da yapamıyorsan öl.
    wsu slow, buna yapabileceğim bir şey yok, slow yani, buna ağlıyorsan blitzcrankın esine ölmen gerek. 1 saniye knockback %100 ad vs %40 slow %100 ad --
    esi armor penetration özelliği var zaten, rangei kısa, pek bir olayı yok
    ultisi 1000 dmg vuruyor, adam pasif stacklemeye başladıkça uzaklaşmaya çalış no problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinataki

pasifine ağlayanlar gankplankin, twitchin pasiflerine, teemo, fizz, varus gibi heroların pasif skillerine, niye ağlamıyorlar
    qsuna ağlayanı görmedim, öyle 10000000 dmg vurduğu yok, adam sana yaklaştığında uzaklaşıyorsun, bunu da yapamıyorsan öl.
    wsu slow, buna yapabileceğim bir şey yok, slow yani, buna ağlıyorsan blitzcrankın esine ölmen gerek. 1 saniye knockback %100 ad vs %40 slow %100 ad --
    esi armor penetration özelliği var zaten, rangei kısa, pek bir olayı yok
    ultisi 1000 dmg vuruyor, adam pasif stacklemeye başladıkça uzaklaşmaya çalış no problem.

abi skilleri de pasifini etkiliyor, şimdi son oyunumda darius geldi o yorumu attığımda dariusla hiç 1v1 solo kalmamıştım. kalanlardan yorum yapıyordum. aldım renektonu 1-5-2 gibi bişi gidiyodum maç 9-8-13 bitirdim dariusla kimse 1v1 gidemiyodu feedlenmişti. dedim 3lvl oldugumda yanna gidip stun atip kaciyim, adam cekip 2vuruyo benm vurdugum kadar adam botla okadar vuruyodu ben cloth armor almstm he birde adamın atk dmg de düşüktü nasıl okadar vuruyor anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 10 Temmuz 2012; 15:21:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reney

quote:

Orijinalden alıntı: Hohoyt

quote:

Dariusun ultisine nerf gelsin diyorsun, tamam farzet geldi. Neden darius picklesin o zaman oyundakiler ? 100 tane champion içinse 80. sıralardaki yerini alır darius. Tek özelliği var oda ultisi.

O zaman şöyle düşün karthusun ultısı her öldürdüğünde cd si sıfırlansa...

Bence sen hoşnut olursun.Ama beni rahatsız eder.Haksızlık çünkü nerf gelmemesi gereken o kadar hero varken...

Bu neyin kafası sorabilir miyim ?

Kafama inen True Damage'in kafası

• quote:

kardeş katarinanın da tek özelliği ultisi ama oyundaki heroların %90'ı ultisini bozuyor. Dariusunda bozulsa neyse, adam kasamasa bile squishy heroları q+ulti yapıp kesiyor. adaletlimi sence bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSideLoL

Jayce al onun qsunun bir farkı yok. :D

• kastırırsan ve sen kasamayıp tedbir almazsan tabiki de o kadar vurur sadece o değil diğer herolarda kasarsa öyle vurur hatta daha fazla vuran bile olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

kastırırsan ve sen kasamayıp tedbir almazsan tabiki de o kadar vurur sadece o değil diğer herolarda kasarsa öyle vurur hatta daha fazla vuran bile olur

1000 True Damage vuran başka bir champ yok. Cho'Gath deme base damage 600...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Ya ne dariusmuş daha dün aldığım renektonla(şuan mainim olmaya emin adımlarla ilerliyor kendisi.) Bugün oynadığım dariusu 6 lvla kadar outfarm bıraktım birde 0/3 yaptırdım. Doğal olarak 6lvldan sonrada kurtaramadı ve oyundan düştü. Dariusa 1 stun earlyde sustaini olmadığı için gg dir. Yani Sion Renekton İrelia vb. Karakterler Darius'u kesip durur sabaha kadar.

Adam oynamayı bilmiyormuş demek ki

Toplanın beyler, size Darius'u öldürmenin sırlarını veriyorum:

İlk önce ranged bir karakter alın, sürekli Darius'a vur-kaç yapıp minion öldürmesini engelleyin, fakat ultiyi açtığı an 1vs1'de rakip tanımaz hale gelir, Darius'u ilk seviyelerde mümkün olduğu kadar öldürüp(ne kadar mümkün orası tartışılır) item almasını engellemeniz gerek ki savaşlarda ultiyi öldürmek için değil ölmemek için kullanması gereksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

kastırırsan ve sen kasamayıp tedbir almazsan tabiki de o kadar vurur sadece o değil diğer herolarda kasarsa öyle vurur hatta daha fazla vuran bile olur

base dmg bile 600. AP kas bakalım kaç vuruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Chogath minionlara 1000 true dmg vuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chogath rahat counterlar.
  • quote:

Bu oyunda hiçbir hero underpowered kalmaz merak etme.En fazla 1-2 patch de yine eski haline getirirler.Bi ara wowda warriorlar çok güçlü olduğu için eu.wow forumlarını diğer classları oynayanlar konu açarak çökertmişlerdi.Daha sonra warriora nerf geldi.
  • quote:

Bu oyunda hiçbir hero underpowered kalmaz merak etme.En fazla 1-2 patch de yine eski haline getirirler.Bi ara wowda warriorlar çok güçlü olduğu için eu.wow forumlarını diğer classları oynayanlar konu açarak çökertmişlerdi.Daha sonra warriora nerf geldi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.