Şimdi Ara

Dambıl mi alayım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde kol kası yapmak için ve bir kaç hareket için dambıl almayı düşünüyorum spor salonuna gittiğim zamanlar 6kg kaldiriyordum yine kaldırırım ama çok hareket yapmayacağım için 8kg alayım diyorum. Set olarak da almayı düşündüm ilerde hafif gelir diye ama setler de biraz pahalı bana göre 2x 8kg dambil 50 lira ise onlar 150 den aşağı değil şuan için de o kadar vermek istemiyorum açıkçası siz ne diyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Halter seti almanı öneririm istediğin kilo ile çalışırsın fakat şuan fiyatlar çok pahalı acelen yoksa bekleyip alabilirsin.
  • _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Tamam dir teşekkürler 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence şu sıralar alma fiyatlar iki katına çıktı
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Ne zaman eski haline döner ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluuman

Ne zaman eski haline döner ki :)
    Hiçbir fikrim yok, ben bu virüs salgını öncesinde alacaktım hatta chrome üzerinde kısayol olarak eklemişim alınacaklar diye liste oluşturmuştum ama nedense şuan gerçekten fiyatları 2 katına yakın yükseltmişler. Şimdi alsam kendimi enayi gibi hisseceğim.

Fiyatlar ancak salgın sonrası düşer bence tabi bu durumda beklenir mi karar sizin ama ben almayacağım uyanık geçinenlere para kazandırmak istemiyorum.
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Ben daha yeni 20 kg'lık set aldım Busso marka. Tamamen metal ve krom kaplı. İşçiliği çok iyi değil yer yer yamukluklar var ama kullanıma olumsuz etkisi yok. Kromajı da her yerde mükemmel değil. Fiyatı ucuz diye bu tip hataları önemsemedim açıkçası. Spora da bu karantina döneminde başladığım için eski fiyatları bilmiyorum.

366 liraya aldım. Birkaç ay önceki fiyatlara kıyasla yüksek fiyata mı almışım?

Dambıl mi alayım ?

Dambıl mi alayım ?

• iade etme imkanın varsa iade etmeni öneririm çünkü 1 haziranda salonların açılacağı konuşuluyor böyle bir durumda o setin fiyatı tekrar eskisi gibi 200 liraya düşer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.