Şimdi Ara

Danimarkalı Karikatürist Öldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peygamber Efendimiz Hz. MUhammed (s.a.v ' i birçok iğrenç varlığa benzetmesi ile tanınan Danimarkalı karikatürist R.C. evinde çıkan yangın sonucu yanarak feci şekilde can verdi.
    Danimarka hükümeti ve basını bu olayı duyurmamak için elinden geleni yapsa da bunu biz dünyaya duyuralım

ALINTI:Facebook

-----------------------------------------------------------------
    Danimarka'da Peygamber Efendimizin karikatürlerini çizerek İslam aleminin tepkisini çeken Jyllands Posten Gazetesi çalışanı karikatürist Kurt Westergaard çıkan bir yangında diri diri yanak can verdi.

Konuyla ilgili Jyllands Posten Gazetesi yetkilileri ile görüşen Sonsayfa.com yöneticilerine bir açıklama yapılmazken Danimarka'da yaşayan gurbetçilerimiz, böyle bir söylentinin olduğunu doğruladılar.

Kaynak: sonsayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyDRoXy -- 23 Nisan 2010; 17:31:40 >

• çok sağlam kaynak olmuş
  • Kolpa.
  • Ne? R.C öldü mü?

Olaamaazz , olaamazz kessinliklee olamaz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guess Who -- 23 Nisan 2010; 17:29:51 >
  • Ciddi ciddi inandın mı buna?
  • Kameralar nerde el sallayayım
  • Eeeee ondan sonra,
  • Ben de geçen gün mesajın birini 10 yere kopyalamadım bilgisayara şeytan girmiş. Nod32 sağolsun hatim indirdi kurtardık...
  • şimdi bu karikatür olayını çok karıştırdılar. ben bu şekil çizerim , şu bayan şu şekil çizer, şu şekil çizer. ha, aralarında bi far vardı, o farknan çok iyi oldu. kimsenin herkesin özgürlüğüne karışmaya hakkı yoktur. amma lakin ki öyle değildir
  • ALLAH'IN GAZABI

• quote:

Orijinalden alıntı: HyDRoXy

Kaynak Linki

http://www.internethaber.com/danimarkali-karikaturist-oldu-30468h.htm

Danimarkalı karikatürist öldü
    04 Temmuz 2006 Salı 15:20

Bi an anüsüne kuyruğu kaçmış eşek yavrusu gibi heycanlanmıştım ama eskiymiş haber

• Kaçıncı kez ölüyo bu adam?
    Bence bu adam ermiş bir abimizdir, adam 10. kez ölmesine rağmen hala hayatta ve tekrar öldürdüler bir kaç gün içinde dirileceğine eminim. Böyle özelliğim olsa daha ne isterim.
  • Adam 2006'dan beri düzenli olarak ölüyor.

• Vallaha Tarihe Bakmadım Neymiş Bea Bu Adam .d.d.d
  • şu alemde bi bu abi bide shaggy zaten ölmeden duramıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeLium22

Ben de geçen gün mesajın birini 10 yere kopyalamadım bilgisayara şeytan girmiş. Nod32 sağolsun hatim indirdi kurtardık...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.