Şimdi Ara

DARBOĞAZ SIKINTISI OLMADAN EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmzamdaki sistem için ekran kartı alıcam ve darboğaz yaşamak istemiyorum bu konuya baya takılıyorum hangi ekran kartını önerirsiniz acil yardımlarınızı bekliyorum..

• Galiba rx 460 veya 1050

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt 730
  • 256 bit olursa daha iyi olur benim için

• TyfnKCR kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ozel-ilan-9800gt-512mb-256bit-vga-262451887

buyrun hocam nuh nebiden kalma 256bit ,ekran kartlarını böyle sıralamaya koyuyorsanız vay halinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 21 Şubat 2017; 23:22:19 >
  • Pardon ama ben adam akıllı bir kart arıyorum sizin ihtiyacınız var ise size gönderebilirim elimde 2 adet var hocam

rx460 128bit ama birçok 256bite 1000 basar diyebilirim zaten işlemciniz gtx1050 ve rx460 üstündeki ekran kartlarını asla ve kattiyen kaldırmaz rx470 takıldığı anda takılmalar başlar fps 60 görünür 2snde 0.5sn takılır onlada oyun oynanamaz hale gelir
  • Eyvallah sağolasın

• Peki nvidia olarak hangisinin önerirsiniz?
  • Size önerim GTX750 Ti veya R7 360 üstüne çıkmayınız. 2. elde 300 TL civarına garantili bulabilirsiniz. Yakın zamanda sistemi peyderpey değiştireceksiniz o zaman düşünülebilir.
  • Çok fazla oyun bağımlısı değilim online oyunlarda video kaydediyorum ve montajliyorum vs

• Dediğim gibi çok masraf etmeye değmez. AMD Relive sürücüsünün oyun içi video çekme özelliği ile minimum fps kaybıyla videolar çekebilirsiniz. Nvidia da ise aynı işi shadow play yapabilmektedir.
  • 750 ti max sınır. bu sisteme de sıfır kart alınmaz. ikinci ellere bak.
  • Zotac Nvidia Geforce GT 710 1GB 64Bit (DX12) PCI-E 2.0 Ekran Kartı ZT-71301-20L
  • GTX 750 Ti veya HD 7790.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanılıyorsam düzeltin ama güncel kartlar anakartınızdan ve işlemci modelinizden dolayı darboğazda kalır, tam performans alamazsınız.
    Dolayısı ile GTX700 serisi veya HD7000 serisinin yukarısını tavsiye etmem. Ancak diğer parçaları zamanla değiştirecekseniz anakart,işlemci,ram olarak o zaman yeni seri bir ürün bir süre çalıştırmanın zararı da olmaz. Yoksa yeni ekran kartına vereceğiniz paraya yazık olur.
  • Ekran kartını bir kere alayım tam alayım diyorum ilerde belki sistemi değiştirebilirim bir ihtimal ama şuan için online oyunların çoğuna yetiyor bana
    Ekran kartı alırken gpuya bakılır ilk önce. Bit veriyoluna bakılmıyor bile artık. Vramine en son bakılır bu gpu bu vrami işleyebilir mi? diye. Sizin bilgisayarın besleyeceği güncel kartlar 128 bit veriyoluna sahipler. 1500 lira etikete sahip gtx 1060 bile 256 bit değil. Hatta 256 bitlik gtx 1080, 4096 bitlik fury x'i yerle bir ediyor. Bitle bytela kart seçilmez.

• Ben sizden ekran kartı önerisi istedim BİLGİ istemedim...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.