Şimdi Ara

Mezunlar arasında uberman uykusunu uygulayan var mı ? (günde 2 saat uyku)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her 4 saatte bir 20 dk uyuma, yani 3 saat 40 dk serbest 20 dk uyuma, 24 saat içinde 6 kere 20 dk uyuyarak toplam 2 saat uyumuş oluyoruz. 1 gün içinde partlara bölerek 1.5-2 saat remlik uykuyla 22 saati geçiren insanlar var,bir insan tek seferde 2 saatlik uykuyla 22 saat dayanamayacağı için, bunu 20 dk uykuyla 3 saat 40 dk geçiriyorlar.

• 20 saat çalış brom sonraki haftada hastanede yatıcağın için amorti eder 8-9a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben öyle gün aralarında öğlen saatlerinde falan uyuyunca midem falan bozuluyo başım ağrıyo leş bi duruma geliyorum benim gibi olan varmı
  • https://www.youtube.com/watch?v=lYJhLKJj_jM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihagaeshi -- 18 Kasım 2018; 23:56:18 >
  • Hocam araştırmalarıma göre REM uykusuna o kadar süre içinde girilemiyor ve beynin sağlığı ve işlevini yerine doğru getirebilmesi için REM uykusu görmek zorundayız. Anlayamadım 20dk ile nasıl olduğunu.

Mezunlar arasında uberman uykusunu uygulayan var mı ? (günde 2 saat uyku)
  • Okuduğum bir makaleye rem uykusu için 40dk gerekiyor ben alarmlarımı bile buna göre ayarlamaya çalışıyorum 20dk uyursan sersemleşirsin öğrendiğin bilgileri beynin depolaması için yeterli süre değil bana kalırsa. İşin uzmanı değilim ama sınava hazırlanan sürekli yeni şeyler öğrenen beyinler için sağlıklı görünmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kadar derine inmeyin sadece düzenli ders çalışacaksınız bitti bu kadar ya. Günde 20 saat çalışmasan derece yapamıyor musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde 4-5 saat çalışarak derece yptım böyle şeyler düşüneceğinize açın dersinizi çalışın naçizane tavsiyemdir

• Boş işlerle uğraşmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maceraya gerek yok 6.5-7 saat uyku fazlasıyla yeterli.

• 1-2 gibi yatın sabah 8-9 gibi kalkın tamam yeter yani. İyi ki bir sınava giriyoruz, 2 saat uyku uyumayı planlamak biraz şov değil mi?

• kardeşim özelden yazabilir misin rica etsem ?
  • Var kendisi şuanda hacettepe de nuriye , şaka bir yana 23-6 en iyisi o saatte hava karanlık kalkamam dersen 1-7

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.