Şimdi Ara

Dabbe 5: Zehr-i Cin (2014) | Hasan Karacadağ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
6
Favori
22.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gündüz izlerken "hahaha bu ne la sgasgag" diyip, gece karanlıkta "Allah'ım sen yardım et yarabbim" dersiniz
  • Dabbe,Recep İvedik ve Mahsun kırmızıgül filmleri hiç bitmeyecekler sanırım
  • bu filmleri yapmak masrafsız heralde dostlar
  • Hasan Karacadağ baktı bu işte para var seri üretime geçti anlaşılan.
    Seriyi beğeniyorum, etkilemeyi başarıyor.
  • bence 3 ve 4 çok güzeldi çoğu yabancı korku filminden iyiydi yani hele ki son filmi bence çığır açmış artık gerçekten çok iyiydi.
  • Bu filmlerin sonunda başroldeki herkes ölüyor. Ancak gerçek olaylarda insanlar bazı dualarla falan cinleri başlarından def edebiliyor. Bunlarda anlatılmalı bence. Çünkü bizde en az onlar kadar güçlüyüz.
  • Son filnleri gayet iyiydi bence sahsen severek izliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galiba bu adam bu işi galerici gibi araba alıp satmaya benzetiyor yapıyor 20bin izliyici geçiyor bilmem kaçı kar bilmem kaçı sürümünden diyip çekiyor
  • Hasan Karacadağ'ın her bi filmi bir öncekinden daha kaliteli ve daha gerilimli oluyor. Büyük ihtimalle yine öyle olacaktır. Her Dabbe filminde korku dozu biraz daha artıyor.

Hasan Karacadağ'dan sonra Arkın Aktaç gelir. O da güzel işler yapıyor. Şeytani-Racim filmi çok etkileyiciydi.

Türk sinemasında korku konusunda yapan adamlar az da olsa ortaya kalite kokan filmler çıkıyor.

Artık Türkler ABD sinemasını örnek almıyor. Onlar bizim sinemamızı örnek alıyorlar.

Dabbe Cin Çarpması filmini çalıp senaryoyu ve sahneyi öyle yazdılar Paranormal Activity İşaretliler.
  • Son film izlediÄŸim en iyi korku filmlerinin basinda gelir. Buda bir öncekinden daha iyi olur umarım merakla bekliyorum. Ayrica agzi olan yorum yapmasın artik komik oluyorlar cidden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

En sonunda cinler kendi itibarlari icin bu adami durduracaklar :)

• bu adamda cinlere ne meraklıymış böyle
  • Şu adamı çarpmaları lazım
  • Bence filmler o kadar kötü değil böyle şeyler yaşamış biri olarak söylemem gerekirse.

Hatta bu hususta çok ilim bilen ve bu işlerle uğraşan bir kişi ile bu konuları konuşma fırsatım olmuştu.

Cep telefonumdaki videolar aynı filmlerdeki gibi diyerek Hasan karacadağın bir filmini örnek vermişti. ( Sıkıntı olmasın diye göstermedi )

Prodüksiyonların kalitesi arttıkça daha iyi olacaktır. Bazen konu iyi olsa da oyunculuk vasat kalıyor. Şile de geçen filmin konusu bence çok güzeldi fakat oyunculuk ve bazı yerlerdeki saçma diyaloglar filmin kalitesini bence çok aşağıya çekmişti.

Yaptıkça, yapıldıkça gelişecektir.

Neden olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

Hasan Karacadağ sinemadan elini ayağını çekse yerli film sektörümüz çağ atlayacak.

aynen kardeşim o kadar süperiz ki hasan'ın gitmesi her şeyi değiştirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Bazı sırların hiç açığa çıkmaması gerekir. Bunu keşfeden köylüler içinse artık çok geçtir. Hasan Karacadağ'ın yönetmenliğini yaptığı Dabbe serisinin 5. filmi sinemaseverlerle 18 Temmuz 2014 tarihinde buluşacak.

Bir yanlışınız var 18 Nisan 2014 de çıkıcak film ve eleştiren arkadaşlara cevap olarakda 1 ve 2 her neyse 3-4 ü muhteşemdi git gide dahada kaliteli filmler yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Kahkaha attım noaaooooooooao.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolblack0tr

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Bazı sırların hiç açığa çıkmaması gerekir. Bunu keşfeden köylüler içinse artık çok geçtir. Hasan Karacadağ'ın yönetmenliğini yaptığı Dabbe serisinin 5. filmi sinemaseverlerle 18 Temmuz 2014 tarihinde buluşacak.

Bir yanlışınız var 18 Nisan 2014 de çıkıcak film ve eleştiren arkadaşlara cevap olarakda 1 ve 2 her neyse 3-4 ü muhteşemdi git gide dahada kaliteli filmler yapıyor.

2 Şubat tarihinde filmin vizyon tarihinin 18 Nisan 2014'e alındığını yazmıştım.

• Bu sektörde film çekecekse sadece Hasan Hocam çeksin.
  • Hasan Karacadağ gerçekten ilginç filmler yapıyor. Aşağıdaki yazımda korku filmlerinin neden sevildiğini açılmaya çalışırken ona da değindim

http://www.yazarvitrini.com/korku-filmi-neden-sevilir/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.