Şimdi Ara

Daily Quest Rehberi(Günlük Bedava Gold)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daily questler e bende yeni başlıyacağım.İngilizce bulduğum kaynağı türkçeye çevirip koydum.Umarım yardımcı olur.Questlerin bazıları uçan binek gerektiriyo ve 70 olmanız gerekli yani 70- de bu q ler yapılamaz.

Skyguard Daily Quests

Fires Over Skettis
    Gerekli Olan: Skyguard neutral, "Threat From Above" bitirilmiş olmalı
    Nerede: Blackwind landing'deki Sky sergeant Doryn (64,67 Terokkar Forest)
    Ne Yapılacak: Uçan mount da uçarak Skettis binalarının üstündeki yumurtaları bombala.
    Ödül: 11.99 gold, 350 Skyguard rep

Escape from Skettis
    Gerekli Olan: Skyguard neutral, "Threat From Above" bitirilmiş olmalı
    Nerede: 3 ayrı spawn noktası var. (68.74 60.75 75.86 Terokkar Forest)
    Ne Yapılacak: Kısa bir eskort, iki spesyal mob spawn
    Ödül: 11.99 gold ve iki mana iksiri veya 3 healing iksiri, 350 skyguard rep

Bomb them Again
    Gerekli Olan: Skyguard neutral, Orgi'la neutral, "Threat From Above" bitirilmiş olmalı, Orgri'la açılış chain bitmiş yapılmalı
    Nerede: Blade' edge'deki Skyguard outpost.
    Ne Yapılacak: Bombaları al ve Fel Cannonball ları yık. Dikkat edin cannon lar havada size ateş edicekler.
    Ödül: 11.99 gold ve 15 apexis shards 500 Skyguard rep, 500 Orgri'la rep

Wrangle more Rays
    Gerekli Olan Skyguard neutral, Orgri'la neutral, "Threat From Above" bitirilmiş olmalı, Ogri'la chain bitmeli
    Nerede: Blade' edge'deki Skyguard outpost.
    Ne Yapılacak: Ray'leri %20 ye indirin ve Wrangling Rope kullanarak yakalayın. Eğer Ray'lerin etrafınızda dolaşmasını istemiyosanız yakaladıktan sonra gnome a dönüp tek tek verebilirsiniz.
    Ödül: 11.99 gold, 15 shards 350 skyguard rep 350 Ogri'la rep

Ogri'la Daily Quests (bazıları skyguard ile birliktedir)

The Relic's Emanations
    Gerekli Olan: orgri'la neutral, orgrila chain bitirilmeli
    Nerede: Orgri'la plateu
    Ne Yapılacak: Use an apexis shard to play Simon Says up to the 1.5 hour buff and return to Orgri'la.
    Ödül: 11.99 gold, 15 apexis shards, 250 Orgri'la rep

Banish the Demons
    Gerekli Olan: Orgri'la honoured
    Nerede: Orgrila'nın kuzey ve güneyindeki Forge Camplar
    Ne Yapılacak: Kristali kullanarak portal açın ve portalın yanındaki demonları öldürün.
    Ödül: 11.99 gold, a grab bag (for the darkrune event) 250 orgri'la rep

Netherwing Daily Quests

Tüm Netherwing questleri 300 riding skill gerektirir başlamak için.Ve başta "Zuluhed the Whacked" quest zincirini tamamlamış olmalısınız.

A Slow Death
    Gerekli Olan: Netherwing neutral
    Nerede: Şehrin içindeki goblin( 66,86 Shadowmoon Valley )
    Ne Yapılacak: Shadowmoon valleydeki domuzları öldürün ve Fel Gland toplayın.Bi grup çalışan peonun yanına gidin ve Fel Gland ı yere bırakın.
    Ödül: 11.99 gold 250 Netherwing rep

Disrupting the Twilight Portal
    Gerekli Olan: Netherwing honoured
    Nerede: The twilight ridge in nagrand, Orc camp in shadowmoon valley
    Ne Yapılacak: Nagrand'daki twilight ridge'e gidin ve 20 Twilight mob öldürün.
    Ödül: 11.99 gold 500 Netherwing rep

Dragons are the Least of our Problems
    Gerekli Olan: Netherwing
    Nerede: Dragonmaw Foreman ( 63,87 Shadowmoon Valley )
    Ne Yapılacak: Etraftaki Nethermine flayer ve ravagerları öldürün.
    Ödül: 11.99 gold 350 Netherwing rep

Nethercite ore / Nether pollen / Netherflayer hide
    Gerekli Olan: netherwing neutral, Gerekli mining / herbalism / skinning (Sadece toplayıcılar bu questi yapabilir. 2 toplama skill i olan 2 görevide yapabilir)
    Nerede: Taskmaster Varkule Dragonbreath ( 66,86 Shadowmoon Valley )
    Ne Yapılacak: Ona götür 40 ore, 40 dust or 35 flayer hides. Herbiri ordaki adada ve dragonmaw fortress in etrafıda.

Netherwing Crystals
    Gerekli Olan: netherwing neutral
    Nerede: Taskmaster Varkule Dragonbreath ( 66,86 Shadowmoon Valley )
    Ne Yapılacak: Netherwing Ledge deki rasgele yaratıkları öldürüp kristalleri toplayın ve geri götürün.

The Booterang - Cure For the Common Worthless Peon
    Gerekli Olan: Netherwing Friendly
    Nerede: Chief Overseer Mudlump
    Ne Yapılacak: Booterang kullanarak 20 peonu disipline sok :P
    Ödül: 11.99 Gold 350 Netherwing rep

Picking up the Pieces
    Gerekli Olan: Netherwing Friendly
    Nerede: Mistress of the Mines
    Ne Yapılacak: 15 Nethermine Cargo topla
    Ödül: 11.99 Gold 350 Netherwing rep

The Deadliest Trap Ever Laid
    Gerekli Olan: Netherwing Revered
    Nerede: Aldor/Scryer şehirlerindeki elite NPC (Shadowmoon Valley)
    Ne Yapılacak: Aldor veya Scryer şehirlerini Dragonmaw saldırısından koru.
    Ödül: 11.99 Gold 500 Netherwing rep

Not So Friendly Skies
    Gerekli Olan: Netherwing Neutral
    Nerede: Quest goblinden alınıyor
    Ne Yapılacak: 10 Netherwing Relic topla.Ana ve ek ada arasındaki taşıyıcılarda.
    Ödül: 11.99 Gold 250 Netherwing rep

Honor Hold Daily Quests

Hellfire fortifications: Alliance
    Gerekli Olan: Honor Hold neutral
    Nerede: Honor Hold'daki Warrant Officer Tracy Proudwell
    Ne Yapılacak: Overlook, The Stadium ve Broken Hill'i kap. PVE serverlarda eğer bu questi alırsanız PvP açılır.
    Ödül: 1 Gold, 3 mark of Honor Hold ve 150 Honor Hold rep

Thrallmar Daily Quests

Hellfire Fortifications: Horde
    Gerekli Olan: Thrallmar neutral
    Nerede: Thrallmar'daki Battlecryer Blackeye
    Ne Yapılacak: Overlook, The Stadium ve Broken Hill'i kap. PVE serverlarda eğer bu questi alırsanız PvP açılır.
    Ödül: 1 Gold, 3 mark of Thrallmar ve 150 Thrallmar rep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 20 Haziran 2007; 13:09:05 >

• saol
  • netherwing netherdragon tüccarları dı mı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blade GTR

netherwing netherdragon tüccarları dı mı ??

ewt
  • tesekkürler
  • bu skyguard gibi uçan mountlu görevler için ilk önce %280 epic mount lazım diye biliyordum .. bizim bi mage arkadaş yapıyordu o bana öyle anlatmıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

bu skyguard gibi uçan mountlu görevler için ilk önce %280 epic mount lazım diye biliyordum .. bizim bi mage arkadaş yapıyordu o bana öyle anlatmıştı

skyguard ve ogri'la questleri icin epic ucan mount lazim degil arkadasim ben yapiyorum

normal ucan mountunla 6 tane daily quest yapabilirsin; Terokkar - Skettis'teki bombalama gorevi ve yine Skettis'teki esiri kurtarma gorevi (skettiste birkac spawn noktasi var "escape from skettis" diye arat koordinatlari bulursun) bu ikisini direk yapabilirsin. BEM'de arenanin yanindaki ogre npc'den aldigin 5 kisilik grup gorevlerini bitirdikten sonra (ilk etapta 3 tane, onlar bitince 1 tane daha, ondan sonra 1 tane daha, toplam 5) ogri'lanin hemen kuzeyindeki skyguard kampinda da bombalama gorevi ve 'wrangle more rays' gorevleri, ayrica ogrli'la da da relic gorevini yapabilirsin. Bunlar icin ogri'la da ve kuzeyindeki skyguard kampinda birkac solo gorev yapman gerek once, ayrica ogrilayla honored olduktan sonra bi daily q daha aciliyor.

digerleri icin epic mount lazim ne yazik ki..

• daily questlere bir ara sardım ama çok yapmayı sevmiyorum, ben farmla 100gold kazanıyorum daily q larla ne kadar elde ediyosunuZ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordGunthar

quote:

bu skyguard gibi uçan mountlu görevler için ilk önce %280 epic mount lazım diye biliyordum .. bizim bi mage arkadaş yapıyordu o bana öyle anlatmıştı

skyguard ve ogri'la questleri icin epic ucan mount lazim degil arkadasim ben yapiyorum

normal ucan mountunla 6 tane daily quest yapabilirsin; Terokkar - Skettis'teki bombalama gorevi ve yine Skettis'teki esiri kurtarma gorevi (skettiste birkac spawn noktasi var "escape from skettis" diye arat koordinatlari bulursun) bu ikisini direk yapabilirsin. BEM'de arenanin yanindaki ogre npc'den aldigin 5 kisilik grup gorevlerini bitirdikten sonra (ilk etapta 3 tane, onlar bitince 1 tane daha, ondan sonra 1 tane daha, toplam 5) ogri'lanin hemen kuzeyindeki skyguard kampinda da bombalama gorevi ve 'wrangle more rays' gorevleri, ayrica ogrli'la da da relic gorevini yapabilirsin. Bunlar icin ogri'la da ve kuzeyindeki skyguard kampinda birkac solo gorev yapman gerek once, ayrica ogrilayla honored olduktan sonra bi daily q daha aciliyor.

hmm o zaman netherwing görevleri miydi acaba onlar şu shadowmoon'dan ayrı bi uçan kara parçası varya arkadaş orda yapıyordu . uçan bi kayanın üstüne çıkıp netherdrakeli orcları çekiyordu falan .

• bunlar bazı instancelerde girip cikmadan hemen once dandik bi q yu abandon edip cikarsan , resetleniyo (1 günde 2 kere falan) bug kalktımı bilmem
  • Grup başkanı zaten intsance sıfırlayabiliyor. (:
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

daily questlere bir ara sardım ama çok yapmayı sevmiyorum, ben farmla 100gold kazanıyorum daily q larla ne kadar elde ediyosunuZ?

Daily questler 11g bilmemkac silver verio, gunde 10 tane daily q yapma hakkin var. Ama epic ucan mountun yoksa (benim bildigim kadariyla) 6 tane yapabiliosn, bu da kafadan gunde 70g demek. Istersen bi baslamayi dene derim cunku bi sure sonra ezberliyorsun hemen onlari aradan cekip farma sonra basliyorum ben hergun acikcasi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LordGunthar

quote:

hmm o zaman netherwing görevleri miydi acaba onlar şu shadowmoon'dan ayrı bi uçan kara parçası varya arkadaş orda yapıyordu . uçan bi kayanın üstüne çıkıp netherdrakeli orcları çekiyordu falan .

evet smv'dekiler netherwing questleri, onlar icin epic lazim. bahsettigim normal ucan mountla yapilabilen 6 quest bem'de ve terokkarda.

• Keşke bu forumda herkes senin gibi yararlı işlerle uğraşsa!
  • çok güzel hazırlamışsın
  • Threat From Above ben bu questi alamıyorum sebebi nedir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.