Şimdi Ara

Da Vinci Uykusunu Denedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ARALIK GÜNÜNE KADAR UYKU DÜZENİ VE ÇALIŞMA GÜNLÜĞÜ TUTACAĞIM.

EŞİT AĞIRLIK.

-------------------------------

Netlerim 45 Tyt,

6-7 Ayt Matematik gibi berbat bir seviyede olduğu için ve sınava hazırlanmak için bir şansım daha olmadığı için mecburiyetten uyguladım.

Çünkü çalışmaya yeni başladım ve 7.5 ayda derece yapmak zorundayım.

23.30 da yatıp gece 3.00 gibi kalkıyorum.

Gün içerisinde 3 kere 20 dakikalık uyku ve 1 kere 50 dakikalık uyku ile günlük uyku ihtiyacımı tamamlıyorum. 3 gündür bu şekilde düzenli çalışmaya başladım. İlk gün fena baş ağrısı yaptı ama şu an gayet iyiyim.

Bunu uzun süreli uygulamak sakıncalı. O yüzden 1 Aralığa kadar bu şekilde çalışıp Supara türkiye geneli denemesi ile nerede olduğumu bi ölçeceğim. İyi bir net artışı yakalarım umarım. Tüm derslere çalışıyorum bu arada.

("SAÇMALAMA AZ UYKUYLA OLUR MU?!" GİBİ ŞEYLER KONUSUNDA HAKLISINIZ. Kİ BEN KENDİ AİLEME BİLE 7 SAATTEN AZ UYUMAYIN DİYEN BİRİYİM. AMA BENİM DURUMUM FARKLI. BAŞKA HİÇBİR ŞANSIM YOK, EKSİĞİM ÇOK VE 7.5 AYDA İYİ BİR SIRALAMA YAPMAK ZORUNDAYIM. ARADAKİ FARKI BAŞKA TÜRLÜ KAPATAMAM. (En kötü 5 bin))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F340A741E -- 29 Ekim 2020; 12:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 29 EKİM

TYT Matematik ---- Kaf Üslü Sayılar Tk'lar + ilk 3 ödev testi bitiyor.
    Geometri ----- Kenan Kara Doğruda Açılar ilk 3 video+ Birey B'den 3 test
    AYT Matematik --- Kaf Fonksiyonlar ilk 4 tk

Tarih ---- İlk çağ uygarlıkları ilk 3 video
    Edebiyat ---- Masal kısmı okunacak. (En fazla 20 dakika)

Problemler Hocalara Geldik 1.video

• Maksimum bir hafta sonra bu yazdığını sileceksin.

Hocam zorunda olmak ne demek bilmiyorsunuz.

İlk yılım falan olsa mümkün değil yapamam. Ki bu tarz konularla hep dalga geçtim.

Ama başka şansım yok maalesef. Ayrıca yapıp devam ettirebilen var. Sene sonuna kadar devam edeceğim de demedim dikkat ederseniz. Ezbere konuşmayın.

• Helal hocam kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • why wouldnt diye bi arkadaş vardı burada. Gerçekten sene sonuna kadar benzer bir sistemle çalışmıştı. Olabiliyor hocam herkesin iradesi, hayat görüşü, zorunlulukları ayni değil

• Uyku düzenini oturtacağım diye üç gündür zorla saat altıda kalkmaya çalışıyorum. Bugün alarmı kapadım ama on beş dakika acıdan gözlerimi açamadım. Bu haftayı neredeyse ortalama 4 saatlik uykuyla kapadım. Uzun vadeli yapılabilecek bir iş değil. Uyanık olsam da öğlene doğru ancak kendime geliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69A78DD4E

Uyku düzenini oturtacağım diye üç gündür zorla saat altıda kalkmaya çalışıyorum. Bugün alarmı kapadım ama on beş dakika acıdan gözlerimi açamadım. Bu haftayı neredeyse ortalama 4 saatlik uykuyla kapadım. Uzun vadeli yapılabilecek bir iş değil. Uyanık olsam da öğlene doğru ancak kendime geliyorum.

ben de 1.30 gibi yatıp 7.45'e alarmımı kuruyorum, 3 hafta oldu ama her kalkışım ölü gibi. bazen öğlenleri uyuyakalıyorum,

• Çünkü yatış saatiniz çok geç. Melatonin alımınız çok az. Daha erken yatmalısın. 6 buçuk saat uyuyacağım diyorsan gece 12- sabah 6 buçuk deneyebilirsin veya

Gece 23.00 sabah 5.30...

Daha dinç olacaksın. Görürsün.

• Kanka sabah 1 litre kahve içtim hahahhahsjhah

• Herkesle bir değildir bence benim gibi uykuya düşkünseniz az uyku verimi azaltır

• Ben de 2-3 gibi yatardım uykuyu 11-6 aralığına çekmeye çalışıyorum.

• 20 dakika uyuma felan iyi de 20 dakika uyumak için uykuya dalmak 20 dakika sürüyor

• Hocam umarım iyi gidiyordur.Süreye göre muazzam bir plan.Umarım bu plana küsmez ve meyvesini çok iyi bir şekilde alırsınız.İyi çalışmalar.

• Zihin orucu, da vinci uykusu, salatalık kandili... ne zaman bitecek bu abidik gubidik maceralar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.