Şimdi Ara

Daha 1 Aylık LG 49SM8600 Nanocellde ışık sızması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alprn46 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
154
Cevap
0
Favori
6.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevruz84

Aynı TV yi yılbaşından önce 4780₺ e almıştım,6500 mü oldu demek vay anasını
    Hocam ürün yok satıyor yakında 7000 cıkıyor ve her fiyattan satılıyor bu ürün
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam her konuda yazilarinizi görüyorum.
    IPS ekranlarin hepsinde bu isik sizmasi olayi mevcut gibi duruyor marka model fark etmiyor.
    Sizin 65" TV öneriniz nedir birede onlara bakayim.
    Yoksa riske gitip PHILIPS 65PUS8204 modelini alacagim
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    bu ışık sızması değil hocam ips panel siyah gösteremediği için durum böyle philipsten uzak durun kalite ve servis olarak berbat...

Daha 1 Aylık LG 49SM8600 Nanocellde ışık sızması

şu videoyu kesin izleyin philips markasına para kazandırmadan önce..
    https://www.youtube.com/watch?v=KI6AZ0jMoFU
    55pus7304 konusunda 70" lik bu modelin sorunlari gördüm, panel ile cerceve arasinda böcekler halay ceker. Üretim hatasi veya sorunlu seri artik oarasini bilemiyorum.

Sizin tavsiyeniz nedir peki? 6500civarina satildi 65PUS8204. sony 65xf9005 1 kez 8100tl civari olmus sonrasinda hep 9000TL civari.
    Alternetif olarak ne alabiliriz. Siyah ekran sorunu benim icin ciddi bir sorun olusturur egerki beyaz sizmalar olursa, cogu filmde siyah bar cunku.
    16:9 formatli degil 16:8 formatli cogu kaliteli filmler.

Bu arada philipsin 2. el yedek parca kullandigi eger dogru ise cok buyuk bir skandaldir bu, sanmiyorum ki philipsin genel merkezi türkiyede ne oldugunu bilsin.
    Logitech ile örenek verecek olursak burdaki servis sorun cikarirken , ingiletere mail attigimda direk olarak yeni ürün gönderdiler 3 defa.
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    hocam sizin beklentinizi karşılayacak cihazlar bütçenizin üzerinde en düşük q70r alacaksınız o philipsler falan işinizi görmez yada giriş seviye va panel direct led tv lerden alacaksınız onlarında 65inch olanları ips panel 70inch olarak 70um7450 modeli var va panel indirimde 7bine bulabilirsiniz
    Merhaba bende tv alma arefesindeyim.
    6 yıl önce led tv lerdeki ışık sızması sorunu nedeni ile 2 tv iade ettim ve ozamanın 46c750 LCD samsung tv almıştım. Ama şimdi 65" tv araştırıyorum. Phılıps pus8xxx serilerine bakıyordum bu yazıya denk geldim. Bu serilerin 12 ile bitenler ithal 62 ile bitenler yedli montaj diye öğrendim. Panel arasındaki açıklık 62 olanlarda varmış. Şimdi sizin bu LG ye baktım oda ips panel. İps lerin hepsindemi var bu ışık sızması. Yada şöyle söleyeyim. Işık sızması olmayacak max 7500tl bütçeyle ne alabiliriz. Phılıps çok hoşuma gitmişti ama sizin bu yazınızdan sonra ondan da soğudum. Napacaz Allah aşkına. Ne sıkıntılı bir süreç bu 🤦‍♂️ Yaedım edin lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakemay

Merhaba bende tv alma arefesindeyim.
    6 yıl önce led tv lerdeki ışık sızması sorunu nedeni ile 2 tv iade ettim ve ozamanın 46c750 LCD samsung tv almıştım. Ama şimdi 65" tv araştırıyorum. Phılıps pus8xxx serilerine bakıyordum bu yazıya denk geldim. Bu serilerin 12 ile bitenler ithal 62 ile bitenler yedli montaj diye öğrendim. Panel arasındaki açıklık 62 olanlarda varmış. Şimdi sizin bu LG ye baktım oda ips panel. İps lerin hepsindemi var bu ışık sızması. Yada şöyle söleyeyim. Işık sızması olmayacak max 7500tl bütçeyle ne alabiliriz. Phılıps çok hoşuma gitmişti ama sizin bu yazınızdan sonra ondan da soğudum. Napacaz Allah aşkına. Ne sıkıntılı bir süreç bu 🤦‍♂️ Yaedım edin lütfen.
    65 inc kaliteli panel icin mutceniz yeterli degil..55 inc icin Sony Xf9005 yada Samsung Q70r..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    46 inc den 55 inc e geçmek nebiliyim mantıklı gelmiyorki bana hiç. İzleme mesafem 4.5 -5 mt

• hakemay kullanıcısına yanıt
    hocam bu ışık sızması değil ips panellerin kontrast seviyesi va panellere göre çok düşük dolasıyla ips panel siyah gösteremiyor..ışık sızması dediğimiz durum bi sorundur ama ips panellerdeki bu durum sorun değil panelden kaynaklı bi durum..sizin mesafeye 55 kurtarmaz 65 olarakta 7500tl ye alacağınız modeller sizi tatmin etmeyebilir ben modelleri söyliyim size siz kendiniz bakın belki tatmin eder 70um7450 modeliyle 65ru7400 modellerine bakın bu modeller va panel
    Anladım.
    Peki ozaman size gece gece son sorum olsun. Hakkını helal et.
    70UM7440 mı (az evel okudum buda ips panel diye)
    65RU7440 mı.
    Um7440 ips değilse siz olsanız sihirli kumandalı LG yimi alırdınız yoksa Samsung umu. Yada 65xf9005 in 7500₺ civarına düşmesinimi beklemeliyim? Daha 1 Aylık LG 49SM8600 Nanocellde ışık sızması

• quote:

Orijinalden alıntı: hakemay

46 inc den 55 inc e geçmek nebiliyim mantıklı gelmiyorki bana hiç. İzleme mesafem 4.5 -5 mt
    Evet Bayagi Mesafeniz Var 65 inc uygun olur ama dedigim gibi..Ben Tv'ye harcanan paraya uzulmem yada acimam..Sonucta 1 kere alip en az 5 sene kullanacaksiniz...Tv hayatimizin bir parcasi,o yuzden butceyi artirmakta fayda var...65xf9005 10.000 Tl mediamarkette...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam 65xf90 o fiyata düşmez boşuna beklemeyin derim..um7450 modelinin benim bildiğim 50 ve 70inchi va panel diğer boyutları ips panel lg diğer modeler ips panel olduğu için aynı reklamları koymuş olabilir..samsungun görüntüsü biraz daha canlıdır hangisi hoşunuza gider bilemiyorum :)

Daha 1 Aylık LG 49SM8600 Nanocellde ışık sızması
  • Ağğğğ sonyyy ağğğğ

Kardeşim gece gece alı koydum. Çok Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. İyi geceler iyi bayramlar :)

5 metre mi? en az 85 inç hatta 100 inç falan olması lazım, daha düşüğü komik olur.
    yoksa 55 inç'te o mesafede 4k ile 360p görüntü arasında fark olmaz.
  • Hocam 4500 TL ye alıcı var TV ye ışık sızması siyah ekranda acayip rahatsız ediyor PS4 oynarken ve video izlerken film izlerken . Sizce 4500 e satayım mı va panel almayı düşünüyorum . Ve 55 ekran bı TV almak istiyorum . 4500 e satarsam salaklık etmiş olurmuyum . Bu TV 6390 TL den assa dusermi yoksa fiyat artarmi yakın zamanda

Bunu 4500 e satıp ( alıcı var şuan ) Sony 55xf9005 alsam iyi yapmış olurmuyum . Va panel Sony sanırım ve android . Va panellerde de siyah ekranda ışık sızması sorunu yasarmiyim helpppp 🧐

Ben 4500 e satıyorum 49sm8600 alıcı hazır parayı gönderecek . Va panel almak istiyorum ışık sızması olmuyormuş onlarda . Samsung 55Q70R . Ve Sony 55XF9005 arasında kaldım hangisini alayım sizce . Veya onerebileceginiz daha iyi TV varmı 10.000 e kadar bütçem var . Maç izlerim . YouTube da video izlerim . Netflixde film izlerim ve en çok PS4 pro da oyun oynuyorum buna göre bi öneri verin . Odam küçük tam karşıdan izlicem o yüzden vapanel olsa daha iyi diye düşünüyorum . Işık sızması olmasın siyah ekranda başka bişey istemez . Yardımcı olun lütfen

• Napolyon1907 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata varsa müşterisi direk satın iyi fiyattan satmış olursunuz.
    Fiyatı düşer 2 hafta sonra 2020 modelleri gelıyor bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.