Şimdi Ara

Dan brown'un 4 kitabı 35 tl (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
4
Favori
15.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes ürünün satışı olduğu sayfaya yorum yazsın arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ne mesajıma cevap verdiler ne çek verdiler, öylece iptal ettiler. Para iadesi karta yansımış bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Hocam başka yerlerde resim atanlar oldu ama izin almadan o resimleri atamam. Ama konuda da geldiğini yazanlar var yani ben gönderildiğini söyleyebilirim bazılarına.

• Ben üyeliğimi iptal ettirdim. gerekçe olarakta bunları yazdım.
    Adamlar parayı alıkoyup işletip anaparayı iade edip kar yapıyor resmen. bunun başka açıklamasını göremiyorum.
  • Merhaba Oğuzhan Bey,

İlgili üründe yapılan fiyat hatası sebebiyle ürün gönderimi gerçekleştirilememektedir.

Farklı bir şekilde işlem yapamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

Saygılarımızla.

Sabah bana yazılan mhh mesajı. İyice sinir ettiler madem fiyat hatalı 2 gun sonra iptal et 14 gün bekletmenın mantıgı nedir.Ayrıca kitaplarım geldi diyenler de var bence ayak yapıyor hepsiburada. Bu saatten sonra amazondan alır geçerim hepsiburadayla işim olmaz.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Hocam hakem heyetine başvuracağım. Ss lazım. İzin alıp paylaşırsanız sevinirim.

• Hunbal kullanıcısına yanıt
    Bu dönüşü ekran görüntüsü olarak paylaşabilir misiniz? Thh dosyasına eklemek istiyorum izniniz ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Bu dönüşü ekran görüntüsü olarak paylaşabilir misiniz? Thh dosyasına eklemek istiyorum izniniz ile.
    Yolladım hocam ss leri ben size benimkini kullanabilirsiniz . Zaten mh de bana thh basvur dedi kısaca
  • Hunbal kullanıcısına yanıt
    Eyv. Thh de tanıdık varmış. Şimdi onlar düşünsün.

• ücreti karta iade etmişler yine de THH ye başvurabilir miyiz acaba?

edit: THH ye başvurdum bakalım sonuç ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelpirate -- 3 Ocak 2019; 14:38:49 >
  • rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    İade etmeleri sorun degil hocam, basvurabilirsin.

• Başvurabilirsiniz. Bu arada ürün sayfasına mutlaka yorum yazın. Firmaların en dikkat ettiği yer ürün hakkında yorumlardır. Çünkü tüketiciler yorumlara bakarlar satın almadan önce. Fakat kendi yorumumu göremiyorum. Bu normal mi? Yoksa yayınlamadılar mı acaba?

• Ben de hala yazışıyorum. Israrla iptal etmeyeceğimi söylüyorum. İptal ederlerse ben de THH'ya başvururum. Hiç yapmadım, zor birşey mi başvuru yapmak? e-devlet üzerinden yapılıyormuş sanırım.
    Yapan arkadaşlar biraz anlatabilir mi nasıl yapıldığını?
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F738319C1 -- 12 Ocak 2019; 20:39:36 >
  • özel mesaj ile soranlar oluyor dilekçemi aşağıya bırakıyorum başvurmak isteyen düzenleyip kullanabilir.

T.C.
    ................. KAYMAKAMLIĞI
    Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti Başkanlığına

Şikâyet Eden :
    Adı Soyadı : .............
    TC. Kimlik No : .............
    Adresi : .............
    Telefon / Faks : .............

Şikayet Edilen : D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.(Hepsiburada.com)
    (Satıcı / Sağlayıcı) : Hepsiburada.com
    Adres :(Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul)
    Şikayet Tarihi : .../.../2019
    Şikayetin Parasal Değeri : 35.10 TL (otuzbeş lira on kuruş)

Şikayetin Konusu : Tedarik edilemeyen ürün

Tüketici Sorunu İçin Satıcıya Başvurdu mu? Başvurdu ise sonucu ne oldu:
    Konu ile ilgili 0850 252 40 00 telefon numarasından müşteri hizmetleri ile görüşüp ............. numaralı siparişimde bulunan Dan Brown Seti (4 Kitap) ürünü ile ilgili tedarik edilemediğine dair mail aldığımı bildirdim. Siparişimi iptal etmek istemediğimi şuan için hepsiburada.com tarafından ürünün set halinde değil ama kitap setinde bulunan Cehennem, Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar, Kayıp Sembol kitaplarının tek tek satıldığını, set içerisinde bulunan kitaplar ile tek satılan kitaplar arasında herhangi bir cilt, boy vs. fark olmadığını bundan dolayı yukarıda belirtili bulunan tek satılan kitapların set haline getirilerek tarafıma gönderilmesini talep ettim ancak olumsuz yanıt aldım.

Şikâyetin Açıklaması :
    13 Aralık 2018 tarihinde hepsiburada.com üzerinden ............. numaralı sipariş ile satıcısı hepsiburada.com olan ve fiyatı 35.10 TL olan ve içeriğinde Cehennem, Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar, Kayıp Sembol kitapları olan Dan Brown Seti (4 Kitap) ürününü satın aldım. Ürünün kargoyu verilmesini beklerken 26 Aralık 2018 tarihinde ürünün tedarik edilemediğine dair mail aldım. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünün ücretini 13 gün önce ödediğimi 13. gün sonunda ürünün tedarik edilemediğini bildirmenin etik olmadığını ve mağdur edildiğimi bildirdim. Müşteri temsilcisi ürünün tedarik edilemediğinden dolayı iptal edildiğini ürünün gönderilemeyeceğini bildirdi. Bende kendilerini nakit para yaratmak adına müşterilere kitap setini satarak 13 gün boyunca benim ve benim gibi bu seti satın alan müşterilerin paralarını işletip sonra siparişin iptal edildiği çünkü kitap setinde bulunan kitaplarının hepsiburada.com tarafından tek olarak satıldığını, set içerisinde bulunan kitaplar ile tek satılan kitaplar arasında herhangi bir cilt, boy vs. fark olmadığını bundan dolayı yukarıda belirtili bulunan tek satılan kitapların set haline getirilerek tarafıma gönderilmesini talep ettim ancak olumsuz yanıt aldım.
    Sonuç olarak Dan Brown Seti (4 Kitap) setinde bulunan Cehennem, Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar, Kayıp Sembol kitaplarının tek olarak satıldığından dolayı tedarik edilemediğinin geçerli bir sebep olmadığını ve bu ürünlerin tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Talep : 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği işlem yapılmasını arz ve talep ederim. .../.../2019

.../.../2019
    isim - imza

Ek : Ekran Görüntüleri

• Çok teşekkürler

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F738319C1 -- 12 Ocak 2019; 20:39:51 >
  • İnternetten ben de thh ne bsşvurdum. Bekliyoruz.

• THH cevabı olumsuz geldi benim. fiyat hatasından dolayı göndermedik müşteri suistimal etmek istiyor diye savunma yapmışlar THH de bunu yemiş. birkaç gün boyunca indirimli sattılar nasıl fiyat hatası olabilir anlamıyorum. indirimli satış ekranının ekran görüntüsünü almamıştım onu alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.