Şimdi Ara

daha bulaşıcı yeni varyant tespit edildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

E ne güzel işte, aşılar işe yarıyor demek ki. İnsanların bağışıklıkları da iyiyse daha ne olsun  

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    "sokakta nefes alamayıp yere düşüp ölen görmedim"

göremezsin cunku onlar yalnızca tv'de var.

"tam insanlar normal yaşamaya başlıyor yeni bir varyant çıkıyor"

Varyant'lar bu Corona yaygarasının yıllarca gündemde tutulması için düşünülmüş saçmalıklar.Anımsayalım. World Bank 'ın 2020 proje dokumanında covid-19 proje bitişi olarak Mart 2025 yazılmış. Bu yaygara virüs olsa da olmasa da 2025 'e kadar sürecek :)

Bilime güvenen (!) insanları bu saçmalıklara inandırmak için bilim sosu döküp medyadan servis ediyorlar. "Profesör Doçent Doktor James Charles Kingsdick" MIT Health Department raporunda varyantların mutansiyonik metomorfoz entrikasyonları üzerine analitik ampirik çalışmasında Nu varyantı Coronaya göre 50 kat bulaşıcı 12 kat öldürücü denildi mi, onlar inanır :)

Sistem böyle işliyor :)

Gitmeden ufak bi soru:

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 'ya sürekli yazıyorsun ya ben o konuya hiç yazmıyorum, hep bunun gibi diger konulara yazıyorum, sezinledin mi? Ben de o konuya da yazsam sence daha iyi mi olur kötü mü olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oraya genelde, sizin gibi işte gerçek bilgileri (!) savunan arkadaşlar yaz(a)mıyor. Acaba konuya mesaj yazmada bir kısıtlama falan mı var?

• Hocam güney afrikadan bi doktorla konustum vakalar çok hafif geçiriyor diyo forumdakiler çıkmış öldük bittik diyo bi virüsün mutasyon geçirmesi neden öldürücü olduğu anlamına gelsinki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 27 Kasım 2021; 15:35:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Guney Afrikada temiz hava soluyan genc Afrika nufusu ile Yasli Avrupa ve Ortayasli Ortadoguluda ayni sekilde hafif gecmeyebilir. Afrikada genel olarak zaten hastaligin gunluk hayata etkisi olmadigini bundan 3-4 gun once yazmistim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt

Belçikada aşısız birinde grip belirtileri varmış uydurma

Herkes Belcikali biri gibi gecirecek yani Tamam, Coronada herkeste ayni siddette geciyordu zaten.

Avrupa medyası seni iyi korkutmuş yakında MRNA aşısı olursun sen

Evet oyle korkuttuki halen daha tek doz bile asi olmadim. Zaten halihazirdaki asilar yeni mutasyona karsi etkili degiller. Son mutasyonun asisini olacagim o yuzden suan O harfindeyiz Z harfiyle baslayan mutasyon cikinca belki dusunurum

Herzaman en son modeli beklemek gerek yenisi cikar cikmaz arkasi varsa eskimis oluyor. Tabi sen birkac yildir evinden cikmayarak viruse korkusuzca meydan okudun tebrikler. Bizse sen kadar cesaretli degiliz, korka korka hergun hastanede isbasindayiz
    .

Peki sana kötü bi haberim var aşılar güncellenmeyecek ek dozlarla zaten koruma sağlanıyor yani 2 doz +1 +1 diye gidecek üzgünüm senin için

"bi virüsün mutasyon geçirmesi neden öldürücü olduğu anlamına gelsinki ?"

insanları daha cok korkutabilmek için.

Şurasını netleştirelim: Tüm bu corona yaygarasının amacı insanları korkutmak.

İnsanları neden korkutmak istesinler? Cunku plan böyle.

Bugün Covid yarın Küresel Isınma ayağı. "Dünya sular altında kalacak, şehirler yok olacak, insanlar susuz kalacak" :)

Gönül ister ki ince ayrıntıları ben anlatmayayım. Sen bul. Bu ayrıntıları bir kez sezinlesen, mutasyon ile ilgili o saçmalıkların kökenini de anlayabilirsin.

Bu arada en son sorduğum şeyi yorumlamadın. O yüzden soruyu yinelemek zorundayım:

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 'ya sen sürekli yazıyorsun ancak ben o konuya hiç yazmıyorum. O konuya ben de yazsam sence daha iyi mi olur kötü mü olur?

• yazabilirsin ama bilimsel temelleri kullanarak yazmalısın virüs yok insanları kandırıyolar yerine virüs var evet ama virüsten herkes ölmüyor mutasyonlar şöyle böyle diyip medya gerçeklerini anlatabilirsin çünkü bazı teorilerin çok saçma ama bazıları çok doğru mutasyon konusunda sana katılıyorum mesela her çıkan mutasyonda dünya alarm veriyor bi günde biri çıkıp desinki mutasyona uğradı ve artık eskisi kadar öldürücü değil

Ana konuya yazmamı istemeni begeni ile karşıladım.

Ne var ki, istesem de yazamam cunku Admin takımı o konuya yazmamı yasaklamış durumda. Nitekim o yüzden sordum.

Yasakçı bir zihniyetin forumundayız. Yalnızca belli bir yönde düşüncelerin onandığı, göründüğü bir forum.

Senin yoruma dönelim: Ben hiçbir yerde "virüs yok" demedim ki :) "Virüs yok" dediğim bir mesajı bul, SS'le, dediğin şeyi belgele, bilimsel ol :)

Ayrıca "benim teorilerim" diye birşey de yok. Benim dediğim şeyler gerçek yaşamda test edilebilecek, yalın şeyler. Örneğin, başagrısına karşı hiçbir ilaç almayıp, yalnızca tereyağını damakta eriterek yerseniz başağrısı yalnızca semptopmatik değil, olanaklar elverdiğince kalıcı şekilde geçer şeklinde bir sav ortaya attım. Bunu gerçekte test edip doğrulayan birçok kişi var.

hastalıkların virüslerden değil, gövdenin kendi iç dinamiklerinden kaynaklandığını öne süren Mikrozima Teorisini mi diyorsun yoksa ? O da benim teorim olmaktan cok, sayısız deneyden yola çıkılarak öne sürülmüş bir teori. Teorilere bu denli takılacaksak, hastalıkların virüsten kaynaklandığını öne süren, Modern Tıp sisteminin temel aldığı, Virüs Teorisi de bir teori :)

"Bir günde biri çıkıp desinki mutasyona uğradı ve artık eskisi kadar öldürücü değil "

O dediğin daha en az bir 3 yıl boyunca gerçekleşmez. Cunku (sanırım daha önce de değinmiştim) Dünya Bankası'nın hazırladığı Covid Stratejik Hazırlık ve Cevap Programı Projesinin bitişi olarak Mart 2025 yazılı.

Mart 2025'e kadar covid'i mutasyon metaformasyon, varyasyon, osurmasyon :) bir virüsü kılıktan kılığa sokup, onunla bizi normal yaşamlarımızdan alıkoymak için medyada takla üstüne taklalar atılacak. Bir Mart 2025 'e bakıyorum, bir de son 2 yıldır Covid adı altında olan bitenlere bakıyorum bundan cok değişik birşey göremiyorum örneğin önümüzdeki bahar medyada " covid mutasyona uğradı ve artık eskisi kadar öldürücü değil, covid etkisini yitirdi" gibi birşey denilsin, bu bilgiler ışığında hiç öyle bişey olacağını düşünmüyorum. Mart 2025 beni bunu düşünmekten alıkoyuyor.

Bu son anlattığım şey de saçma teori mi :)

Birisi dedi, toplam 11 aşı olunacakmış. 11 aşı olayını nerden duydun, bilgi ver dedim, vermedi. Bilen duyan varsa bilgilendirsin bizi. 11 aşı mı olunacak gerçekten :)

• Ben olsam olsam en fazla 8 olurim o halde, daha 1. yi olmadim .

2025 Marta kadar her 4 ayda 1 tazeleme gerisini var sen hesapla.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.