Şimdi Ara

Dangal (2016) Aamir Khan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok güzel filmdi ya, bu adamın filmleri hep bizim ülkenin sorunlarını işliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

çok beğendik. ilginç bir detay vereyim bilmeyenler için, aamir khan herkesin tahmin ettiği gibi önce normal haliyle kaslı sahneleri çekip daha sonra kilo alarak şişman sahneleri çekmemiş. yönetmen bu teklifi yaptığında film bitince bu kilolarla beni bırakııp gidemezsiniz diyerek ilk başta kilolu olduğu sahneleri çektirmiş daha sonra herkesin yardımıyla kilolardan kurtulup kaslı sahneleri çekmişler. şaşırmıştım ilk duyduğumda

bunu biliyordum ya ama adam haklı aga. ;)

filme gelirsek 3 kelime ile özetleyeceğim; mükemmel mükemmel mükemmel

benim için yeni Eye of The Tiger;

Kızların güreş eğitimi, ya ben küçüğünden büyüğüne bütün kızlarını canlandıran aktrisleri en azından lisanslı güreşçiler sanmıştım. helal olsun!

• Film beni cok etkiledi, filmin sonunda cok kisaydi dedim bir hint filmine gerisini siz dusunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

İzleyin

bulsak izleyeceğiz de...
    link-satış adresi varmı ki. tr dublaj tabii ki.
  • mechultipo M kullanıcısına yanıt
    Tr dublajlı yok hocam altyazılı daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Tr dublajlı yok hocam altyazılı daha iyi.

çocuklar da izlesin istedim de. bakalım kısmet. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Aamir Khan filmlerinde genelde ülkesindeki sorunları anlatıyor. Sistemi eleştirip farkındalık kazandırmaya çalışıyor.

3 idiots da üniversitedeki eğitim sorunlarına, PK da din sorununa, Taare Zameen Par'da da eğitim sisteminin özel yetenekli çocukları nasıl harcadığı üzerinde durulmuştu.

Bu filmde de 1 milyarlık ülkeden neden uluslararası başarı gösteren sporcu çıkmadığını, kritik görevlere gelen vasat insanları harika anlatmış.

Hindistan bazı yönlerden ülkemize benzer filmi izleyip bizdeki bir çok sorunun da kaynağını anlayabilirsiniz. 70'li ve 80'li yıllarda Şener Şen ve Kemal Sunal ın da böyle sistemi eleştiren filmleri vardı ama şimdi saçma sapan filmler çekmekle meşgulüz.

Filmi izlerken, kardeşimle aynı şeyleri konuştuk ve sonuç olarak, buna benzer filmleri, bir tane türk yapsa şu anda, içeri felan tıkılır, ya da yasaklanır filmi.

Mesela tayyibin emri ile levent kırca tv'lerde yasaklanmıştı skeç yayınlanması vs.

Neyse filme gelicek olursak, akıcı bir film olmuş, sürekli ne olacak ne olacak diyorsunuz. klişelerden kaçılmış.
    Dans ve müzik sahnelerini hikayeye oturtmuşlar bu sefer iyi olmuş. Müziklerde çok hoşuma gitti, ağzıma dolandı. Aile ile izlenebilecek güzel bir film olmuş. Puanım 10 üzerinden 8.7

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerichoholiccc

Aamir film için ciddi bir emek vermiş. Kendisi 3 farklı yaş dönemini oynayacak bunun için de ciddi fiziksel değişimler geçirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Sadece 8 TL'ye sinemada izleme fırsatı varken evde dandik TV'de izlediğim sanat eseri.

Süresine takılmayın, güreş bana göre değil demeyin, izleyin, izlettirin.

Katılıyorum. Sinemadayken zaten internete düşmüştü. Dedim gerek yok para vermeye şimdi evde izlerim. Yaptık bi hata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi filmi bence. Alt yazılı daha güzel

Sinema olsa iyi olurdu kaçırdım bende yazık oldu,,

Dandik amerikan filmleri yerine buna gitsem destek olurdum

• İyi film.sonu cok onceden belliydi.hint filmlerinde hep birsey eksik kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

İyi film.sonu cok onceden belliydi.hint filmlerinde hep birsey eksik kalıyor
    Sonu önceden belliydi derken???
    Bu zaten yaşanmış gerçek bir hikaye.
    Sonunu değiştirse miydi acaba?
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.yaşanmış olduğunu bilmiyordum.

• Tam bir aile filmi.
  • ailecek izlenebilecek bir biyografi.
    Filmdeki detay;
    babanın kızlarla iletişim kuramaması!
    Babanın kızlarla iletişimi çok kötü.
    Ne fikrini nede planlarını çocuklarına açıklayor!
    Sadece yapın! Diyor.
    Buda kızların süreci anlamasını geciktiriyor.
    Zaten dikkat edin; kızlar yine alttan alıyor ve azmediyor, ne zaman? Arkadaşlarının düğünündeki konuşmadan sonra.
    Baba yine birşey anlatmıyor, konuşmuyor.
    İletişim önemli!

• Gerçekten biyografi flimler güzel oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.