Şimdi Ara

Daihatsu Kulübü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.085
Cevap
22
Favori
333.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , geçen hafta sirion 1.0 55binde 16500 tlye aldım. Bütçem düşük olduğu için alabileceğim en sağlam ve düzgün araç olarak gördüğüm için tercih ettim. Şu an çok memnunum. Herşeyiyle fazlasıyla tatmin edici. Cd player ım bozuk sadece. Daha önce bu problemi yaşayan oldu mu tavsiye var mı? Herkese kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaraca06

Merhaba , geçen hafta sirion 1.0 55binde 16500 tlye aldım. Bütçem düşük olduğu için alabileceğim en sağlam ve düzgün araç olarak gördüğüm için tercih ettim. Şu an çok memnunum. Herşeyiyle fazlasıyla tatmin edici. Cd player ım bozuk sadece. Daha önce bu problemi yaşayan oldu mu tavsiye var mı? Herkese kolay gelsin

hocam arabanın rengi gri ve ankaradamı ? cd çalar hepsi bozuk genelde. Ben usbli teyp taktım hem ses katitesi arttı hemde cd derdinden kurtuldum. sirionla ilgili başka sorun olursa cevaplarım.
  • Evet gri renk ankaradan aldım. İstanbulda yaşıyorum. Hangi marka taktırdınız acaba. Bende düşündüm ama o bölgeye nasıl takılıyor ve görünüyor hayal edemedim. Varsa bir foto koyabilirmisiniz.

• 2005 model daihatsu cuore 1.0 low grade almak niyetindeyim . araç bir tanıdığımızda , KM'si 125 bin civarında . aracı satılığa çıkarmadı , internette vs... ilanı yok . o yüzden linkini koyup soramıyorum . size sormak istediğim , çekişi yakıtı vs... nasıl bu araçların . abs yok galiba , kullanımda fren mesafesi açısından sıkıntı çıkarır mı . adam araçtan çok memnunmuş bildiğim kadaıyla ama bagajı , içi , küçük geliyor vs... diye söyleyince enişte hemen biz alalım diye atlamış . bugün arabaya bakmaya gideceğim , şekli şemali nasıldır pek fikrim yok , çünkü arabayı canlı olarak hiç görmedim daha . bagaj çok lazım değil ama aile kullanacağı için , özellikle güvenlik nasıldır pek fikrim yok . birde araçta tüp yok , bunlara nasıl tüp takılır , kaç liraya mal olur .

araçla alakalı genel ve özel yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim . bu arada 13,500 liraya alacağım aracı , fiyat/performans nasıl sizce ?
  • quote:

Evet gri renk ankaradan aldım. İstanbulda yaşıyorum. Hangi marka taktırdınız acaba. Bende düşündüm ama o bölgeye nasıl takılıyor ve görünüyor hayal edemedim. Varsa bir foto koyabilirmisiniz.

Hocam şuan mobildeyim foto atarım. Öncelikle cerene almanız lazım. Gerisini teypçi halleder. Bu arada o arabayı biz arkadasa alıyorduk 16750teklif ettik adanada geliyorduk çocuk vermedi size nasip olmus.

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ufak tefek şeyler yaptırmak gerekti ama genel olarak güzel. 2. Araç olarak aldım uzun yıllar binerim diye düşünüyorum. İstanbuldaysan şehir içi yakıt tüketimi bilgin var mı?

• quote:

Teşekkürler ufak tefek şeyler yaptırmak gerekti ama genel olarak güzel. 2. Araç olarak aldım uzun yıllar binerim diye düşünüyorum. İstanbuldaysan şehir içi yakıt tüketimi bilgin var mı?

istanbulda değilim hocam ben adanadayım. ben 16 aydır kullanıyorum bende 70 binmde almıştım şuan 102 bindeyim:) Ben aracı aldıktan 1 gün sonra lpg taktırdım. o yüzden benzin tüketimini bilemiyorum. Yalnız bu arabanın ş.içi fabrika verisi 6.1 ş.dışı 4.4 çok ekonomik araba. deposu 40 litre 1 depo ile ş.içinde 600 km falan yaparsınız. aracın donanımlarını bilmiyorsanız size bilgi verebilirim.

Kol dayama,cam filmii teyp eksikleriniz. en azından teyp ve arka hapörlör ekleyebilirsiniz. arka hapörlör 16cmdir. 2. araba oldugu için sanırım lpg taktırmazsınız.
  • 2008 Model Daihatsu Terios stepnenin arkasında yazan DAIHATSU çıkartmasını satın alabileceğim bir yer var mı? Ayrıca Bursa'da TERİOS'dan anlayan sağlam bir usta veya özel servis varmı? Bilenler lütfen yardımcı olsun
  • Hocam onu ancak çıkmacılardan kaza yapmış terioslardan temin edebilirsiniz.
  • Daihatsu sirion 1.0 istanbul şehiriçi yoğun trafikte 440km de 128tl yaktı. 30 kuruş oluyor sanırım dizellere yakın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler sirion almayı düşünüyorum ikinci araç olarak eşim kullanacak. Sizce bu araçladan hangisi ve bu araçların artıları ve eksileri nelerdir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-acill-model-yukselticegimden-241418408/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-bayandan-tam-otomatik%2Cbakimli%2Clpg-li-sirion-241183823/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulserkan

İyi günler sirion almayı düşünüyorum ikinci araç olarak eşim kullanacak. Sizce bu araçladan hangisi ve bu araçların artıları ve eksileri nelerdir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-acill-model-yukselticegimden-241418408/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-bayandan-tam-otomatik%2Cbakimli%2Clpg-li-sirion-241183823/detay

ilanlar yayında değil hocam.
  • Terios 1. Nesil için hangi motor yağını tavsiye edersiniz.

• Merhaba 2005 model, sirion sporty 140 000 km ve bir iki parça boya var. Kaça alınırsa fiyat iyidir? (lpg yok)
    Tavsiye edermisiniz?
    2005 modellerde bir kaç model öncekilere göre fark varmı?
    Teşekkür ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil altın -- 28 Kasım 2015; 17:06:13 >
  • Daihatsu hijet kullanan varsa genel bir bilgi verebilir mi?Yakıt,parça vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Merhaba 2005 model, sirion sporty 140 000 km ve bir iki parça boya var. Kaça alınırsa fiyat iyidir? (lpg yok)
    Tavsiye edermisiniz?
    Teşekkür ler

Eski kasamı hocam ? Fiyat nekadar ? ilan linki var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Merhaba 2005 model, sirion sporty 140 000 km ve bir iki parça boya var. Kaça alınırsa fiyat iyidir? (lpg yok)
    Tavsiye edermisiniz?
    Teşekkür ler

Eski kasamı hocam ? Fiyat nekadar ? ilan linki var mı ?

vazgeçtim fiyat yüksek geldi

• Herkese merhaba,
    1. nesil, otomatik, kırmızı ve tabiki temiz bir sirion arıyoruz. maalesef geçen bir tane gördük, ertesi gün satıldı. Varsa satmayı düşünen içinizde talibiz
  • Arkadalar 92 model daihatsu cuore aldim arac hakkinda bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim

• Merhaba arkadaslar. Uzun yillardir hevesle istedigim markaya kavustum. Yrv turo aldim 2002 model. Onerileriniz nedir. Biraz tavsiye istiyorum. Sag cam buton sorunlu. Birde iyi istimiyor iceriyi. Nedendr acaba. Hep sirion istiyordum ama bu nasip oldu. Sizce hangisi kullanim ve konfor olarak daha iyidir. Yrv biraz suspansiyonlar sert. 2 gun icinde bunu anladim

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.