Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.945
Cevap
125
Favori
1.580.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bariskaraman

http://www.sanalpazar.com/Dacia-Sandero-2013-Uzeri-Krom-On-Panjur-4-Parca__isp24563745

Ön panjur için krom parçaları arayan arkadaşlar ;)

Siz aldınız mı?İlk kez intenetten sipariş vereceğim önerirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklın varsa hiç kaçırma ben uzun zaman aradım bu dört parçayı sonunda hevesime galip geldi servisten sağlam bir kazık yiyerek aldım.Bu fiat sudan ucuz bu kadar söyliyeyim. Bir eksiğim kalmıştı Ön panjur altı çıta onuda bu gün yarın alırım diye düşünüyordum biraz evvel baktım geçen hafta 45.tl olan ürümn şimdi 60 tl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 17 Haziran 2014; 23:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsclup

Benim stepway de klima cok yetersiz araci alali tam bir yil oldu acaba gazimi kacti klimanin? Birde radyo cok iyi cekmiyo bu sadece bende mi boyle anlamadm. Yardimlarinizi bekliyorum

Merhaba

Radyo serviste yazılımla düzeliyor. Eğer servise giderseniz size tavsiyem gitmişken teyp kodunu da isteyin, herhangi bir sebepten dolayı teybi sökmek durumunda kalırsanız veya aküyü sökmek durumunda kalırsanız teyp kod istiyor.

Klimada ise şöyle bir tespitim oldu.. Araç hareket halinde değilken soğutma yapmıyor, araç hareket edipte klima radyatörüne rüzgar gelince soğutmaya başlıyor.
  • yakup3558 kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle ilk 20.dakikadan sonra hareket halindeyken güzel soğutmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Aklın varsa hiç kaçırma ben uzun zaman aradım bu dört parçayı sonunda hevesime galip geldi servisten sağlam bir kazık yiyerek aldım.Bu fiat sudan ucuz bu kadar söyliyeyim. Bir eksiğim kalmıştı Ön panjur altı çıta onuda bu gün yarın alırım diye düşünüyordum biraz evvel baktım geçen hafta 45.tl olan ürümn şimdi 60 tl olmuş

Aynen hocam bende bu ilk bakımda serviste taktırmayı düşünüyordum.bu iyi oldu ama ilk internet üzerinden alışverişim olcak kredi kartım var bu işler nasıl oluyor siteye üye oldum ama kararsızım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim motorlar chiplenince 125hp ve 295nm ye yükseliyormuş arkadaşlar ..yaptırmak isteyenlerin bilgisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende akşam bu sanal pazardan alayım dedim baktım en altta kredi kartı güvenliğinden sorumlu deiliz vs vs vir şeyler yazıyordu vazgeçtim.A ben internetten alış veriş yapıyorum genelede Hepsi burada com'dan alıyorum,ancak diğer krom çııtaları ben "Omsa" diye bir firma var kredi kartıyla onlardan aldım hiç sorun olmadı.
  • Arkadaslar, GittiGidiyor'da da satiliyor bu urunler, sanalp. da kalmak zorunda diilsiniz. Ayrica GG hepsinden cok daha guvenli..

On panjur kromlari linki ;
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/dacia-sandero-2013-krom-on-panjur-4-prc-118127095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufakdag -- 18 Haziran 2014; 12:27:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Valla bende akşam bu sanal pazardan alayım dedim baktım en altta kredi kartı güvenliğinden sorumlu deiliz vs vs vir şeyler yazıyordu vazgeçtim.A ben internetten alış veriş yapıyorum genelede Hepsi burada com'dan alıyorum,ancak diğer krom çııtaları ben "Omsa" diye bir firma var kredi kartıyla onlardan aldım hiç sorun olmadı.

Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator93 -- 18 Haziran 2014; 15:56:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar 1.5 dci nin birçok hp aralıkta motoru vardır bu motorlar 65-70-75-80-85-90-100-105-110 luktur 65 ten 85 kadar gomlek piston segman aynıdır turbo ecu enjektör farklıdır farklı sadece 65 likte ınterkol yoktur diğerlerinde hepsinde vardır eco enjektör m.pompası farklıdır 90lık ile 110uk pıston gömlek segman aynıdır turbo farklı ecu m.pompası farklı v raıl bırazdaha basınçlı çalışma prensıbıne sahıptir bu motorlar k9k dıye kodlandırılır yeni nesil euro5 90lık ile 110 luklar 1.5dcı nın en son teknolojı ile urettığı motorlardır şunuda belirteyim 65 lik motoru 110luk yapamazsın birçok parça değişmek gerekir öyle basit yazılım atayım 110luk olsun dıye uolmuyor bu işler stok haldeki hp ye yazılımla sağlıklı şekilde en fazla %20 güç artışı yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaZsTyL -- 18 Haziran 2014; 18:14:19 >
  • Tekrar merhaba arkadaşlar.
    Camlara 3m 2 numara film yaptırdım ve klima artık daha verimli soğutuyor, tavsiye ederim. Manisa ve İzmirde sorduğum iki yetkili servis yol bilgisayarını artık açmadıklarını söyleyerek talebimi reddettiler, bende şimdilik beklemedeyim.
    Önlere yeni hoparlörler aldım monte etmeden önce bilenlerden tekrar öğrenmek istiyorum, Navi olan teyplerde arka çıkışlar mevcut mu?
  • Arkadaşlar tatil dönüşü bu aracın siparişini vereceğim. Netleştirmek istediğim tek şey bu yokuş kalkışı İstanbulda açtıran arkadaşlar bilgi verebilir mi? Yani açılabiliyor mu var mı arayabileceğim bir yerler? Şimdiden teşekkürler.

• racar kullanıcısına yanıt
    Acar Renault servisi Bayrampaşa.
  • loyalstork kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Normalde mevcut değil diye biliyorduk fakat önceki sayfalarda bir arkadaş serviste arka çıkışı yazılımla aktif ettiklerinden bahsetmişti, servise sor derim.

---------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: mskefe

2 hafta önce serviste yıllık bakım yaptırdım. cam suyu ile birlikte 400 tl. debriyajın çok yukarıdan kavradığını söyledim, bu araçlarda normal dediler. sizin araçlarda nasıl (0.9 tce). arka kapılara kendim hoparlör taktırmıştım, sonradan media navın çıkışlarının olmadığını öğrendim. serviste yazılımla açtılar. fakat direksiyon kumandası çalışmaz oldu. bununla ilgili bilgisi olan varmı.
  • Günaydın arkadaşlar.
    http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/06/19/images98d58.jpg
    Geçmiş sayfalarda bir arkadaş bu resmi paylaşmış. Buna göre araçta arka çıkışlar mevcut görünüyor fakat navi versiyonu olup olmadığı belli değil. Hatırlayanlar ve uygulayanlardan yardım lütfen...
     Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loyalstork -- 19 Haziran 2014; 10:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparado_1

herkese merhaba,

havalar ısındığından beri araçta 1nci vites hız 10-20 aralığındayken sağ veya sola dönüşlerde hafif bir uğultu geliyor.?

benim araçta birşeyler bozuldu galiba ???

aynı sorun olan var mı ?

benim gibi bu sorunu yaşayan kimse yok herhalde.... :(
  • LaZsTyL kullanıcısına yanıt
    Saol patron baya farklılık var demekki...

• desparado_1 kullanıcısına yanıt
    Rot balans bozuktur .Hızlı giderken direksyonu fazla çeviremediğiniz için seste çıkmıyordur hızlı giderken...Benimki sadece fikir başka birşeyde olabilir.

• Gecenlerde bahsettigim on koruma yi takdirdim. Gayet şık duruyor bence..
    Montaj dahil 400TL odedim. Tamponun altinda vida yerleri vardi, kendi aparatlari biraz kisa gelince takan arkadaslar minik bir eklenti yaptilar ve somunlarla bagladilar.. 125 kilo olan beni rahat rahat kaldirdi.
    Pek saglam gorunuyor.

Takilmadan once

Takilmadan once denerken

Takilmis hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufakdag -- 19 Haziran 2014; 17:17:26 >
  • yusufakdag kullanıcısına yanıt
    Bak bu çokn şık olmuş güle güle kullan,bazıları çok abartılı duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.