Şimdi Ara

D-Smart Go Eurosport Belgesel Kanalları Geri Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu hangi akilli dusundu merak ediyorum.Discovery ye ait kanallarin net uzerindeki yayini kalkmis.Ayrica nat geolarinda

Merhaba:
    DSmart Go'ya son gelen güncelleme ile Eurosport belgesel kanalları kaldırılmış.DSmart'a ulusal kanalları izleyelim diye her ay para ödemiyoruz.Dsmart Go'dan kaldırılan Eurosport ve belgesel kanalarının geri gelmesini talep ediyorum.

Şikayet için lütfen burayı kullanalım:
    https://www.dsmartgo.com.tr/bilgi/bize-ulasin

Şikayetlerimiz sonuç verdi.25 Temmuz 2019 tarihinde Eurosport ve Belgesel kanalları D-Smart Go'ya tekrardan eklenmiş durumda.Emeği geçen herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Temmuz 2019; 1:42:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Belgesellerde kaldırılmış. Sözde güncelleme yapmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şikayet yazdım.Dsmart a ulusal kanal izleyeyim diye para vermiyorum.Eurosport izlemek içimn para veriyorum adamlar kafalarına göre kaldırıyor.

• şikayet yazalım lütfen.

• Dün ben de farkettim. Normalde netspeed D-Smart go'yu açmıyordu. Dün canlı yayınları açtı, fakat bu sefer de kanallar gitmiş. Direkt şikayet ediyorum.

• Şimdi böyle bir şey gördüm Go'nun sitesinde. Biz aile spor paketi modül aldık. Sistemde gözükmüyor bile. Bizi saf dışı mı bıraktı bunlar. D-Smart Go Eurosport Belgesel Kanalları Geri Geldi

• Kimi keme şikayet edecez yazdım bende ama eurosport vb yoksa ne işe yarayacak go sistemi çok merak ettim ne yapmaya çalışıyorlar.
  • Bence gelecektir. Örneğin fightbox var ancak fast&fun box yok. Kanallar eksik eklenmiş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun diyorum. TDF izleyecektim eurosport ta. Önce açılmadı sonra tekrar yükledim ve eurosport gitmişti. 9 ay sonra üyeliğimi yenilemeyeceğim böyle giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Yazıklar olsun diyorum. TDF izleyecektim eurosport ta. Önce açılmadı sonra tekrar yükledim ve eurosport gitmişti. 9 ay sonra üyeliğimi yenilemeyeceğim böyle giderse.
    Aynen hocam benim 2 ay kaldi uygulamaya kayitta olamadim.Dediginiz gibi bende TDF izliyordum suanda tv den izliyorum mecburen

Boyle giderse TV+ alirim 19 liraya.TV'dede browserdan kullanirim en kotu eurosport icin para oduyorum buna her yerden ulasmak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Şimdi böyle bir şey gördüm Go'nun sitesinde. Biz aile spor paketi modül aldık. Sistemde gözükmüyor bile. Bizi saf dışı mı bıraktı bunlar.
    Erisim 4 du 2 ye dusurmusler.Nasil bir kafa 3 yapsaydi bari megayi.Tablet+TV+Telefon adamlara bak..

• üyelik açabilen var mı üyelik oluşturdum ancak hiçbirşeyi izleyemiyorum yetkin yok diyor bunu izlemeye.
    Tv plus baktım oda sorunlu webte çalışmıyor.

• Aynen dayadım,döşedim.Zaten 6 gün önce bitmişti abonelik sürecim.Dsmart her zaman bunu yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

üyelik açabilen var mı üyelik oluşturdum ancak hiçbirşeyi izleyemiyorum yetkin yok diyor bunu izlemeye.
    Tv plus baktım oda sorunlu webte çalışmıyor.
    Aynen...laptoptan izleyebiliyorum ancak cep telefonundan izlemek isteyince "yetkin yok" uyarısı alıyorum..Neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpantino

Aynen...laptoptan izleyebiliyorum ancak cep telefonundan izlemek isteyince "yetkin yok" uyarısı alıyorum..Neden olabilir?

Alıntıları Göster
    Bazı cep telefonlarından ve tabletlerden izlenemiyor diye biliyorum ben,google sertifikası mı ne istiyordu.
  • quote:

Alıntıları Göster
    D-SMART GO’YU HANGİ MOBİL CİHAZLARDA KULLANABİLİRİM?
    D-smart go servisi, mobil olarak bilgisayar, tablet (IOS VE ANDROID) ve cep telefonu (IOS VE ANDROID) cihazları üzerinden kullanılabilir.

D-smart go ıos uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 6.0 ve üzeri ıos versiyonuna sahip olması gerekmektedir.

D-smart go androıd uygulamasını yüklemek için cihazınız en az 4 ve üzeri androıd versiyona sahip olması gerekmektedir. Androıd işletim sistemi açık kaynaklı bir yazılım olduğu için google sertifikalı olmayan androıd işletim sistemli cihazlar veya rootlu cihazlar güvenilir olarak kabul edilmez. Bu nedenle root edilmiş veya google sertifikası bulunmayan androıd işletim sistemli cihazlarda D-Smart GO aplikasyonu üzerinden izleme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Cihazınızın google sertifikasının kontrolünü aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz:
    https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/59243445DC48D9C540CEB0743F39A09769F5

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende mega paket var.Ne telefon ne pcden izleyebiliyorum yetkisiz kullanicisi hatasi veriyor

• Eurosportlar, trace Urban ve belgesel kanallarının go uygulamasından çıkarılması ile ilgili şikayet formunu bu sabah gönderdim. Ayrıca dün akşam da mh ile yapmış olduğum görüşmede bu kanalların kısa bir sürede go uygulamasına eklenecegini ifade etmişti, Umarım doğru bilgidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    uygulamayı güncelle düzeliyor ama söz konusu kanallar ve chromecast desteği olmadan bir işe yaramaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

uygulamayı güncelle düzeliyor ama söz konusu kanallar ve chromecast desteği olmadan bir işe yaramaz...
    Duzelmedi hocam ne pc ne mobil kullanamiyorum cok ilginc gercekten uyeligi mobilde yaptim.2 tel nosu ile denedim uyelik esli olmadi bence telefon nolari ile aksam pcden deneyecegim.Olmazsa mh arayacagim kendileri eslesinler...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.