Şimdi Ara

DAĞ 2 (4 Kasım 2016) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
5
Favori
20.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gerilir zorlu bir yay
    Oku fırlatmak için
  • Beyler sinemaya gidemedim link bulamadım var mı hali hazırda bi link ? Özelden atarsanız sevinirim.
  • Şu anda komple dandik sinema çekim var. 1 hafta beklersen dijitürk te oynayacak. Tez zamanda kaliteli sürümler çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece 500,000$ bütçeyle mi bu kadar?
    konu yöresel olmasa standardı yüksek bence bu ekibe yatırım yapmak lazım saaçma dizi film ve aptal ahlaksız programlara ayrılan fon bunlara verileydi uluslar arası iş çıkartırlardı

Yanlız resmi olarak yok üniforma ve bröve
  • Bugün Digiturk verecekti galiba kaliteli olan düşmedi mi izleyemedikk vakit bulup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar iyi bir film ki Er Rayn'ı Kurtarmak diye bir film Dağ 2 filminin kopyası olmuş. Yeni bir soluk sinema için ki bizden çalmışlar.Camideki silah dekorasyonumuzu aynen Er Raynda almışlar.Helel olsun Dağ yapımcıları.
  • rip geldimi arkadaşlar?
  • Digitürk, sözde dün akşam yayınlayacaktı ama değişiklik yapmış ve filmi yayınlamamış. Hatta sitesinden bile kaldırmış filmi. Eğer doğruysa filmin yayın haklarını star tv almış galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadsnow32 -- 19 Şubat 2017; 12:55:40 >
  • deadsnow32 kullanıcısına yanıt
    Önce Digiturk/iTunes/Amazon, yaz sonuna doğru da Star TV'de gösterilecek demişti Alper Çağlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Önce Digiturk/iTunes/Amazon, yaz sonuna doğru da Star TV'de gösterilecek demişti Alper Çağlar.

Orası tamamda, benim anlamadığım digitürk gibi büyük bir platform, bir filmi sitesine koyuyor tarihini söylüyor sonrada bir anda filmi yayından kaldırıyor, bir hata olabilir elbette ama böyle bir filmde bunun yapılması tek kelimeyle rezalet...
  • Digiturke ne zaman gelecek arkadaşlar bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Digiturke ne zaman gelecek arkadaşlar bilen var mı

18 Mart 2017 Cumartesi 17:45 diyor.

Adamlar nedendir bilinmez neredeyse 1 ay ileriye attılar. Bence hala gösterildiği salonlar var. Dijitürk e çıkarmanın ne demek olduğunuda bildikleri için ileri tarihe attılar.
  • DAĞ 2 (4 Kasım 2016)

+Yaşar devremdi yaşatmak için hayatını verdiği çocukları ateşe atmamı istiyorsunuz cevabım hayır

-Bir çok şey olabilirler ama çocuk değiller komutanım

+ o verilen hayatların amacı yaşamaksa bırakında yaşayalım bırakında yaşatalım komutanım !⁠⁠⁠⁠
  • Güzel filmdi. Bence bu ara ara geçişleri biraz daha uygun olabilir.
  • Internete dustu sonunda

• internete düştü beyler izlemek isteyenlere duyrulur
  • üst düzey oyunculuk üst düzey çekimler,dünyanın en eski tarihine sahip türk milletinin böyle yüzlerce kahramanlık hikayesi olması gerekiyor,gelin görün ki recep ivedik bu filmden çok daha fazla izleniyor,sulu komediler her sene 100'e yakın film olarak vizyona giriyor,4 tane mekanda çekim yapıp milyonaları kazanıyorlar,dağ II bir çıtadır,yine bu ekip bu çıtayı aşacaktır,teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

Başıma birşey gelmeyecekse filmi beğenmedim çok mantık hatası var sanki bu zamana kadar çıkmış bütün hollywood aksiyon filmlerinden parçalar birleştirilmiş gibi

Yabancı filmler bazı yabancı filmlerden alıntı yapınca bizim enteller ''oo bu filmde üstad x filmine de selam çakmış' diyor, biz güzel bir yeri alıntı yapınca çalmış oluyoruz.

Mantık hatası neredeydi, ben filmde mantık hatası göremedim?

Filmi beğenmeyebilirsiniz de ileri sürdüğünüz bahaneler gerçekten çok zorlama.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serenade.

quote:

Başıma birşey gelmeyecekse filmi beğenmedim çok mantık hatası var sanki bu zamana kadar çıkmış bütün hollywood aksiyon filmlerinden parçalar birleştirilmiş gibi

Yabancı filmler bazı yabancı filmlerden alıntı yapınca bizim enteller ''oo bu filmde üstad x filmine de selam çakmış' diyor, biz güzel bir yeri alıntı yapınca çalmış oluyoruz.

murat serezli bile filmi izlememek için yeterli sebep yanlış anlaşılmasın kötü oyuncu demiyorum sürekli komedi filmlerinde gördüğümden ben ilk filmide izledim sürekli küfür yapmacık tavırlar beğenmemiştim oysaki nefes filmi bundan kat ve kat daha iyidir
    mantık hatası derken şunu kastediyorum şiir söyleme falan yardıma ihtiyacı olan kadını kurtarmalar bildiğin amerikan propaganda filmlerinden farkı yok bence oyuncu seçimleride yanlış olmuş allahtan murat boz burak özçivit falan oynamamış

Askeri film de küfürden rahatsız olmak bravo ... Askere gittinizmi bilmiyorum ama gittiyseniz size çok nazik konuşmuşlar sanırım .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serenade.

quote:

murat serezli bile filmi izlememek için yeterli sebep yanlış anlaşılmasın kötü oyuncu demiyorum sürekli komedi filmlerinde gördüğümden ben ilk filmide izledim sürekli küfür yapmacık tavırlar beğenmemiştim oysaki nefes filmi bundan kat ve kat daha iyidir
    mantık hatası derken şunu kastediyorum şiir söyleme falan yardıma ihtiyacı olan kadını kurtarmalar bildiğin amerikan propaganda filmlerinden farkı yok bence oyuncu seçimleride yanlış olmuş allahtan murat boz burak özçivit falan oynamamış

Askeri film de küfürden rahatsız olmak bravo ... Askere gittinizmi bilmiyorum ama gittiyseniz size çok nazik konuşmuşlar sanırım .

küfürden rahatsız olan yok gerçi sanki küfür iyi birşey gibi övmeyede gerek yok ama oyunculuklar ve diyaloglar yapmacık askeri filmleri sevmiyor olsam yukarda nefes filminide övmezdim ayrıca kör cahil propaganda filmlerinide sevmem milliyetçiliğimi de kimse sorgulamaya kalkmasın savaşlar küfürlerle değil mantıkla kazanılır yakışıklı artis oyuncuları filmlerde oynatıp küfürler ettirmek o filmi gerçekci yapmaz zaten sinema sektörü böyle giderse justin bieberin aksiyon filminide görürüz bu filmin benzeri amerikan propaganda filminide atayımda eğer izlersen çok fazla benzerlik olduğunu anlarsın

http://www.imdb.com/title/tt2992552/]

Film bir çok iyi filmden sahneler esinlenerek yapılmış zaten . Bunu sadece sen farketmedin rahat ol . Ayrıca küfür üzerinden eleştirebileceğin bir film değil dağ 2 . Küfüründen rahatsız olduğun oyuncu da eminim ufuk bayraktardır.
    Ayrıca neyin tribine girdin senin milliyetçiliğine laf atanmı oldu ? Bu filmi beğenmek için milliyetçimi olmak gerekiyor ?

Bu film yerli sinema sektörünü bir kaç basamak yukarı çıkarmıştır. Bunu sen bile inkar edemessin .

Daha fazla sana cevap vermiyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.