Şimdi Ara

Dacia Duster eco g kullananlar klübü (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
23
Favori
151.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 038poyraz

O zaman araç ÖTV dilimi %50 ye mi geliyor? Öyle olunca da hurda teşvikinden 15.000 değil de 12.000 düşüyor diye biliyorum. Yani alım anında cepten ne çıkacak acaba, kredi oranı ve vadesi pek önemli değil
    Vergiler hariç fiyatı hâlâ 70bin TLnin altinda sanirim. O yüzden ÖTVsi %45

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Yok, bugün sordum telefonla; comfort modellerde 8000 TL hurda teşviki sağlanırken, prestige paketlerde hurda teşviki 6000 TL düşürüyorlar. Bu farkta sanırım ÖTV matrahından kaynaklanıyor.

Güncel aldığım fiyatlar, 1.0 tce comfort 108.900
    Prestige Eco g 125.950
    Comfort lansman renk 113.000 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada bugün internette öylesine dolaşırken kışlık için Nissan Qashqai son kasa tekna jantı buldum 17” çapında. Üzerine de yine starmaxx marka 2018 47. Hafta üretim 215/55r-17 ölçülerinde lastik aldım.
    Normalde lastiklerin 215/60r-17 olması gerekir. En azından orhinal ölçüleri böyle. Ama fiyat uygunluğundan dolayı yine de aldım. 2500 e hallettim. Aracın görünümü çok farketti. Jantların et değeri çok az farklı olduğu için daha heybetli gösterdi. Çok az dışa çıktı görünüm olarak.
    Lastikler ise sıfır denilecek kadar iyi. Sadece lastik yanakları bir beden dar oldu. Ama yinede sınırlar dahilinde takılabilir ölçüde.

• Dacia Duster eco g kullananlar klübü

• Sürüşte en küçük bir fark hissetmedim. Birde replika jant yerine orhinal jant harika oldu. Üstelik jantlar Alman malı

Dacia Duster eco g kullananlar klübü

• quote:

Hayirli olsun, daha tok bir gorunum vermis araca güle güle kullanin.
    Bu arada aldiginiz fiyatlar gecen aya gore neredeyse 10bin TL fazla, emin misiniz bu kadar arttigina?

• Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun.
    Bu arada jantlarda basınç sensörleri de var, uyum konusunda hiçbir uyarı vermedi. Anlaşılan Nissan ve Renault grubu aynı sensörleri kullanıyor. Evet bayii direk bu fiyatları verdi. Yarın birkaç bayii daha arayıp fiyat isteyeceğim

• quote:

Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun.
    Bu arada jantlarda basınç sensörleri de var, uyum konusunda hiçbir uyarı vermedi. Anlaşılan Nissan ve Renault grubu aynı sensörleri kullanıyor. Evet bayii direk bu fiyatları verdi. Yarın birkaç bayii daha arayıp fiyat isteyeceğim
    Artik Renault/Dacia basınç sensörü kullanmiyor. TPW yani ABS sensorunden okuyor. Surucu kapisini acip bakin, sari etikette TPW yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 5 Aralık 2019; 8:41:13 >
    Anladım, teşekkürler, jantların üzerinde sensörler duruyor, herhangi bir problem olacağını sanmıyorum o zaman.

• Hayırlı uğurlu olsun...
    Kazasız belasız keyifli sürüşler
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Bugun fiyat aldim.
    40 bin TLye kadar 12 ay sifir faiz, Dacia Kasko kampanyalarina katilmak kosuluyla;
    Hurda bayiden beyaz Comfort ECOG 100bin TL, metalik olanlar 101200 TL

• Bir jant görünüşü ancak bu kadar değiştirebilir. 1.0 tce comfort alan arkadaş da jantları yenilemiş, araba bambaşka olmuştu.

Megandaki cliodaki boş paket jantları bile çok şık ama dusterdeki o kadar basit duruyorki...
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun

Sizin aldığınız fiyatlar çok iyi. Buradaki bayii tok satıcı demekki

• oznk40 O kullanıcısına yanıt
    Prestij paket jantı da güzel aslında. Ama dediğiniz gibi görüntüyü epey değiştiriyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Bugun fiyat aldim.
    40 bin TLye kadar 12 ay sifir faiz, Dacia Kasko kampanyalarina katilmak kosuluyla;
    Hurda bayiden beyaz Comfort ECOG 100bin TL, metalik olanlar 101200 TL
    Prestige paket fiyatları sorduğunuz bayii de ne kadar? Burda bir satış temsilcisi prestige paketler artık digital klima ve anahtarız giriş ile gelecek demişti.
    Zaten standart donanım olarak iki paket arasındaki fiyat farkını etmeyecek kadar basit farklar vardı, şikayetler üzerine böyle bir fark mı koydular bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Prestige paket fiyatları sorduğunuz bayii de ne kadar? Burda bir satış temsilcisi prestige paketler artık digital klima ve anahtarız giriş ile gelecek demişti.
    Zaten standart donanım olarak iki paket arasındaki fiyat farkını etmeyecek kadar basit farklar vardı, şikayetler üzerine böyle bir fark mı koydular bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Prestige paket (dijital klima ve eller serbest) metalik renk 111bin TL (Tum kampayalari kullanmak sartiyla).

Comfort paket metalik 100 bin TL
    Comfort paket opak renk 99 bin TL

Kampanyalarda yararlanmazsaniz +1000 TL fiyata ekleyin.

Bu verdiğiniz fiyatlar yeni 1.3 motor için mi? Eco-g motor için mi? Hurda bizden olunca mı bu fiyatlarda.
    Yılbaşı olmadan iş yerindeki diğer aracı da değiştirmeyi düşünüyorum

• quote:

Bu verdiğiniz fiyatlar yeni 1.3 motor için mi? Eco-g motor için mi? Hurda bizden olunca mı bu fiyatlarda.
    Yılbaşı olmadan iş yerindeki diğer aracı da değiştirmeyi düşünüyorum
    ECO-G için hurda bayiden bu fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 9 Aralık 2019; 22:21:40 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.