Şimdi Ara

Dan brown'un 4 kitabı 35 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
4
Favori
15.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetlerine mesaj attım. Gerekli inceleme yapılıp bilgi verilecektir demişler. Paramızı her türlü alırız. Ama kitapları bir daha bu fiyata göremeyiz. Mücadele etmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: King floyd

Müşteri hizmetlerine mesaj attım. Gerekli inceleme yapılıp bilgi verilecektir demişler. Paramızı her türlü alırız. Ama kitapları bir daha bu fiyata göremeyiz. Mücadele etmek gerek.
    bana da aynısnı dediler. burda kim almışsa site üzerinden mesaj atsın, alacakları kararda etkisi olur muhtemelen
  • Müşteri hizmetlerini aradım bende boş boş konusuyodu. Ne bi aksiyon alabiliyor ne bi özür diliyor. Şikayetvara şikayet yazdım. Parayı iade edin dedim tamam dediler. Bundan sonra kolay kolay alışveriş yapmıcam hepsiburadadan adamlar resmen paramızı kullanmış 15 gün insan bi hediye çeki falan önerir bari 0 müşteri memnuniyeti.
  • müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturdum dönüş yapacaklar. olumsuz olursa thh ye başvuracağım. var mı öyle parayı işletip sonra siparişi iptal etmek.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Ben ürün yorumlarının altına yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F738319C1 -- 12 Ocak 2019; 20:39:13 >
  • Fiyat yanlış değil, muhtemelen tedarikçi ile fiyatta anlaşamadılar, zorla ağızlarından aldığım bana da dediği laf "bu fiyata temin edemiyoruz". Her ne olursa olsun çuvalladı hb. Bundan sonra iğne daha almam.

• Ben de kesinlikle iptal istemediğimi yazdım, bakalım cevap ne olacak.
  • Bana da iptal edin dediler ben de iptal etmeyecegimi urunu temin etmelerini bekleyecegimi belirttim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cevap yazdım, tedarik edemediğiniz ürünü neden satışa çıkardınız iptal edilmesini istemiyorum gönderin diye,
    Özür dileyerek 10TL lik hediye çeki gönderdiler ama siparişi hala iptal etmedim. O kitaplar gelecek abi :) thh başvuran olursa örnek dilekçe atsın bende başvuracağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün bana da mesaj atmışlar paranızı iade ediyoruz diye

• iptal edip parayı iade etmişler, maximum 125 de bozuldu lanet mağaza yüzünden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da iptal edilip paranın karta iade edildiği mesajı geldi. Hesabımı iptal ettim. Geçen sene 2 cep telefonumu dahi bu siteden almıştım. Her sene binlerce liralık alışveriş yapan adamı 100 lira zarar uğruna kaybettiler. Zaten black fridayde amazondan yapmıştım alışverişimi. Geçmiş olsun tüm mağdurlara.
  • Thh ye başvuralım

• Benim ücret de iade edilmiş

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F738319C1 -- 1 Ocak 2019; 17:53:8 >
  • 10 liralık çek yüklemişler hesabıma parayı iade ettiler.
  • Bu fiyata ürünü satın alan ve teslim alanlar ss atabilir mi? Yoksa kimse telim almadı mı? Thh ye başvuracağım. Benim de paramı iade etmişler. Ben de para iadesi yapamayın diye konuşmuştum mh ile. Ben de hesabımı siliyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.