Şimdi Ara

Dar pantolon giyiyorum sürekli laf söylüyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ben tercihen çoğunlukla dar pantolon giyiyorum bu sebeple çok tepki görüyorum.Yolda yürüyorum arkamdan laf ediyolar sen kız mısın erkek misin diye hadi bişey demiyim diyorum.İşin ilginci kızlar bile laf ediyor.Geçen bir lisenin önünden iki kız çıktı yanımdan geçerken kızın teki diğerine"çocuğun pantolonu benimkinden dar dedi güldüler" Daha 10 dk önce okula gidiyorum devlet hastanesinden önünden geçiyodum 2 tane benden 5 6 yaş büyük adam tıh tıh bu ne lan falan diye söylendiler arkamı dönüp baktım ne baktın lan falan dediler yürüdüm gittim kavga etmeyi seven bir insan değilim.Tepki verenlere bişeyler anlatmaya çalışsam anlamıcaklar.İnsan özgürlüğünden ne anlarlar böyle laf edenler güzel ülkemde şöyle bağnaz aptal insanlar sinirimi bozuyor yoksa şeyimde değiller sizin düşünceleriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giyme

• Ben hep 32 santimlik giyiyorum.

• Arkadaşım ne giyeceğimi insanlara mı sorucam kendilerine göre eleştirsinler ama bana laf atamaz rahatsız edemez kimse

• Örnek bir ss atar mısın? Bu arada toplumu önemseme.
  • Herkes baktığına göre çok dar giyiyorsun heralde. Ayrıca bence insanların ne dediğide önemli sen değil biz görüyoruz o iğrenç manzarayı

• Tamam karışamazlar da super skinny filan giyiyosan çok dar harbi bea

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne biçim kafa yapınız var ne bağnaz insanlarsanız.Arkadaşım ben sana bol pantolon giyiyosun diye laf atıyomuyum bu yaşa gelmişin insanları giyimine göre yargılamamayı öğrenemedin mi

• BİRADER İZMİR'DE OLSAN BÖYLE OLMAZDI :)

YOBAZ KENTLERDE GİYİLMEZ ÖYLE :(

• Oje varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAH KAH KAH ne kadar dar giyinoysun sen öyle
  • Amaaan takma onları. Sen giyiyorsun sonuçta.

• Nasi rahat ediyorsunuz lan. Salvar giyecem ben yakinda

• quote:

Orijinalden alıntı: mya14

Arkadaşım ne giyeceğimi insanlara mı sorucam kendilerine göre eleştirsinler ama bana laf atamaz rahatsız edemez kimse

Normal bişey olsa laf etmezler. Demekki yaptığın normal değil amaç nedir OO mu

• Karpuz giniyse olur öyle.

• Maestro58 kullanıcısına yanıt
    Bak arkadaşım bu göreceli bişey sonuçta isteyen tabi beğenmez ama bana laf atıp beni rahatsız edemez

• Bu ülkeden gitmek için bir sebep daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mya14 M kullanıcısına yanıt
    Giyimine göre yargılamak ? Aa bu kesin solcudur dar giyiniyo kesin ateist falan mı dedim(iğneleme adminler gene banlamayın) çok dar giyiyorsan haklılar dedim. Kızın pantolonundan dar olması normal mi ?

• Dar pantalon testisleri sıkıştırdığı için sağlıksız

• dar giyiyorum yıllardır hiç laf yemedim. senin dar dediğin tayt gibi herhalde. ha öyle tayt gibi pantolon giymişsin ha etek giymişsin. ikisi de gayet de göze batan şeyler ve gayet de laf söylemek de haklılar. dar giymenin de bi adabı var. kusura bakma da buna karşı gelenler yobaz değil bu da medeniyet değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.