Şimdi Ara

DACIA DUSTER KULLANANLAR (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
23
Favori
341.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2015 4x4 dizel duster sahibiyim
    araçta anlam veremediğim bi arıza var başına gelen varsa yardımcı olmasını istiyorum
    araçta sağ sinyaller 10-15 günde bir tamamile devre dışı kalıyor kutup başını çıkarıp takınca düzelior.
    tesisatı kontrol ettim, soketlere baktım, ampuller sağlam ama sebebini bulamıyorum bişey kısa devremi yapıyor ki yapacak hiçbirşey bulamıyorum, araç elektriginden biraz anlarım biraz. bilen başına gelen varsa lütfen yardımcı olun.
  • Merhaba :

bende 1,3 4*2 duster benzinli var aracta ekranda mirror link diye bir özellik var fatak bir türlü telimi ekrana yansıtamadım yardım edebilecek biri varmıdır
  • Koltuk kılıfı bakınıyorum. Kullananlar varsa tavsiye verebilirler mi ?
  • Merhaba 2016 dizel 4x4 dusterda yakıt göstergesinde problem var. Full depoya rağmen yakıt göstergesi boş gösteriyor. Öneriniz var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba,

Duster dodik seti aldık internetten, aşağıdaki parçanın nereye denk geleceğini bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Ürünün linki

https://urun.n11.com/camurluk/2018-yeni-duster-camurluk-ve-kapi-koruma-dodikleri-damali-model-P453158161

Teşekkür ederim.

DACIA DUSTER KULLANANLAR

• NeCroMaN N kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bende yeni araç aldığım için bir sürü dodik inceledim ama henüz almadım. Gördüğüm kadarıyla sizin sorduğunuz parça ön tamponun uç yerine gelecek.

• Merhaba,

2019 Duster için yan tente, dodik ve port bagaj bakıyorum. Bu ürünler için tavsiye verebilecek olanlar var mı?

• NeCroMaN N kullanıcısına yanıt

Bende yeni aldım bu delikli olanlar on tamponun parçaları ama önde sensör varsa bunu kullanmanız lazım yoksa deliksiz olanlarda gelmiştir onu takacaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum var.

2019 Duster 1.3 tce benzinli modelde triger kayış mı yoksa zincir mi var ?

• okan.81 O kullanıcısına yanıt

Merhabalar, aynı aracın 2021 modelini aldım bende. Ekranınızı servis mi taktı ? Bana menü görüntüsünü atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Zira bende bu konuda sorun yaşadım şuan şikayet aşamasındayım. Android diye bana Windows ürün taktılar. Kendim Android cihaz ekstra alıp taktım, sorunsuz kullanabiliyorum.

• Selamlar. Dacia Duster aracımızın bluetooth'u çalışmıyor. Ekranda simgesi yanıp sönerdi, şimdi yanmıyor. Ayarlarda bluetooth açık gözüküyor. Kapattım off konuma getirdim daha sonra on konuma getirdim ama açılmadı. Bu teypleri fabrika ayarlarına döndürme ya da sıfırlama gibi bir seçeneği var mı ?

• yeni dusterlerda usb çalışması için FAT32 mi yapılması gerekiyor acaba ?

• merhabalar 2018 model aracıma kol dayama aldım, 1 aydır kullanıyorum, son derece sağlam oldu, oynama sallanma söz konusu değil. arayışta olan arkadaşlar için paylaşmak istedim.

https://comfortlineauto.com/product/duster-2018-kol-dayama/

DACIA DUSTER KULLANANLAR

• telepati kullanıcısına yanıt

Fat32 imiş.

• mksl1 M kullanıcısına yanıt

Ben de düşünüyorum

aşağıdaki ürünü inceliyordum, sizin verdiğiniz linki de inceledim az önce.

https://www.hepsiburada.com/refref-dacia-duster-kol-dayama-surgulu-kolcak-2018-ve-ustu-siyah-p-HBCV000007VVJO

vidalı olması ve fiyatının pahalı olması biraz uzaklaştırdı beni.

Güle güle kullanın hayırlı olsun.

• Rhchiko kullanıcısına yanıt

Sıfırlamak için sigortasını söküp takabilirsiniz.

Kod sorar kodu girip açarsınız

• istanbulda uygun dodik takacak yer arıyorum.

• 2019 Aralıkta sıfır aldığım Duster comfort 1.0 tce kullanıcısıyım.

20000 bakımı yani 2. senesi bakımı için bugun bayiden fiyat aldım bana çok geldi fiyatı.

1595 tl imiş %20 indirim varmış 1276 tl yaptı. fiyat alanlar varmı.

klasik yağ ve filtre değişimleri. özel bir şey yok.

Dacia Duster II 1.0 TCe Filtre Bakım Seti (2019-2020) Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

170 tl filtreler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.nfyc -- 1 Aralık 2021; 22:31:31 >
  • KaiKiseN kullanıcısına yanıt

bende 2019 da sıfır duster alırken navigasyon taktırdım bayide. ben android takılacak sanıyordum açıkçası internet sayfasında öyle görünüyordu. Adamlar Wince olan eski tip taktılar istemedim +1000 tl ücret istediler hatta bana tüm aksesuarların olduğu bir liste gösterdiler. ordaki fiyatta android navigasyonu 4500 tl iken diğer navigasyon 3500 tl idi. bende istemeye istemeye kullanmaya devam ettim.

bende mirror link yapamadım. Zaten easy connect diye birşey var pekte gelişmiş bir şey değil sanırım. eğer telefonun paylaşımını tarif ederseniz memnun olurum.

• mr.nfyc M kullanıcısına yanıt

Bana satış sırasında, verdiğim fiyat farkıyla Android cihaz takılacağı söylendi. Fakat takılan cihaz Windows tabanlı, 256Mb Ram 'li, eski bir cihazdı. Android Auto kullanamaz durumdaydım. Şuan bir Apple cihazım olsa da oda çalışmıyordu sağlıklı. Gittim servise , bu ekranla bunları kullanamazsın ekran Windows tabanlı dediler. Servise söyledim, yapacak bir şey yok dediler :) Servis Müdürü arkadaş çözüm bulamazsın dese de Dacia Müşteri Hizmetlerini ısrarla arayıp şikayet ettim. Satış yapan ablamız, Allah razı olsun, dik durarak "evet, ben android'li cihaz dedim zira bana öyle bilgi verildi" dedi ve uzun süren görüşmeler sonucu (1 ay kadar sürekli aradım) ben para iadesi aldım ve cihaz sökülüp, iade alındı. Bende dışarıdan başka bir Android cihaz aldım. Şuan hem Android Auto hem de Apple Car Play sorunsuz çalışmakta.

Kısacası size bilgi verilerek takıldıysa sorun yok ama bana Android cihaz denerek kötü bir cihaz takıldı, bu doğru ve ahlaklı bir hareket değildi. Hakkımı aradım ve aldım.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.