Şimdi Ara

Dar pantolon giyiyorum sürekli laf söylüyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dar giyerim de belli ölçülerde tabi ki. Bu skinny giyen erkekler takımları napiyor acaba. Katlayıp müsait bir yerinize mi sokuyorsunuz anlamıyorum ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Ben hep 32 santimlik giyiyorum.

benimkini vereyim istersen ?

edit: pantolon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidüsün -- 23 Kasım 2015; 16:58:34 >
  • Benimde saçlarım uzun yolda bakanlar oluyo mal mal.Allahın cahili diyip geciyom.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Bak arkadaşım sonuçta ben kız ürünü değil erkek ürünü giyiyorum yanı erkekler için kafan alıyomu dar pantolon giyip Avrupa'da sana laf ederler mi hayır ama burası türkiye ben istiyorsam etek giyim bana kimse laf atamaz rahatsız edemez sen giyemezsin bunu diyemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mya14

Bak arkadaşım sonuçta ben kız ürünü değil erkek ürünü giyiyorum yanı erkekler için kafan alıyomu dar pantolon giyip Avrupa'da sana laf ederler mi hayır ama burası türkiye ben istiyorsam etek giyim bana kimse laf atamaz rahatsız edemez sen giyemezsin bunu diyemez.

yoo gayet de der dalgasını da geçer. buna da yobazlık diyemezsin. avrupada da tayt gibi pantolon giyersen eleştirilirsin merak etme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi istersen etek de giyebilirsin ama garip bir görüntü oluşuyorsa giymeni garip karşılamaları normal

• herkesin kendiniz gibi olmasını bekleyemezsiniz insanları biraz özgür bırakın

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Yobaz insan bana göre de senin giydiğin bol pantolon görüntü kirliliği bende onu beğenmiyorum sana bu ne lan böyle diyormuyum seni rahatsız ediyomuyum demek ki insanları kıyafetine göre rahatsız etmek normal bende bunda sonra her laf edeni öldüresiye dövcen o zaman

• Paçana yapışıp çıkar demiyorlar ya.

Çok farklı bir şey yapıyorsan bunun tepkisi mutlaka olur. Normal. Toplumla alakası yok.

• Ooo sincaptan manyak laf

• Her toplumun belli bir kuralları ve ahlak sınırları vardır bu toplumda yaşıyorsan ayak uydurmak zorundasın. Türkiye'de her şehrin belli bir yapısı vardır İzmir'de küpe takarsın laf atan olmaz başka şehirde takarsın dışlanırsın
  • Hangi şehirde yaşıyorsun?

• CandyFlea C kullanıcısına yanıt
    Ben insanlara göre değil yasalara göre hareket ederim önemli olan yasalardır

• Psikiyatrist kullanıcısına yanıt
    Normalde Bursa ama üni için Manisa dayım hocam

• Skinny giyiyor eleman beyler

Bana göre erkeğe asla yakışmıyor. Dar pantolon ayrı seninki skinny bildiğin tayt gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

Örnek bir ss atar mısın? Bu arada toplumu önemseme.

Havalarda ılıdı.

•  Dar pantolon giyiyorum sürekli laf söylüyorlar
  • NeHayatAma kullanıcısına yanıt
    Ooo izmirli burdaymis

• Ben skinny giyiyorum. Kimse bir şey demiyor.

• Ben de tam tersi bol pantolon giyenleri garipsiyorum. Daima super skinny siyah renk pantolon giyerim. Diğerleri dede pantolonu gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.