Şimdi Ara

Damage atmak için ne yapmak lazım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 923lvl DH Havoc karakterim var ancak 250k dps lerde geziyorum sizce yanlışı nerede yapıyorum ?
    eminim bilmediğim şeyler var hatta hiç bir şey bilmiyorum :) ne olur yardım eder misiniz ?

armory linkim :https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/boynuzatam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcı963 -- 14 Kasım 2017; 13:18:17 >

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Armory linki verirsen yardımcı olabiliriz. Büyük ihtimal talent/item seçimlerinde sorun var çünkü o ilvl ile skill atmasan o civarda dps yapıyor olman lazım neredeyse. Ayrıca bir üstteki kullanıcı şaka(!) yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuşlara basacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Tuşlara basacaksın

Ya varya hakaretu hak ediyorsun ama onu bile vermeyeceğim sana. Yasin kac bilmem ben 33 yasindayim ve surda duzgunce soru sorduk ya ayip ayip

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    iyide hocam onu healerlar yapıyor yani oto atak yapsa karakter yine onu çıkarır.
    o class'ın ahım şahım zor bir yanı da yok yani. spell book desen action bar'ı doldurmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

iyide hocam onu healerlar yapıyor yani oto atak yapsa karakter yine onu çıkarır.
    o class'ın ahım şahım zor bir yanı da yok yani. spell book desen action bar'ı doldurmuyor.

Hocam bende iste bundan suphelendim yani nerde yanlis yapiyorum bilmedigim birseymi var acaba ki bilgim fazla yok sizlerden yorum ve bilgi almak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

quote:

Tuşlara basacaksın

Ya varya hakaretu hak ediyorsun ama onu bile vermeyeceğim sana. Yasin kac bilmem ben 33 yasindayim ve surda duzgunce soru sorduk ya ayip ayip

Yaşın beni ilgilendirmiyo benden 10 sene doğmuş olmanın yazdığım cevaba ne etkisi olabilir? Oynamayı bilmiyorsan öğren oyunun en easy classlarından biri. Ne dememizi bekliyon ki burda? Rotasyondan relic seçimine stat bilgisinden addonlara her şey mevcut internette. Sana kalan tek şey tuşlara basmak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: savcı963

quote:

Tuşlara basacaksın

Yaşın beni ilgilendirmiyo benden 10 sene doğmuş olmanın yazdığım cevaba ne etkisi olabilir? Oynamayı bilmiyorsan öğren oyunun en easy classlarından biri. Ne dememizi bekliyon ki burda? Rotasyondan relic seçimine stat bilgisinden addonlara her şey mevcut internette. Sana kalan tek şey tuşlara basmak

O da oynamayı bilmediği için öğrenmek istemiş buraya yazmış zaten.
    Her yerde internette var kafasıyla hareket etsek forumlar bomboş kalacak kapatalım siteyi gidelim, kaldı ki internetteki kaynakların çoğu Türkçe değil belki Türkçe yardım istiyor arkadaş ya da birebir Battle.net'ten yardım edecek birisini arıyor.

• Wow bölümündeki ego efsane

• Ben WOW oynarken sokakta misket yuvarlayan veletler burada gelmiş doğru düzgün soru soran insanlara saçma sapan cevap veriyorlar. Oyunu bırakalı bir kaç sene oldu ara sıra forumun bu bölümüne giriyorum fakat sürekli aynı alaycı cevaplar.

@savcı963
    Hocam yabancı dil durumunu bilmiyorum ama aşağıda ki linklerden tatmin edici bilgilere ulaşabilirsin. Ben Warrior, Warlock ve Paladin konusunda sana sonsuz yardımcı olabiliri ama Demon Hunter oynamadım.

Havoc Demon Hunter Rotation Guide – Legion 7.3

Havoc Demon Hunter Gear, Tier Sets & BiS – Legion 7.3

Havoc Demon Hunter Enchants, Gems & Enhancements – Legion 7.3

Ekstra kaynak olarak;
    DH Havoc Guide

Umarım işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 14 Kasım 2017; 9:47:25 >

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi iyi güzel diyosun da verdiğin linkler 30 saniyede bulunan şeyler bunu neden kendisi yapmıyor. Öyle oyuncunun da ben ta :D neyse. Ego mego değil birader ben de sorayım o zaman bm hunter ne pet seçeyim sonraki gün pet hangi spec olsun sonra hfc girişi nerde falan diyim böyle boş beleş konular dolsun. Kafasını kullanamayan adama en ufak saygım yok misket falan demişin sen de ya he

• Mesajımı sildirmişler birileri ama yine de bir iki kelam daha edeyim. Üstte ki arkadaş hakikaten haklı. Kimsenin burada ego kastı falan yok. Konuyu açan kişi bize ne armory linki paylaşmış ne de rotasyonu hakkında bilgi vermiş. Müneccin değiliz ki adamın nasıl oynadığını bilelim.

Gelelim madalyonun öbür tarafına. Şu oyunda bütün herşey ingilizce haliyle. Burada bilen adam da ingilizce kaynaklardan öğreniyor. Bizim insanlara balık vermek yerine balık tutmayı öğretmemiz lazım. Haliyle burada soracağı en basit soru bile oradan cevabı bulunabilir. Diyeceksiniz ki bu forumun amacı nedir ; koy buraya combat log ile armory'ni, burada ki insanlar da yorumlama yapsınlar yada aç bir konu genele hitaben, fikir alışverişi yapılsın.

Falan da filan...

• Ortada ego falan yok. Cevap vermenin bir usulü varsa konu açmanın/soru sormanın da bir usulü var.
    Wow forumunda takılan savcı nickli birisi daha vardı. Adam yıllardır oynamasına rağmen ne oyun hakkında ne de forum hakkında en ufak bir fikri yoktu. Aynı kişi olduğunu sanıyorum. Hala daha böyle soruların sorulması iyi niyet kapsamına girmiyor trollükten farkı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 14 Kasım 2017; 11:58:39 >
  • quote:

Bak şimdi iyi güzel diyosun da verdiğin linkler 30 saniyede bulunan şeyler bunu neden kendisi yapmıyor. Öyle oyuncunun da ben ta :D neyse. Ego mego değil birader ben de sorayım o zaman bm hunter ne pet seçeyim sonraki gün pet hangi spec olsun sonra hfc girişi nerde falan diyim böyle boş beleş konular dolsun. Kafasını kullanamayan adama en ufak saygım yok misket falan demişin sen de ya he

burası forum yeri değil mi ? burada insanlar bir şeyler öğrenmeye bir şeyler öğretmeye yada yardımcı olabilmek adına bu forumu kullanmıyor mu ?

şimdi sana soruyorum benim için taaaaa bilmem neyine diyen canım kardeşim ... sen neden bu forumda sın ?
    bir şeyler öğrenmek için mi ?
    bir şeyler öğretmek için mi ?
    yada bir şeylere yardımcı olmak için mi ?
    yoksa sınır tanımayan boş vaktinde sokakta yapamadığın egonu burada tatmin etmek için mi ?

hadi bu fırsatı değerlendir samimiyetle senden cevap bekliyorum ?

• şuhttp://www.wowdb.com/items/137038-anger-of-the-half-giants?bonusIDs=3570

legendary olmadan dps yapmayı bekleme dhden

birde şu adamları bloklayın geçin burda ne kekolar vardı kendi boost konuları açar ama bilgi istenilen konularda laga luga yapardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 15 Kasım 2017; 15:33:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.