Şimdi Ara

D-smart uydu alıcıyı d-smartsız kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
60.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde dsmart hd+ uydu alıcı var fakat dsmartı kapattırdım bu cihazla turksat uydusunu nasıl izleyebilirim kartsız cihaz çalışmıyor kartı takıncada kanalları buluyor fakat açmıyor ne yapmalıyım müşteri hizmetleri cihazı servise verin diyor para alıcaklar yani kendim halledemezmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamınBiriVarmış

Arkadaşlar elimde dsmart hd+ uydu alıcı var fakat dsmartı kapattırdım bu cihazla turksat uydusunu nasıl izleyebilirim kartsız cihaz çalışmıyor kartı takıncada kanalları buluyor fakat açmıyor ne yapmalıyım müşteri hizmetleri cihazı servise verin diyor para alıcaklar yani kendim halledemezmiyim?

arkadaşım geçen senede bana aynını yaptılar.
    bende sd cihaz var.
    üyelik iptal ettim ve d-smart dışarıdan müdehale ile cihazımı kitledi.
    aynı senin sorunlarını yaşadım.
    bana dediler ki 100tl masrafı var.
    156tlye 12 ay abone ol bedavaya tamir ettir.
    abone oldum. ve cihaz bir anda düzeldi.
    tamire gitmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmetin

quote:

Arkadaşlar elimde dsmart hd+ uydu alıcı var fakat dsmartı kapattırdım bu cihazla turksat uydusunu nasıl izleyebilirim kartsız cihaz çalışmıyor kartı takıncada kanalları buluyor fakat açmıyor ne yapmalıyım müşteri hizmetleri cihazı servise verin diyor para alıcaklar yani kendim halledemezmiyim?

arkadaşım geçen senede bana aynını yaptılar.
    bende sd cihaz var.
    üyelik iptal ettim ve d-smart dışarıdan müdehale ile cihazımı kitledi.
    aynı senin sorunlarını yaşadım.
    bana dediler ki 100tl masrafı var.
    156tlye 12 ay abone ol bedavaya tamir ettir.
    abone oldum. ve cihaz bir anda düzeldi.
    tamire gitmedim.

Evet hocam kanallar açılmıyor bunu kırmanın yolu yokmu acaba?

• bence yok.
    çünkü adamlar sistemden kilitliyor.
    o kilit yazılımla kırılsa uydu çalışır mı bilemem.
    senin abonelik bitse dahi adamlar senin ne izlediğini ne yaptığını takip ediyorlar.

foruma konu aç istersen.

d-smart kutudan d-smartı iptal etmek falan diye...
  • quote:

bence yok.
    senin abonelik bitse dahi adamlar senin ne izlediğini ne yaptığını takip ediyorlar.

foruma konu aç istersen.

Hocam smartı kapattırdık ama şimdi normal türksat uydudaki kanallar gözüküyor fakat açamıyoruz
  • quote:

quote:

bence yok.

foruma konu aç istersen.

Hocam smartı kapattırdık ama şimdi normal türksat uydudaki kanallar gözüküyor fakat açamıyoruz

ben kapattırdığımda sorun yoktu.
    normal çalışıyordu.
    daha sonra kartı smart kartı takın diye uyarı vermişti ama kanallar açılıyordu.

sanırım senin sadece d-smartlı.
    ilk cihazlar ise d-smart olmasa da normal uydu görevi gören cinstendi.

digiturkte aynı işi yapmıştı. ilk cihazlar digiturk olmadan da çalışıyordu fakat sonrakiler sadece digiturklu.

yeni uydu alacaklar buna dikkat etmeli.

• quote:

quote:

quote:

bence yok.

foruma konu aç istersen.

ben kapattırdığımda sorun yoktu.
    normal çalışıyordu.
    daha sonra kartı smart kartı takın diye uyarı vermişti ama kanallar açılıyordu.

sanırım senin sadece d-smartlı.
    ilk cihazlar ise d-smart olmasa da normal uydu görevi gören cinstendi.

digiturkte aynı işi yapmıştı. ilk cihazlar digiturk olmadan da çalışıyordu fakat sonrakiler sadece digiturklu.

yeni uydu alacaklar buna dikkat etmeli.

Anladım ona yazılım falan atamıyoruz yani

• D-Smart müşteri hizmetlerini arayın cihazınızı ücretsiz kullanıma açıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam konu epey yıllanmıs yazayım dedim aklıma birsey takıldı

Goldmaster DTV-35000 HD Dijital D-Smart Uydu Alıcısı var eskıden kullandım sonra cıhaz benım oldudu abonelık bıtııkten sonra cıhaz rafta duruyordu kac yıldır.

bu yıl satayım dedım aradım dsmartı devır kaldırdık dedıler ne yapartsan abone sahıbı degımsıyuormus cıhazda o zaman baskasına devır anlamı yok baskası kulansın odemesse sen öde.
    dedım hıc bır kanal gostermıuyor turksat free kanallar calısması lazım dedım sonra actılar ordan kart takılı ıken kanallar calısıyor

bu cıhazı artık abone usulu kullanmıyorum
    normal uydu yazılımı atsam dsmart ıle ılgısı olmadan normal uydu alıcısı gibi kanalalrını kullanmam munkunmu HD cıhaz cunku YABANA GITMESIN OLMUYORSA ATACAM ZATEN CIHAZI.
    cunku dsmart sıralama deghıstıremıyorsun kendı sıralamaları basta oldugu ıcın.
    bılgı olan varmı
    saygılar
     D-smart uydu alıcıyı d-smartsız kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 2 Haziran 2020; 17:2:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

selam konu epey yıllanmıs yazayım dedim aklıma birsey takıldı

Goldmaster DTV-35000 HD Dijital D-Smart Uydu Alıcısı var eskıden kullandım sonra cıhaz benım oldudu abonelık bıtııkten sonra cıhaz rafta duruyordu kac yıldır.

bu yıl satayım dedım aradım dsmartı devır kaldırdık dedıler ne yapartsan abone sahıbı degımsıyuormus cıhazda o zaman baskasına devır anlamı yok baskası kulansın odemesse sen öde.
    dedım hıc bır kanal gostermıuyor turksat free kanallar calısması lazım dedım sonra actılar ordan kart takılı ıken kanallar calısıyor

normal uydu yazılımı atsam dsmart ıle ılgısı olmadan normal uydu alıcısı gibi kanalalrını kullanmam munkunmu HD cıhaz cunku YABANA GITMESIN OLMUYORSA ATACAM ZATEN CIHAZI.
    bılgı olan varmı
    saygılar
    Bende de aynı aynı cihaz var. Alırken :
    "kampanyamız var 2 yıl sonunda alıcı aboneliğiniz sona erse bile sizin olacak. Bir Dsmart servisinde normal alıcıya çevirirler diye sattılar. Sonra dsmart servisine sordum yok öyle birşey dediler.
    Hiç olmazsa normal uydu olarak bir odada kullanırdık.
    Bir sonuç elde edemezsem atacağım gidecek canım alet...

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

selam konu epey yıllanmıs yazayım dedim aklıma birsey takıldı

bılgı olan varmı
    saygılar
    Bende de aynı aynı cihaz var. Alırken :
    "kampanyamız var 2 yıl sonunda alıcı aboneliğiniz sona erse bile sizin olacak. Bir Dsmart servisinde normal alıcıya çevirirler diye sattılar. Sonra dsmart servisine sordum yok öyle birşey dediler.
    Hiç olmazsa normal uydu olarak bir odada kullanırdık.
    Bir sonuç elde edemezsem atacağım gidecek canım alet...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.