Şimdi Ara

Dacia, 7 kişilik aile otomobilinin ismini açıkladı: Dacia Jogger (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
10.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel duruyor, pejo 5008’e iyi bir alternatif gibi duruyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gauss_34 kullanıcısına yanıt

Yeni model ne? 2018 corolla mı? Egea mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Alım gücümüzün düşük olması kılıjdaroglü yüzünden zaten, ne bilir bu teresler.

Bu arada son yolladığın pudra şekeri bir efsane.

• E200 SW kadar güzel araba görmedim

Her aldığı alacağına vergi veriyor ülke okeye dönüyor sen hala şak şakçılıkla bu ülke için bişey yaptığınımı sanıyorsun hiç olmazsa doğru olmayanları yazıyorlar senin gibi güllük gülistanlık diye kör değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frudi -- 31 Ağustos 2021; 20:49:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bir an dedim gariban v90'ı olur mu diye de çok fark var arada Dacia, 7 kişilik aile otomobilinin ismini açıkladı: Dacia Jogger  ama dacia için güzel tasarım

Dacia, 7 kişilik aile otomobilinin ismini açıkladı: Dacia Jogger
  • Türkiye hariç her ülkede günlük kullanım aracı bizDe lüks oldu yazık çok yazık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aile arabası madem bari bunu sağlam yapın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

aracı övmek için @JNG90 konuya bekleniyor..

@Cihat_, Eyvallah. Dacia, 7 kişilik aile otomobilinin ismini açıkladı: Dacia Jogger 

Egea yerine Jogger alın derim.

NCAP'e laf eden arkadaşlar Sandero ve Taliant'ın Civic ve Egea'dan daha güvenli olduğunu unutmuş.

Burada amaç kötü bir arabayı övmek değil, kötünün iyisini masum vatandaşlara göstermek.

Jogger ismi de güzel olmuş, Algida Mini Jogger diye dondurma da var.Dacia, 7 kişilik aile otomobilinin ismini açıkladı: Dacia Jogger 

• Eğer Sandero gibi CMF-B olursa çok satar.

Avrupa'da Sandero 6 ayda 100 bin sattı.

Şaka maka arabanın tipi de fena değil, 1 litre turbo LPG motor+Stepway donanım ve 180-200 bin lira fiyatla iş yapabilir.

Sıfır sıfırdır dostlar, ikinci el sorunlu bir Golf 7 vs. alacağınıza, milletin içine ettiği arabaya para vereceğinize sıfır olsun Daçya olsun Egea olsun derim.

• Temmuz'da Golf'ü geçerek Avrupa'nın en çok satan modeli olmuş Sandero. Platformu da iyi. Dacia döviz kurunu diğer distribütörlere göre daha yüksekten hesaplıyor ama Duster'ın altında konumlanırsa her türlü satar. Keşke manuel turbo LPG versiyonunda da elektronik park freni falan olsa.https://europe.autonews.com/sales-market/dacia-sandero-becomes-europes-best-selling-car

" Kimse aç da değil açıkta da değil. "
    Ocak ayında emekli oldum, son zamla beraber bu hükümetin bana verdiği emekli aylığı 1713 Lira ( yazıyla: BİN YEDİ YÜZ ON ÜÇ )
    Bu yüzden emekli olmama rağmen çalışmak zorundayım.
    Almanya'da ortalama bir emekli 8-10 aylık emekli maaşıyla bu arabayı alabilecek Türkiye'de ise tahmini 100 aylık belki de daha fazla emekli maaşıyla alabilecek.
    Alım gücü düştükçe düşüyor, reel enflasyon %60'lara geldi ( ama maaşlara zam hükümetin belirttiği enflasyon kadar bile değil ) ama hamdolsun ekonomimiz şahlanıyor.
    Bırakın artık Ahaber falan seyretmeyi ve çıkarın artık şu gözünüzdeki at gözlüklerini de lütfen Türkiye gerçeğini görün artık.
    Not: Almanya örneğini bizi kıskanan bir ülkeden vermek istedim...

• volga tuygun V kullanıcısına yanıt
    Yalnız emekli olana kadar ya hiç doğru düzgün bir işte uzun vadeliçalışmadınız ya da hep asgari ücretle çalışyınız ya da erken emeklilik yaşıyorsunuz. Babam 4950tl emekli maaşı alıyor hem de işçi emeklisi. 47 yaşında emekli oldu. (2011 yılında emekli olduğunda 1950 tl ile emekli olmuştu) 35 sene çalıştı iş yerinde. Sizin 1700 almanız bence hep asgariden maaş almanızdan dolayı sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu tarz aile araçlarına ihtiyaç var bence. nedense ülkemizde sedan ve hb ve son yıllarda suv tarzı araçlar satılıyor.bu mpv model alternatifleri çoğalmalı bence.tabi ncap testlerinden 0-1 yıldız alabilen araçlara ihtiyaç yok.

• Dacia konusuna bile troll geliyor arkadaş.

Basın bloğu gitsin, yakında kendi kendilerine konuşurlar.

-Nası yeğenim ehonomi çoh eyi di mi

-He yaa, avemeler ful dolu, geziy herkeş.

-He valla, bi de konuşuyo hayinler terörisler gomnisler...

-Herkes arabasını evini alıyo ya, eskiden ev mi vardı? Buzdolabı yoktu 15 sene önce buzdolabı...

-Evet abi de bizde yok hala hiçbiri?

-Olsun şükret şükret...

-Abi şükrediyoruz da....

-Kendini geliştir, hatayı kendinde ara yeenim...

-Hmmm, biz gerizekalıyız yani abi?

-Evet yani demek ki... Yoksa şu ortam ile alakası yok..

-Yok yok evet..

• İyi bari çeşitlilik olmuş ne diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

" Kimse aç da değil açıkta da değil. "
    Ocak ayında emekli oldum, son zamla beraber bu hükümetin bana verdiği emekli aylığı 1713 Lira ( yazıyla: BİN YEDİ YÜZ ON ÜÇ )
    Bu yüzden emekli olmama rağmen çalışmak zorundayım.
    Almanya'da ortalama bir emekli 8-10 aylık emekli maaşıyla bu arabayı alabilecek Türkiye'de ise tahmini 100 aylık belki de daha fazla emekli maaşıyla alabilecek.
    Alım gücü düştükçe düşüyor, reel enflasyon %60'lara geldi ( ama maaşlara zam hükümetin belirttiği enflasyon kadar bile değil ) ama hamdolsun ekonomimiz şahlanıyor.
    Bırakın artık Ahaber falan seyretmeyi ve çıkarın artık şu gözünüzdeki at gözlüklerini de lütfen Türkiye gerçeğini görün artık.
    Not: Almanya örneğini bizi kıskanan bir ülkeden vermek istedim...

EYT'li miydin abi?

85 bin Dolar prim yatırıp bir maaş bile alamadan beyin kanamasından ölen EYT'li var bu ülkede.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.