Şimdi Ara

Dacia Duster Marka Aracım Çalındı 34 HG 1660 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
6
Favori
46.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

biz ayrıyız hırsızlar ayrı, bunlar biz değiliz zaten

Alıntıları Göster
    O Türk kimliği kime verildiyse biz onlardan sorumluyuz.Biz Türk'üz...Her Türk'ün(Sözde olsada)yaptığından hepimiz sorumluyuz..
    O kimliği rastgele insanlara verenleri sorgulayın..
  • geçmiş olsun inşaallah bulursunuz . Herkesin başına gelebilir destek olalım. 34 hg 1660

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun, umarım kısa sürede bulursunuz.

34HG1660 34hg1660 34 hg 1660 34 HG 1660 34 Hg 1660

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 11 Mayıs 2018; 1:35:41 >
  • Geçmiş olsun.

Konu yukarı,öne çıkar, 34HG1660 34hg1660 34 hg 1660 34 HG 1660 34 Hg 1660 .
  • Kardeş geçmiş olsun umarım bulunur.

• Öne çıkardım siz de çıkarın geçmiş olsun...

• Öncelikle geçmiş olsun .umarım aracınız bir an önce bulunur ama DUSterı kim niye çalar yahu? hani ne diyim,nispeten ucuz bir araç.parçalanıp satılmaz. aklıma yatan tek şey . bu tür SUV araçların çalınıpta suriye gibi yerlerde kullanılması. çünkü bu tür bir şey bir yakınımızın başına geldi 2015 mitsubishi outlander ı çalındı . Km si 2 ye katlanmış bir halde Hatay da buldular aracı. polisin dediğine göre suriye de kullanılmış.
  • Geçmiş olsun immobilizer olan aracı çalmak kolaymıki öyle, yedek anahtarla çalınmış gibi.

• Ulan eski konu sandim tarih 2016 atmissin mudur sabahtir yoruma bakiyom konuya bakiyom yoruma bakiyom konuya bakiyom alla allah dedim bi :)

• Baya zor benim araçta immo arızası oldu çalıştırmak çok zor.

+Gecmis olsun

• Bence de yedek anahtar 👍

• Aynı gün çalınması...
    Satanlar at hırsızı tipler miydi?

Ben de diyorum son yıllarda araba çalınması olayı duymuyorum hiç çevremde. Nasıl çalınır o kadar teknoloji vs var. Immobilizer olunca GPS ile yeri tespit edilebilir diye okumuştum bir ara ama her araçta olmuyor mu o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 11 Mayıs 2018; 3:0:14 >
  • Kasko yaptırmadan sokağa park etmek büyük talihsizlik olmuş. Geçmiş olsun.
  • çok üzüldüm hocam geçmiş olsun iyi kötü tahmin edebiliyorum canınızdan can gitmiştir. Allah belasını versin bu şerefsizlerin elleri kopsun gece gece çok sinirlendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize tesekkür ederim arkadaşlar. Aracı eniştemden aldım. Yani satan kişinin olayın içinde olma ihtimali yok. Asıl anahtar yedek anahtar ruhsat her şey bende Eniştem arabayı yaklaşık 5 sene kullandı. Hiçbir sorun olmadı.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Bilmediğimden soruyorum araba aldık diyelim elektronik arabalar malum artık anahtarını değiştirmek istesek değiştirebiliyor muyuz yani aldığımız kişi yedek anahtarı kopyalatmış olma ihtimalinden dolayı sıfırdan yeni anahtar yaptırabiliyor muyuz oluyordur muhakkakta çok maliyetli midir??
  • 34 HG 1660.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bilmediğimden soruyorum araba aldık diyelim elektronik arabalar malum artık anahtarını değiştirmek istesek değiştirebiliyor muyuz yani aldığımız kişi yedek anahtarı kopyalatmış olma ihtimalinden dolayı sıfırdan yeni anahtar yaptırabiliyor muyuz oluyordur muhakkakta çok maliyetli midir??
    bir oto anahtarcısına gidiyorsun,aracın beyninden immobilizer şifrelerini silip,yeni anahtarın şifrelerini tanıtıyor,yeni anahtarınla kullanıyorsun,eski anahtarla hiçbir
    şekilde çalışmaz.maliyeti marka-modele göre 150 tl-250 tl arası.
  • 34 HG 1660.
  • Yukari.

Gecmis olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.