Şimdi Ara

daha önce bilmeden corona geçirmiş olabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> daha önce bilmeden corona geçirmiş olabilirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8542 Mesaj
    bundan 2 ay önce sağlam bir hastalığa yakalanmıştım. boğazlarım şişti ve iltihap oluştu, ateşim yükseldi, halsizdim. üç hafta boyunca takır takır öksürdüm kendime gelemedim.

şimdi bakıyorum da corona'nın belirtilerine çok benziyor. sadece ben değil evdeki herkes bu hastalığa yakalandı. bir ay evden çıkamamıştık iyileşinceye kadar.

acaba corona atlatmış olabilir miyim? normal bir grip gibi değildi üç hafta boyunca hiç bir ilaç adam gibi işe yaramamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    19585 Mesaj
    ateş hariç saydıklarının hepsi vardı bende de ocak ayında, 3 hafta civarı sürmüştü. nefes darlığı falan da yoktu, o zamanlar salgın var deniliyordu sanmıyorum corona olduğunu

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    8542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ateş hariç saydıklarının hepsi vardı bende de ocak ayında, 3 hafta civarı sürmüştü. nefes darlığı falan da yoktu, o zamanlar salgın var deniliyordu sanmıyorum corona olduğunu
    aynen benim gittiğim aile hekimi de şu an bir salgın olduğunu herkesin hasta olduğunu söylüyordu
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.