Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.945
Cevap
125
Favori
1.580.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilin bakalım marka modelini

• quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

Gözümüz gönlümüz açılsın biraz

/>

bu mu?

http://forum.donanimhaber.com/m_49356524/tm.htm

dacia mpv
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

bu mu?

dacia mpv

• bir başka foto içimiz açıla açıla bi hal olacak ama güzel tasarım değil mi

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • quote:

bir başka foto içimiz açıla açıla bi hal olacak ama güzel tasarım değil mi

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

tasarım harika.eğer dacianın yeni modelininse ayrı güzel.bu arada sanderolara yeni iç mekan çok yakışmış.
  • arkadaşlar bende 45.000 km'de lpg'li konfor paketli sandero var 17.000'tl veriyorlar ben 17500'e bırakırım dedim (18.000'den ilan vermiştim) sizce nasıl satma sebebim
    - 1 ay sonra 350 tl vergi var
    - lastikler baya azaldı yaz sonunu zor görür
    - 45 bin bakımı da geldi

kısaca 3 -4 ayda ortalama 1500 tl gideri var bende üzerine biraz daha koyup model yükselteyim diyorum araç bir önceki sahibinde sol arka çamurluktan az hasarlı doğrultma var. sizce nasıl kafam karıştı
  • ARkadaşlar Çok acil bilginiz olsun : ARACIMI SATIYORUM.. 34-ZM-2171 SATILIK ... 6000 KM DE .. BİLDİĞİNİZ GİBİ , BOYA, KAZA , ÇİZİK ÇUZUK HİÇBİRŞEY YOK..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzey1907

ARkadaşlar Çok acil bilginiz olsun : ARACIMI SATIYORUM.. 34-ZM-2171 SATILIK ... 6000 KM DE .. BİLDİĞİNİZ GİBİ , BOYA, KAZA , ÇİZİK ÇUZUK HİÇBİRŞEY YOK..

mbuyuk'e pm at, o stepway istiyordu, ama kırmızı istiyor olabilir bi sormakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocero3535

arkadaşlar bende 45.000 km'de lpg'li konfor paketli sandero var 17.000'tl veriyorlar ben 17500'e bırakırım dedim (18.000'den ilan vermiştim) sizce nasıl satma sebebim
    - 45 bin bakımı da geldi

kısaca 3 -4 ayda ortalama 1500 tl gideri var bende üzerine biraz daha koyup model yükselteyim diyorum araç bir önceki sahibinde sol arka çamurluktan az hasarlı doğrultma var. sizce nasıl kafam karıştı

stepway mi alacaksın
  • Sizce ne kadara vereyim birde , kaça satılır dersiniz? extralarıyla ne eder, extrasız ne eder? Şu arabayı alıcam taktım kafaya
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-farkli-ve-ozel-olmak-isteyenlere-47115397/detay/
  • quote:

ARkadaşlar Çok acil bilginiz olsun : ARACIMI SATIYORUM.. 34-ZM-2171 SATILIK ... 6000 KM DE .. BİLDİĞİNİZ GİBİ , BOYA, KAZA , ÇİZİK ÇUZUK HİÇBİRŞEY YOK..

Hayırlısı olsun cihan hocam da çok zarar edeceksin ya
  • benimki normal sandero speedway değil;
    aslında karar vermedim yeni modeller çıkana kadar beklerim heralde.
    fiyat nasıl şu an yaz başı olduğu için piyasa hareketli saydığım masrafları yaparsam hiç satmam.

quote:

quote:

arkadaşlar bende 45.000 km'de lpg'li konfor paketli sandero var 17.000'tl veriyorlar ben 17500'e bırakırım dedim (18.000'den ilan vermiştim) sizce nasıl satma sebebim
    - 45 bin bakımı da geldi

stepway mi alacaksın
  • Banada zarar edicem gibi geliyor ahmet hocam :(( ama taktım kafaya satarsam stepwayi alıcam o pejoyu :)) ekstralarıyla 27 bin tl ye versem çokmu zarara girmiş olurum dersiniz? :(( Emre akıl ver susma :)) kaça satayım , sizde yardımcı olunda satalım yaahu :)
  • quote:

Banada zarar edicem gibi geliyor ahmet hocam :(( ama taktım kafaya satarsam stepwayi alıcam o pejoyu :)) ekstralarıyla 27 bin tl ye versem çokmu zarara girmiş olurum dersiniz? :(( Emre akıl ver susma :)) kaça satayım , sizde yardımcı olunda satalım yaahu :)

Valla aklında kalacaksa satacaksın tabi yapacak bişey yok... Ama malum dacialar öle hemen satılan araçlar değil ama emrenin de dediği gibi mesut abiye bi ulaş stepway arıyordu ama senin tesisat onun işine gelmez tavan folyosunu da çıkarır bence alsa bile
  • oooooooo şimdi sahibinden de baktım da millet 27 buçuk yazmış benimle eşdeğer araçlara.. ki benim aracımda nerden baksak 5 bin tl lik extra var :D ben 29 buçuk yazayım 29 a da vereyim en iyisi yoksa zararın kralını yapmış olurum :(
  • Sahibindende benim kartala da 9.5 istiyorlar ben satmak istediğimde 7,5 a satsam öpüp başıma koyarım

İlan aç mutlaka belki denk gelir biri hocam...
  • Tamam ben ilana koyayım hocam dediğin gibi, sizinde kulağınızda olsun almak isteyen felan olursa satalım da ben o arabayı alayım çatliycam alamazsam :D şuan önümde duruyor araba , 1 saat önce yıkadım çok bomba bir araç ilana 42 yazmışlarda bana 39 a bırakıyorlar.. oooof off :)
  • quote:

- 45 bin bakımı da geldi

1500lirayı vermek istemıyorsan
    arabayı okut
  • quote:

quote:

quote:

bu mu?

dacia mpv

bu sorunu bildim mi anlamına geliyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu mu?

dacia mpv

bu sorunu bildim mi anlamına geliyor

yok hocam ya, o tasarım dacia'ya ait olamaz, belki 2030'da falan anca
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.