Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zynlby

vayvayvay
    benim üyeliğim 6 martta bitiyor. bana 36 tl teklif ettiler.
    o da belgesel kanalları 1 yıl hediye 2 yıl taahhütlü. sırf size gelen bu teklifleri okuduğum için kabul etmedim, etmem.
    dilekçe falan ne gerekirse yaparım artık.

Alıntıları Göster
    iptal faksını çek iptal birimi arayacak. onlara bu teklifi söyle
    ya da direk müşteri hizmetlerine "beni iptal birimine aktarın de" orayla görüşmen gerek bu teklifi alabilmen için.
  • 6 marta yakın tarihte mi arayayım yoksa şimdi arayayım mı dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıldır kullanıyorum ama lafta hiç memnun değilim sürekli sinyal problemi yaşıyorum defalarca kez servis geldi ama sorunu gideremediler. Zaten Tv plus kullanıyorum son 1 ayıma girdim ilk başta 12 ay mega paket 15 tl den başladım. 13.aya geldiğimde iptal için aradım mega paketten devam ettirdiler. Bugün arayıp iptal etmeyin aynı fiyattan 24 ay mega pakete devam edin dediler reddettim.
  • Mega paket 29 TL teklif ediyorlar, daha önce 15 TL ödüyordum conax modül kullanıyorum sizce fiyat nasıl?
  • Meturas kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal etme her televizyona şart çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega paket 12 ay 21 TL iyi mi sizce?

• 12 ay 16tl mega
  • Emren33 E kullanıcısına yanıt
    full pkaet değilse çok hocam. 21 TL kadar içerik yok bence mega pakette. Uydu cihazı internete bile bağlanmıyor. En fazla 15-16 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Digital -- 19 Şubat 2019; 20:0:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krep

Mega paket 29 TL teklif ediyorlar, daha önce 15 TL ödüyordum conax modül kullanıyorum sizce fiyat nasıl?
    çok hocam, bana 22 tl teklif etmişlerdi.

Bende uydu cihazı var 25 tl ye 24 ay taahhüt verdim. sürekli 29 tl veriyorlardı.

Çok direttim iptal birimiyle çok görüştük ama maalesef. anca bu fiyatı aldım.
  • investing kullanıcısına yanıt
    Bende 20-22 düşünüyorum onuda zaten hediye edeceğim kullanmak için değil, yoksa iptal ettireceğim.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Yok yok bana lazım değil artık :)
  • Arkadaşlar iptal dilekçesi elinde bulunan var mı acaba hazırda? İnternette var ama hangisini tercih etsem anlamadım standart bir dilekçe formatı yeterli oluyor mu?
  • Murat ÖZDAĞ kullanıcısına yanıt
    Yeterli olur.

Üye no vs iptal nedeninizi vs standart yani öyle detaya girmeye gerek yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat ÖZDAĞ

Arkadaşlar iptal dilekçesi elinde bulunan var mı acaba hazırda? İnternette var ama hangisini tercih etsem anlamadım standart bir dilekçe formatı yeterli oluyor mu?
    Kesin iptal ettirecekseniz btk üzerinden başvurun anında iptal olur, aksi halde 1 hafta taciz edecekler iptal etmemeniz için.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Yok hayır fiyatta indirim almak için.
  • iptal birimini aradım, 22 tl diye direttim ama hiç sorun çıkarmadan 25 tl'ye fit oldum. bence yeterli. katkısı olan arkadaşlara teşekkür ederim. :)
  • Murat ÖZDAĞ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Umarım sonuç alırsınız.

• İptal faksı sonrası iki kere arandım,tüm kanallar açık kullanıyordum yılırdır herneyse ikinci aramada ilk iki ay 30 tl indirim aldım(aylık 15 tl ödeme yapıyordum 2018 de)sonraki aylar 21 tl ödemeli şekilde ,iki abonelik var biri yan oda toplamda 21 tl olsa idi yıllık iki aboneliğe 504 tl vericek iken şuan 444 tl vericem oda bir abonelik için aylık 18.5 tl ye geliyor,
    Kötü değil aldığım fiyat zannedersem,kapalı kanal yok

• 2011 yılında aldığım kutu mülkiyeti bana ait olan ve her sene iptal talebi sonrası 14-16 tl ye tüm kanallar açık olarak kullandığım bir aboneliğim vardı. Bu sene n11 den modül alınca 2011 den beri süren aboneliğimi gerçekten kapatmak için başvurdum ve aboneliğimi sonlandırdım. Bugün tekrar aradılar yok efendim kutu mülkiyeti sahibi olan eski abonelerimize iyi niyet tüm kanallar açık 13 tl yapalım dediler. 1 yıl sonra arayın bu teklifle dedim ve kapattım:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.