Şimdi Ara

DACIA DUSTER KULLANANLAR (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
23
Favori
341.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YENİ KASA HER YERDE MART AYINDA SATILACAK.. ÜRETİM OCAK AYINDA HATTA DAHA ERKEN BAŞLAR AMA ELİNDE STOK BİRİKMESİ LAZIM.. BİNLERCE HATTA ONBİNLERCE ARACI AYNI ANDA AVRUPAYA SÜRECEK.. BU 3 AYLIK SÜREDE ANCAK BU ÜRETİMİ YAPABİLİRLER..BU ARADA ESKİ KASA STOKLARINIDA ERİTMESİ LAZIM ...
    AMA YENİ DUSTER BU SEFER GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ.. KASA AYNI ÖLÇÜLERDE, UFAK DOKUNUŞLAR OLMUŞ, YAKLAŞMA AÇILARI YİNE ÇOK ÇOK İYİ , AMA İÇİ ÇOK İYİ BENCE.. ÖN CAMIN 10 SANTİM İLERİ KAYDIRILMASI HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞ İÇİ ÇOK GENİŞ GÖSTERİYOR... EKSİKLİKLER GİDERİLMİŞ DİYORLAR ÖZELLİKLEDE YALITIM KONUSUNDA... 4X4 90-95 ARASINDA OLURSA BU PİYASADA BAYAA SIKI İŞ YAPAR... KİMSE KALKIPTA DUSTERE O PARA VERİLİRMİ DEMESİN..SIFIR DİZEL 4X4 LER 200 DEN BAŞLIYOR .. BENCE ESKISI GİBİ YİNE YOK SATACAK... İLK TANITIMDA GÖRÜP KARAR VERİP ALMAK LAZIM ... KENDİ ADIMA BEN KAFAYA KOYDUM GİBİ GİBİ .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Altınbaş

YENİ KASA HER YERDE MART AYINDA SATILACAK.. ÜRETİM OCAK AYINDA HATTA DAHA ERKEN BAŞLAR AMA ELİNDE STOK BİRİKMESİ LAZIM.. BİNLERCE HATTA ONBİNLERCE ARACI AYNI ANDA AVRUPAYA SÜRECEK.. BU 3 AYLIK SÜREDE ANCAK BU ÜRETİMİ YAPABİLİRLER..BU ARADA ESKİ KASA STOKLARINIDA ERİTMESİ LAZIM ...
    AMA YENİ DUSTER BU SEFER GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ.. KASA AYNI ÖLÇÜLERDE, UFAK DOKUNUŞLAR OLMUŞ, YAKLAŞMA AÇILARI YİNE ÇOK ÇOK İYİ , AMA İÇİ ÇOK İYİ BENCE.. ÖN CAMIN 10 SANTİM İLERİ KAYDIRILMASI HERŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞ İÇİ ÇOK GENİŞ GÖSTERİYOR... EKSİKLİKLER GİDERİLMİŞ DİYORLAR ÖZELLİKLEDE YALITIM KONUSUNDA... 4X4 90-95 ARASINDA OLURSA BU PİYASADA BAYAA SIKI İŞ YAPAR... KİMSE KALKIPTA DUSTERE O PARA VERİLİRMİ DEMESİN..SIFIR DİZEL 4X4 LER 200 DEN BAŞLIYOR .. BENCE ESKISI GİBİ YİNE YOK SATACAK... İLK TANITIMDA GÖRÜP KARAR VERİP ALMAK LAZIM ... KENDİ ADIMA BEN KAFAYA KOYDUM GİBİ GİBİ .......

Bugün itibariyle Romanya Fabrik tamamen Yeni bantlara gecmiş. Catır çatır Yeni Duster basıyorlar. Bu aracın Marta kadar gelmesini beklemek tamamen sacmalık.

Aralık bilemedin Ocakta Turkiyede satista olur.

Buraya yaziyorum. Arac geldiginde "evet Mart ayını bulmaz demistin" dersiniz

Bu arada bir bonus sizlere

Resimde teknoloji ve konfor paketsiz Dusterin içi var.

DACIA DUSTER KULLANANLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116757269

Merhaba,

Duster için linkteki resimde sis lambalı tampon eki var, bunu nasıl temin edebiliriz, türkiyede hiç bir yerde yok. ben bulamadım veya sis lambalı tampon koruma bari.

Teşekkürler.
  • Merhabalar ben duster almayi dusunuyorum sizce artilari eksileri nelerdir almalimiyim araba hosuma gidiyor ama etrafimda kullanan yada sahibi olan yok o yuzden binme kullanan yorumu alma durumum yok bilgilendirirseniz sevinirim 40bin verim 100bin lik araba performansi beklemiyorum ben gwrcek kullanicilardan yorumlarini dusuncelerini bekliyorum

• merhaba ben yeni duster kullanıcısıyım. Alış amacımız suv model yüksek olması ve dizel motoru içindi. Malzeme kalitesinden ve işcilikden dolayı ön yargı var ama fiyatlar ortada. Direksiyonunu begendim mesela çok rahat. Yalıtım açısından da fena değil önceki modellere göre. Bana göre eksileri ;
    direksiyon tuşlarının aydınlatmasız olması
    ayarlanabilir ön emniyet kemeri olmaması
    kadran aydınlatmasının ayarlanabilir olmaması
    camların sonradan kumandadan yada manuel anahtardan kapanmaması(belki eller serbest opsiyonunda olabilir) 12 yıldır kulandığım 2000 model opelden sonra bunları çok arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tesekkur ederim benim ilk arabam olucak yuksek araba seviyorum daha once isim geregi L200 kullandim acik kasali o zamandan beridir bende bi heves olustu imkanlarim daha fazlasini karsilamiyor yakit i goz onune aldigimizda alinacak bir araba midir.?

• M3SuT17 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2014 4x2 90 lık Duster sahibiyim. Şehiriçi 6.5 civarında yakıyor aracım. Yalnız genelde kısa mesafe olduğu için biraz çok yakıyor benim araç. Uzun yolda 110 üstüne çıkarsam 6 lt nin altına düşmedi, 100-110 ise 5-5.5 arasında. Genel olarak sıkıntım yok araçtan ama alırken biliyordum ne kadar ekmek o kadar köfte sonuçta.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dacia-ilk-sahibinden-dacia-duster-651236491/detay/

iyi günler ilanda ki araç kaç beygir ? , sahibinden verileri 85 gösteriyor , ilanda 90 beygir olduğu belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dacia-ilk-sahibinden-dacia-duster-651236491/detay/

iyi günler ilanda ki araç kaç beygir ? , sahibinden verileri 85 gösteriyor , ilanda 90 beygir olduğu belirtilmiş.
    85 ve 90 beygir farkinin hicbirnonemi yok. Torklari aynı.
    Ama asıl mesela 90 ve 110 hp olan araclar EURO5 motor ve dizel partikul filtresi var. Haliyle yuksek kmli araclarda partikul tıkabmasi vb sorunlar olusabiliyor.
    Eger illaki 2011 model yilinda 100bin km ve uzeri alacaksaniz Euro4 motorlu olmasi sorunsuzluk acisindan daha avantajli. He ama yuksek model alacaksaniz zaten Euro4 motor yok. Mecburen Euro5 alicaksiniz.

• Merhabalar,

2011 4x4 1.5dci 110bg lauerate look alma niyetim var. Merak ettiğim konu euro 4 ve euro 5 motor arasında ki farklar nedir?
    çekiş ve yakıt farkı var mıdır?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkancivan

Merhabalar,

2011 4x4 1.5dci 110bg lauerate look alma niyetim var. Merak ettiğim konu euro 4 ve euro 5 motor arasında ki farklar nedir?
    çekiş ve yakıt farkı var mıdır?

Teşekkürler.
    Euro5 motorlarda dizel partikul filtresi var.

• Merhabalar,

2011 duster 1.5 110bg araçlar euro 4 mü euro 5 mi ?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: serkancivan

Merhabalar,

2011 duster 1.5 110bg araçlar euro 4 mü euro 5 mi ?

Teşekkürler
    90 ve 110 luklar euro5
  • Peki hangileri euro 4

• serkancivan kullanıcısına yanıt
    Ben birtek Duster 85likler Euro4 diye biliyorum.

• Arkadaşlar merhaba

Karlı yolda auto modda arka çekişleri devreye aldığında ufak bir ses geliyor tık diye normalmi?

• uzun süredir Duster kullanan arkadaşlar özellikle 2018 (yeni kasa) kullanan arkadaşlar.
    Sizlerden ricam "trim sesi" durumlarınız hakkında bilgi vermeniz.
    Duster'ı ilk çıktığından beri çok beğeniyorum ama çevremdeki arkadaşlar sürekli vazgeçirdiler.
    Şu anda
    2016 Model, Dizel Otomatik Megane4 HB (icon) kullanıyorum.
    Bu araçtan inip 2018 Dizel Otomatik Prestige Duster'a binersem üzülür müyüm? Konfor anlamında ciddi kayıp yaşar mıyım?
    Bu konuda en iyi fikri kullanıcılar olarak sizler verirsiniz diye düşünüyorum.
  • selam :) 2014 Model Dusterım var. Kapılara koruma ve yanlara basamak taktırsam bunu ruhsata işletmem gerekir mi ?
  • Arkadaşlar merhaba, ben de pazartesi günü 2013 model 110hp olan modelden aldım.

Direksiyon inanılmaz sert. Çevirirken biraz ses de geliyor. Bu sertliği yaşayanlar var mı?

Ayrıca göstergede 2 adet ESP var ilk açıldığında, birinin altında off yazıyor, sizlerde de aynı

uyarı çıkıyor mu?

Teşekkürler.
  • md11 M kullanıcısına yanıt
    Direksiyon sertliği normal ama ses ve uyarı ışığı normal değil.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.