Şimdi Ara

Daihatsu Kulübü (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.084
Cevap
22
Favori
334.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben ilk arabamı kısmetse cumartesi alacağım..fakat bazı sorularım var umarım yanıtlarsınız..sirion 2003 manuel 125000 km.tüp yok sizce fiyat ne aralıklarda olmali.kafa o kadar karısıkkı çok fiyat var internette ve aralarında ucurm var..simdiden tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izocan İ kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar

en yakın tarihli mesajı senin gorduğum için sana yazıyorum..sirion marka oto almak istiyorum ve suan pazarlarlık aşamasındayım sanırım cumartesi olayı netleştırcez..arac sahibi 16500 istiyordu 15750 ye kadar cektim. Sence degermi daha aşağıya cekmelimiyim. Aracın özellikleri 2003 model 125000 km 1.3 manuel..benim ilk arabam olacak ve sıfır almak istemiyorum bu arabada bana şimdilik isteklerimi sağlayacak. Fakat piyasa bilmediğim için yardımına ihtiyacım var cevap verrsen sevinirim.peşinen tşk

• nevmsc kullanıcısına yanıt
    Eşime aldığımız 2008 model benzinli otomatik sirion,4 yılda 5 kez bakıma girdi o kadar.7 yaşındaki arabanın Yuasa marka aküsü geçen hafta ömrünü tamamladı,yeni akü taktırdık.Bunun dışında masrafsız ve kullanışlı bir araba.Özellikle şehir içi kullanımda park sorunu olmayan,atak bir araba.İçi geniş ve rahat.Bu paralara alınabilecek en iyi alternatif.İstanbul da servis sorunu yok.Bu aracın meraklısı da çok.Satıyorum dediğinizde 1 hafta içinde müşteri çıkıyor.Bizim aracın kilometresi az.Satmaya kallksam 25-26 000 TL verecek çok kişi var.Ancak eşim aracı çok seviyor.Beyaz renk olduğu için de ayrı bir cazibesi var.Tavsiye ederim.
  • merhabalar;
    baştan sona okuyamadım
    bu yüzden bilirkişilere sormak istiyorum.
    Özelliklerini vs. çok bilmiyorum ancak kasası acayip hoşuma gidiyor.
    örneğin:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daihatsu-mlh-sirion-lpg-li-touring-klimali-207748664/detay/
    bir bayan bu aracı rahatlıkla kullanabilir mi( manuel vites olmalı otomatikte uykum geliyor)
    bir de 2. el piyasası nasıl?
    uzun süre kullanmak istiyorum ancak tayinim çıkarsa satabilirim de. 3-5 ay sonra satmak istediğimde alıcısı çıkar mı? çıkarsa da değer kaybeder mi çok?
    şimdiden teşekkürler.
    not: LÜTFEN CEVAP VERİN.

• 2006 model yeni kasa sirion sahibiyim 4 yılı aşkın süredir kullanıyorum hiçbir problem yaşatmadı çok şükür. Yanlız düşük yakıt tüketimi konusuna katılmıyorum her seferinde ölçerim şehirler arası ortalama 100 km de 5.8 lt-6.00 lt altına düştüğünü görmedim araç benzinli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddiibb

2006 model yeni kasa sirion sahibiyim 4 yılı aşkın süredir kullanıyorum hiçbir problem yaşatmadı çok şükür. Yanlız düşük yakıt tüketimi konusuna katılmıyorum her seferinde ölçerim şehirler arası ortalama 100 km de 5.8 lt-6.00 lt altına düştüğünü görmedim araç benzinli.

hocam sizinki 1.3 mü ? 1.3 ve otomatikler çok yakıyor. benimki 1.0 1.3le arasında 1.5-2 lt fark var. sirion alacaksan bence 1.0 alınmalı en azından az yakıyor donanım farkıda yok. benimki lpgli ş.içi 7.2 litre yakıyor. buda 2.06dan 2.06*7.2=148 krş yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 13 Nisan 2015; 14:08:15 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Daihatsu More hakkında bilgi rica ediyorum. Bütçeme ve kullanım alışkanlığıma müthiş uygun görünüyor.
    Üzer mi? Üzerse nereden üzer?

Cevaben şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: ddiibb

2006 model yeni kasa sirion sahibiyim 4 yılı aşkın süredir kullanıyorum hiçbir problem yaşatmadı çok şükür. Yanlız düşük yakıt tüketimi konusuna katılmıyorum her seferinde ölçerim şehirler arası ortalama 100 km de 5.8 lt-6.00 lt altına düştüğünü görmedim araç benzinli.

hocam sizinki 1.3 mü ? 1.3 ve otomatikler çok yakıyor. benimki 1.0 1.3le arasında 1.5-2 lt fark var. sirion alacaksan bence 1.0 alınmalı en azından az yakıyor donanım farkıda yok. benimki lpgli ş.içi 7.2 litre yakıyor. buda 2.06dan 2.06*7.2=148 krş yapıyor.

evet benimki 1,3

• xx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakorsansakal -- 21 Mayıs 2015; 15:11:28 >
  • Merhabalar.
    2002 yrv otm ile araniza katildik.arac lpgli.29 liralik(2.1 den) 14 litre gaz ile tam 195 km yol yapti saka gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daihatsu artık Türkiye' de sıfır araç satmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: morbid

Arkadaşlar daihatsu artık Türkiye' de sıfır araç satmıyor mu?

Maalesef 2010dan beri 0 araba satışı yok.
  • merhaba herkese;

Daihatsu Materia almayı düşünüyorum. Kasası özellikleri çok hoşuma gitti, Bu araç ile ilgili bilgi sahibi yada kullanmış olan varsa bilgi verebilirmi?
    Araç nasıl yedek parçası kolay bulunurmu vb..
  • Çok güzel gidiyor bu Sirion'lar.

FGF 55 var mı buralarda acaba?

İzmir-Aydın otobanda bir süre yanyanaydık, selamını aldım ama petrole giriyordum, iyi yolculuklar diyemedim de anlamıştır her halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setoxs

merhaba herkese;

Daihatsu Materia almayı düşünüyorum. Kasası özellikleri çok hoşuma gitti, Bu araç ile ilgili bilgi sahibi yada kullanmış olan varsa bilgi verebilirmi?
    Araç nasıl yedek parçası kolay bulunurmu vb..

materia yok bende sirion var. daihatsu forumunda materia sahipleri var. ne tür bilgi istiyorsunuz ?
  • Istanbul da avrupa yakasinda tavsiye edebileceginiz daihatsu servisi var mi? Sirion 1.3 2005 otomatik icin.

• Arkadaslar Merhaba 2004 model sirion 1.3 Sporty almayi düşünüyorum otomatik deri döşeme sunrooflu 115 km. Hasar kaydinda toplamda farklı zamanlarda yapılmış dururken çarpma çizilmeden 3500 hasar kaydı var. Araç tertemiz içi dışı deri koltukları pırıl pırıl boyası tertemiz sadece bir ustaya götürüp baktırmak kaldı. Fiyatı 22000 ne dersiniz alınırmi. Beni aydinlatirsaniz çok memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanyagiz

Arkadaslar Merhaba 2004 model sirion 1.3 Sporty almayi düşünüyorum otomatik deri döşeme sunrooflu 115 km. Hasar kaydinda toplamda farklı zamanlarda yapılmış dururken çarpma çizilmeden 3500 hasar kaydı var. Araç tertemiz içi dışı deri koltukları pırıl pırıl boyası tertemiz sadece bir ustaya götürüp baktırmak kaldı. Fiyatı 22000 ne dersiniz alınırmi. Beni aydinlatirsaniz çok memnun olurum.

Fiyatlar o civarda ama ben olsam o paraya yeni kasa bakarım.
  • Arkadaşlar 98 model Charede 1.5 Sedan için anlaştım, Cuma günü aracı alacam inş. fakat bu model hakkında internetten pek bilgi bulmadım.
    Ne olur bilen, binen anlayan biri varsa çıksın bu araç hakkında ACiL bir şeyler yazsın. Lütfenn
  • Merhaba,

2005-2006 civarı Cuore almayı düşünüyorum. Manuel olabilir. Satmayı düşünen var mı :)
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.