Şimdi Ara

d smart fiber kalitelimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hali hazırda superonline fiber kullanıcısıyım bu ay taaahhütüm bitiyor d smart fibere geçmeyi düşünüyorum kalitesi nasıl sizce geçilir mi

• Arkadaşım dur işte durduğun yerde onun altyapısını kullanıyor.
  • dsmar digitürk vs vs tarzi şirketlerin altında internet almak mantıksız direk sağlayıcıdan alın sorun olmasın niye kaşınıyosun durduk yere onlar sana zaten yeni bi tarife sunarlar iptal ettirmek istiyorum de düzgün birşeyler teklif ederler illaha
  • dsmart in fiber i yok, superonline üzerinden veriyor yani aynı internet olacak. Macera arıyor isen TürkNet e bak. Bende superonline fiber den çıkıp TürkNet e geçtim memnunum fakat bölgeden bölgeye telekom altyapısı kalitesi değişebilir
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Hocam TürkNet'i So Fibere tercih edecek kadar ne yaşadınız? Hız dolayısı ile mi kullanmıyorsunuz SO fiber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

Hocam TürkNet'i So Fibere tercih edecek kadar ne yaşadınız? Hız dolayısı ile mi kullanmıyorsunuz SO fiber?

4 yıldır kullanıcıyım teklif istediğim küfür gibi teklif verdi (yandaki apartman görevlisi ücretsiz kullanıyor ben 4 yıldır ücret ödüyorum apartman görevlisiyim bende) 25 mbps+300 dk ev telefonu 65 tl ödüyordum, 24 mbps 100 tl ev telefonuna 60 tl istedi. ev telefonu 300 dk benim kırmızı çizgimdi aynı şartlarda 60 tl den devam edelim deselerdi kapatmazdım. Sol dan TürkNet e numara taşıma için 30 tl(TT'ye taşıma devir vs) + modem için 100 tl harcadım sırf kızdığım için bir de akn sonrası 8 mbps i olacakdı hız 24 olsa idi.
    TürkNet e 75 mb 150 akn 1000 dk ev telefonu zamanın da başvurdum akn sonrası 24 mb idi sanki 60 tl ye 24 mb sınırsız satın almış olacakmışım gibi olacağı için ve ev telefonu için geçtim. Şimdi bir arkadaşı da üye yaptım 1 aylık indirim aldım masrafın yarısını çıkarmış oldum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.