Şimdi Ara

Damaklığım çöpe gitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Size bir sorum olucaktı. Diş telinden sonra ne kadar süre damaklık takmıştınız.

Benim 1 yıl oldu ve damaklığımı peçeteye sarmıştım annemde onu çöp gibi görünce bakmadan atmış.

Yarın doktora gidicem ama merak ettim ne kadar süre taktığınızı. Ve doktor devam et derse yenisini mi yapar ?

• Çarpık dişleri hiç kafama takmadım.Son zamanlarda her gün fırçalıyorum.Ön kısımlarda ve vampir dişlerinde fazla takılıyorum, tertemiz oluyorlar.Alt taraftakiler yönlerini şaşırmış azcık ama küçükken çok oynamıştım.Şuanda farkedilmiyor olması gayet iyi Edilseydi de yinede yaptırmazdım muhtemelen o tel şeyini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 19 Ekim 2014; 18:15:22 >
  • Damaklar pahalı oluyodu baya dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 ay takmıştım ben. Kişiden kişiye değişebilir ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: YumurtadanÇıkanTavuk

6-7 ay takmıştım ben. Kişiden kişiye değişebilir ama.

Bana ilk 6 ay her gece taktırmıştı. Sonraki 6 ayda pazartesi perşembe hariç her geceydi. Siz de de böyle oldumu 3 ay da bir felan yoksa her gece mi taktınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Çarpık dişleri hiç kafama takmadım.Son zamanlarda her gün fırçalıyorum.Ön kısımlarda ve vampir dişlerinde fazla takılıyorum, tertemiz oluyorlar.Alt taraftakiler yönlerini şaşırmış azcık ama küçükken çok oynamıştım.Şuanda farkedilmiyor olması gayet iyi Edilseydi de yinede yaptırmazdım muhtemelen o tel şeyini

Ya benim dişlerim çok düzgün ama üst sol köpek dişi ile bi arkasındaki diş nerdeyse üst üste çıkmış gibi duruyor . Çok sinirimi bozuyor doktora gitsem mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight Artorias

quote:

Bana ilk 6 ay her gece taktırmıştı. Sonraki 6 ayda pazartesi perşembe hariç her geceydi. Siz de de böyle oldumu 3 ay da bir felan yoksa her gece mi taktınız ?

Bana 6 ay gece gündüz taktırdı. Yemek yediğim vakitler hariç her zaman yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knight Artorias

quote:

Bana 6 ay gece gündüz taktırdı. Yemek yediğim vakitler hariç her zaman yani.

O zaman bitmedi desene

Doktor ne yapar bi fikrin var mı ?

• benimkiler kaybolmuştu. Alt damaklığı bulamadım.Gece plağı adına yeni bir tane yapmıştı.şimdi de üstteki çatladı yakın zamanda doktoru görmem gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.