Şimdi Ara

Daha 1 Aylık LG 49SM8600 Nanocellde ışık sızması (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
6.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Normal dedıler ılk kez heyete verecegım nasıl olacak prosedür hocam bilgi verir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Sizce vatana gidip tekrar sıkıştırmama gerek varmı daha üç gün oldu. Vatan internetten almadıysanız olmaz diyor böyle bir şey görmedim ya

• matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Tüm resimleri. Hatta video çek. Müdür ile konuş. Başka kimse ile konuşma. Bir şansını dene bakalım.
    Baktın olmadı. Tüm yasal yolları deneyecem de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Sizce arızalımı demem gerekiyor öyle dersem servis ilgilensin dicekler. Yada ürünü değiştirmek istiyorum mu demem lazım

• matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Bak de ki. Ben sizden 3 gün önce bu TV aldım.
    İşte faturası. Benim şöyle sorunum var. Resmi ve video yu göster. Bana yardımcı olmanızı istiyorum. Bu tv kusurlu. Değişim istiyorum. İlk böyle giriş yap bakalım. Servis geldi mi Ne söylediler derse Başından atmaya çalıştı de. Normal falan dedi çekti gitti. Sizce bu TV normal mi. Daha alalı 3 gün oldu.
    Baktın Müdür servise atıyor. Bastır Tüm yasalları yollara Başvuracağım de. Tutumu az çok belli olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni aldıysanız iade için bir sebep belirtmenize gerek yok yasal olarak 15 gün boyunca iade hakkınız mevcut iade almak zorundalar almazlar ise mahkemeye başvurun hem paranızı alırsınız hemde onlarda para cezası alırlar kanunu uygulamamaktan.Bunları gidip müdüre iletirseniz ciddiyetinizi anlarlar büyük ihtimal hemen ya iade yada değişim yaparlar.
  • Btr67 B kullanıcısına yanıt
    onu bizde biliyoruz alacak olanlar sana söylerde gelmeyen tv nin seri numarasından kontrol edersin hangi panel anakart var diye söylersin alacak olanlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

Daha cumartesi aldım Q60 modeli. Pazar günü farkettm pzartesi servisi çağırdım gelmek istemediler normal filan dediler bu kadar para ver normal olsun hiç kusura bakmasınlar bu tvyi öyle böyle alacaklar gerekirse hakkımı mahkemede ararım. Foto filan çektiler bekliyorum şu an sonucu söyleyecekler. Vatandan aldım nerden de aldıysam teknosada al 30 gün içinde değişim yapılır dendi vatan internwtten almadıysan olmaz değişim diyor kardeşim üst modelini alacam diyorum yine olmaz diyorlar

Hocam geçmiş olsun SAMSUNG TÜRKİYE arayın panel hatalı yetkili servis talep edıyorum değin gelen servis ekibi rapor tutar buna direk değişim olur

• Gelen servis dün geldi rapor tuttu merkeze göndereceğiz dediler gönderdiler bugün normal diye cevap geldi. Değiştirmediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

Gelen servis dün geldi rapor tuttu merkeze göndereceğiz dediler gönderdiler bugün normal diye cevap geldi. Değiştirmediler.
    Hocam yetkili servis geldğine eminmisiniz hangi servis bunu görüp normal desin üründe bir hata var ortada herşey?
  • Yetkili servis hocam zaten bir günlük cihaz kurulumu yapan arkadaşlar geliyor başka yetkisiz kişi nasıl gelecek Allah aşkına sizde. Ama gerekli yerlere şikayeti zaten yarın yapacağım ve iş güç içinde bu tv ile uğraştığım için ayrıca avukatımla görüşüp dava açacağım bunun normal böyle tasarlandığını söyleyen mühendis arkadaşla bende mühendis olarak bir kaç diyalog yapmak istiyorum. Belki bana faydası dokunur.

• Btr67 B kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.