Şimdi Ara

DAIKIN STYLİSH TAKILIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,Daıkın 12000btu stylish klima sahibiyim,geçen yıl açılırken mekanizmadan tıkır tıkır ses gelmeye tekrar tekrar geri kapanmaya başladı.Bazende açıldı çalışmada sorun yok.Daıkın servisleri malum gelip yorum yapmak için 200 TL alıyorlar.Bu arıza konusunda sorun yaşayan var ise paylaşabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MURAT4108 -- 2 Mayıs 2021; 14:33:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.

Ön panel açılmaya çalışırken açılmıyor ve tıkırtı geliyorsa motora bağlanan dişli mekanizmasında problem söz konusudur. Sıyrılmış bir dişli vs.

Bu arıza için ne yazık ki kullanıcı müdahalesi ile üretilebilecek bir çözüm yoktur. Mecburen servisin bakması gerekmektedir.

Dişli üzerinde birkaç diş sıyrık ise sıyrık kısma denk geldiğinde kapak kalkmayacaktır. O kısmı atlatıp da motor dişli vasıtası ile kapağı kaldırabilir. Bu nedenle kimi zaman kapak açılır,kimi zaman açılamaz.

Stylish serisini nereden temin ettiniz acaba?

Saygılarımla...

• Bir video göndermeye çalıştım fakat olmuyor..Alalı epey oldu 11 yıl aktiv klima aydın beyden satın aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURAT4108

Bir video göndermeye çalıştım fakat olmuyor..Alalı epey oldu 11 yıl aktiv klima aydın beyden satın aldım

Merhaba. İmkanınız varsa Youtube'ye herhangi bir hesap ile yükleyip sadece link ile görüntülenebilecek şekilde paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.