Şimdi Ara

Dacia MPV 2012 Yılında Yollarda – Ucuz Scenic geliyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Renault, Daica’yı sınıf atlatmakta kararlı. Dacia 2012 yılında MPV sınıfı bir araçla piyasada olacak. Aracın konsept halini 2011 Genova Auto Show’da görmüş olacağız. 7 koltuklu, Logan modelinden izler taşıyan, tahminen 14000 Euro fiyatıyla ilgi çeken, Duster modelinden 9000 Euro daha ucuz olacak olan bu yeni MPV, Renault’tan tanıdığımız Scenic’e rakip olmayı amaçlıyor. Dacia Romanyadaki fabrikasında ürettiği 6 farklı modele Logan, Logan MCV, Logan VAN, Logan Pick-up, Sandero ve Duster yeni bir model daha eklemekten çekinmeyecek.

- Tahmin edeceğiniz gibi aynı orta konsol, aynı benzinli ve dizel motorlarla gelecektir. Sadece kıyafeti farklı olacak.

kaynak

• helal olsun dacia ya

ürün yelpazesini genişletiyor..
  • alttaki sürgülü kapı üstteki normal acaba hangisi çıkar 2012 yi beklesekmi acep
  • çok güzel olur bu aracın gelmesi.1.5 dci motorlarla tadından yenmez.ürün yelpazesini genişletiyorlar git gide.acaba logan sedan hangi yıldan itibaren tamamen yenilenecek?
  • ürün yelpezasi bakımda adını söz ettırır bence dacia.
  • dacia,araba çizmeyi tasarlamayı biliyor...
  • Türkiye'deki fiyat ne olur sizce?
    Taksicilerde görebilmek mümkün olacaktır gayet iyi araç bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janeiro

Türkiye'deki fiyat ne olur sizce?
    Taksicilerde görebilmek mümkün olacaktır gayet iyi araç bence

24-25 bin lira civarından başlayabilir diye düşünüyorum.tabi yorum yapmak için erken.ancak güzel bir araç olacak gibi.
  • dizel sedan logan 26 binlerde iken bu aracın dizeli kesinlikle 30-32 binden aşağı olmaz
    bence dustere fiyatı yakın olur gibi geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis

dizel sedan logan 26 binlerde iken bu aracın dizeli kesinlikle 30-32 binden aşağı olmaz
    bence dustere fiyatı yakın olur gibi geliyo

bende öyle tahmin edıyorum
    duster de yakalana başarı sağlanacagını umuyorum.
  • Rakiplerini korkutacak bir araba,Hayırlı olsun :)
  • Renaultun bu stratejisi gerçekten süper...
    Geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıklama zaten bunu açıklıyor:"Bundan sonra ucuz araba üretmek istemiyorum".
    Megane leri o sebebten birden bire inanılmaz derecede değiştirdi bence.Ucuz - orta sınıf olarak Dacia yı kullanıyor.(ülker - ülker bizim ve ülker halk markaları gibi)
    Çok yakında sembolleride durdurabilir.
    Kendi adını lüks sınıfına yazdırıp fiyat düşürmemek için böyle bir şey yapıyor.
    Lada ve tata yı yıda bünyesine katmaya çalıştığını duydum(yetkili lada servisinden). Sanırım asya ya sağlam şekilde girmeyi düşünüyor.
    Umarım başarılı olur.
  • aynı iç mekansa at çöpe... euroncaptan 3 yıldız üstü alamaz yine bu teneke parçası ...
  • Aynı iç mekana hastayım.
  • bravo dacia ya
  • Scenic gibi yaparlarsa 4 yıldız belki alır. Çünkü hem şartlar ağırlaştı, hem de daciada daha dandik malzemeler ve donanım fakiri oluyor. Yolcu hava yastığı bile opsiyonel.
  • 2012 de Logan MCV Binek ruhsatlı modeli satılacak arkadaşlar. Bu araçda MCVnin makyajlı modelidir sanırım. Hürriyette Dacia genel müdürünün röportajında okumuştum.
  • hani bu model yalan mı oldu arkadaşlar??
  • Logan MCV 'nin ta kendisidir! Belki biraz makyaj yaparlar ve bir de ismini değiştirirler... Çok fazla hayal kurmaya gerek yok 36000 bin olan fiyatını da herhalde 40-45 bin seviyesine çekerler. Adı değişse MPV dense de bu araç asla MPV olamaz. Çünkü güvenli değil...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.