Şimdi Ara

Dan brown'un 4 kitabı 35 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
4
Favori
15.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/dan-brown-seti-4-kitap-p-HBV0000046T6F?magaza=Hepsiburada
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• size kimse 5 lira değersiz demedi, demagoji yapmayın konuyu konuşun 5 liranın önemini değil. bu bir ticaret ve firma kargo parasını cebinden ödüyor. kendince kampanya yapmış 50 lira üstüne kargosunu ben ödeyeceğim diye. senin gibi "etik ahlak dersini çok iyi bilenler!" yüzünden bizlerde artık 50 lira üstüne kargo paraları vermek zorunda kalacağız. sizin gibiler yüzünden yabancı bazı siteler güzel ülkeme ürün göndermiyor be! bide gelmiş 5 liralık kargo işlemini düzenbazlıkla kandırmaya çalışanları nasıl savunuyorsunuz. fırsat değil kandırmaca bu yapılan. kod ile kargo bedava olursa fırsat olur, fakat bu tarz tamamen dolandırıcılık.
    benim mantığım diye birşey yok satıcı kargo parası ne kadarsa yazar, uyarsa sipariş geçerim yoksa geçmem.

kodu zaten firmanın kendisi verdiği için dilediğin kadar kullanabilirsin fırsatçılık budur. sizin yaptığınız sistemin açığını bularak firmaya yalan beyan verip kandırmaktır. ürünü alacağını beyan edip kargoyu bedava getirdikten sonra iptal etmek yalan atmak değildir nedir ? normal bir durumda vazgeçme değil, başından beri art niyetle davranarak yapılan bir davranış. bana garip gelen hem bunu yapıp, hem de gururla etik ahlak dersi vermen.

ha bu neden beni ilgilendiriyora gelince, sizin gibiler yüzünden kar marjı düşen şirketler ya ürün satmıyor ya da daha çok ücret çıkartacak bizlere karşı. yalanını atan yine alır fakat hakkaniyetiyle alışveriş yapan fazla para vermek durumunda kalacak.

sıcak fırsatın konusu daha fazla kirlenmesin. sen zeka dolu bir yoldasın devam et etiği ahlakı düşünme.
    Dan Brown okuyan olayı çözüp bitirsin diye okumuyor. Anlattığı bilgileri okumak için okuyor. Mesela Cehennem Veba salgını, dünya nüfusu için iyi bir şey olduğunu farklı şekilde ele alıyor düşündürüyor. Başlangıçta da gelecek teknolojilerinin insanla birlikte birleşmesi ve evrimleşmesi anlatılıyor ki bu kitapları okuyayım bitsin değilde sanki bir bilim kitabı okuyormuş gibi okuyor,alıyor insanlar. Yoksa piyasa çok olay oldu bitti kitaplarıyla dolu insana hiçbir şey katmayan vs.
  • Süper fiyat yine ulumanitu farkı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 paket aldim eyw.

• http://https://www.hepsiburada.com/dan-brown-seti-4-kitap-p-HBV0000046T6F eğer boyut olarak mini olanlar değilse fiyat çok uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsalSayı11 -- 13 Aralık 2018; 12:4:4 >
  • Gönderirler benden söylemesi

• Görüntülenemiyor ki

• tüm kitapları aynı . bir olayı çözmeye çalışıyolar peşinden koşuyorlar. en sonunda da ters köşe.
  • Eyvallah sağolun, bende bir tane sipariş geçtim yanında birde genel temizleyici forbix aldık kargo parasıda ödememiş olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

tüm kitapları aynı . bir olayı çözmeye çalışıyolar peşinden koşuyorlar. en sonunda da ters köşe.
    Başı hep rüyadan uyanarak başlar söylemeyi unutmuşsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldım,fiyat çok uygun, teşekkürler.
  • Hayatımda Dan Brown okumadım sıcak fırsat olduğu için bende aldım teşekkür ederim arkadaşım
  • Büyüksün üstat, çok teşekkürler

• Başlangıç'ın İngilizcesi (Origin) olaydı iyiydi. Yine de bu kitaplarını okumayanlar için güzel fırsat.

• Aldım bende teşekkürler firsat için
  • magnnm kullanıcısına yanıt
    kargoyu 50 ye tqmamlamak icin sepete baska bir urun atin.alisverisi yapin sonra da diger urunu aninda iptal edin kargo bedava :)

• 1 adet aldık, teşekkür ederim

• magnnm kullanıcısına yanıt
    bos onlar hocam istedigini sec paran karya gore ya hemen geri iade edilir ya da 2 3 gune yatar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.