Şimdi Ara

D-Smart Go Eurosport Belgesel Kanalları Geri Geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonum Samsung s7 root filan da edilmemiş ama yine de izleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Duzelmedi hocam ne pc ne mobil kullanamiyorum cok ilginc gercekten uyeligi mobilde yaptim.2 tel nosu ile denedim uyelik esli olmadi bence telefon nolari ile aksam pcden deneyecegim.Olmazsa mh arayacagim kendileri eslesinler...

Alıntıları Göster
    ben önce telden denedim olmadı, sonra pc den eşimin teli ile üye olabildim...
  • go üyeliğini pc'den oluşturdum bu sefer oldu fakat şaçma oldu babamın telefon numarasına kayıtlandı ya benim yada annemin olsa daha iyi olurdu...
    Müişteri hizmetlerini arayıp değiştirme vardır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Temmuz 2019; 19:3:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayın kalitesi çok net 1 gün geri almak güzel ama eurosport olmadıktan sonra pek bir anlamı yok umarım gelir eurosport

• İphone uygulaması çalışan var mı? Ne izlemek istersem bu içerik yayından kaldırıldı uyarısı alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayit sorunu cozulmus ama ben coktan baska no'ya uyelik yaptim :(

• Az önce müşteri ilişkileriyle yaptığım görüşmeye istinaden,paylaşıyorum sizlerle arkadaşlar,şuan dsmart go da bulunmayan eurosport ve belgesel kanalları birkaç gün sonra eklenecekmiş.Bu şekilde bilgi aldım.Bekleyip göreceğiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Az önce müşteri ilişkileriyle yaptığım görüşmeye istinaden,paylaşıyorum sizlerle arkadaşlar,şuan dsmart go da bulunmayan eurosport ve belgesel kanalları birkaç gün sonra eklenecekmiş.Bu şekilde bilgi aldım.Bekleyip göreceğiz artık.
    Ben de az önce MH ile görüştüm. Belgesel sever, eğlence sever ve eurosport kanallarının uygulamaya eklenecegini söyledi. Bu konu ile ilgili yoğun şikayet aldıklarını ve çalışmaların devam ettiğini beyan etti. Bekleyelim görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Az önce müşteri ilişkileriyle yaptığım görüşmeye istinaden,paylaşıyorum sizlerle arkadaşlar,şuan dsmart go da bulunmayan eurosport ve belgesel kanalları birkaç gün sonra eklenecekmiş.Bu şekilde bilgi aldım.Bekleyip göreceğiz artık.
    Bekliyoruz bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Dün ben de farkettim. Normalde netspeed D-Smart go'yu açmıyordu. Dün canlı yayınları açtı, fakat bu sefer de kanallar gitmiş. Direkt şikayet ediyorum.
    Ben onun icin zamaninda iss degistirmistim netspeed sorunu duzelmesine sevindim

• Aile spor paketinde sadece canlı tv mi izleyeceğiz? Film dizi vs açamıyorum hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Siz bu ekranı görüntüler misiniz hocam? Aile spor paketi ne içeriyormuş.

• quote:

Siz bu ekranı görüntüler misiniz hocam? Aile spor paketi ne içeriyormuş.
    hocam bende mega paket var şuan herşeyi sorunsuz kullanıyorum

O abonelik ekranına bakar mısınız benim için, aile spor ne içeriyormuş?

• quote:

O abonelik ekranına bakar mısınız benim için, aile spor ne içeriyormuş?
    tam olarak hangi abonelik ekranı hocam link atabilir misiniz aile spor'da sinema ve dizi kanalları yok belki ondan izleyemiyor olabilirsiniz.

Şu an mobil uygulamada ben de görüntüleyemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Ben de az önce MH ile görüştüm. Belgesel sever, eğlence sever ve eurosport kanallarının uygulamaya eklenecegini söyledi. Bu konu ile ilgili yoğun şikayet aldıklarını ve çalışmaların devam ettiğini beyan etti. Bekleyelim görelim.

Alıntıları Göster
    Yoğun şikayet alırlar tabii. Hangi kafayla çıkarıyorsjn ki sen o kanalları? Bende tdf izliyorum, geçen gün açtım kaldırmışlar kanalları, bı güzel Twitter'dan döşedim bunlara . En kısa sürede tekrar eklenir umarım

• Mega paket abonesiyim go da çok fazla kanalı eklememişler ama görüntü kalitesi çok iyi olmuş.

• D-Smart Go yu para vererek alan var mı ya? Genelde paket alan herkese hediye ediyorlar çünkü. O yüzden ulusal kanalları izlemek için mi para ödüyorum diye atarlanmak ne bilim Adamlar zaten ücretsiz verdik istediğimiz kanalı ekler istediğimizi çıkarırız size ne diyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatangaa

D-Smart Go yu para vererek alan var mı ya? Genelde paket alan herkese hediye ediyorlar çünkü. O yüzden ulusal kanalları izlemek için mi para ödüyorum diye atarlanmak ne bilim Adamlar zaten ücretsiz verdik istediğimiz kanalı ekler istediğimizi çıkarırız size ne diyebilir
    Eskiden paraliydi.Hediye olmasi kafalarina gore cikaracaklari anlamina gelmiyor go var diye uye olanda var sonucta.Ayrica tv haric go'ya uyelik alinabiliyor tahahhutsuz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.