Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.205
Cevap
13
Favori
124.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sorarım.

dsmartta iki yıllık cam 400tl + 40tl kurulum 440tl ediyor. Tek yıl olunca 220tl.

Burda da 215tl pek fark yok zaten aktavsyonda içindeymiş.

ama aylık ödeme ücreti açısından karşılaştırırsak dsmart 30tl iken bunu 12 taksitle alınca kredi kartı ile ayda 17 tl ödemiş olacaz.

aslında bende giriş paketi ile arada kaldım ama ilk ay tüm kanallar açııken sonra adam gibi birtek discovery ve animal planet kalacak.
  • Arkadaşlar bu ara d-smart'ın conax modülünden almak istiyorum. Elimde TECHNISAT Digit CI recever var cihazdan çok menmunum. Bu cihazda d-smart conax modül çalışır mı?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Herkese iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sncr06

Arkadaşlar bu ara d-smart'ın conax modülünden almak istiyorum. Elimde TECHNISAT Digit CI recever var cihazdan çok menmunum. Bu cihazda d-smart conax modül çalışır mı?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Herkese iyi günler.

http://forum.donanimhaber.com/m_68072176/mpage_7//tm.htm#85590053 linkteki konuya yazarsanız yardımcı olacaklardır

• İlginiz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

önceki yıllardan kalma modül olabilir sitede canlı destek var sorabilirsin

fiyat fena değil ama tabi d smarttaki fiyatla karşılaştırmak lazım

örnek ben 2 yıl giriş paketini 190 tlye aldım

modüller yenidir sıkıntı yok.

Biz giriş paketi fiyatına sinedizi paketi veriyoruz neredeyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

önceki yıllardan kalma modül olabilir sitede canlı destek var sorabilirsin

fiyat fena değil ama tabi d smarttaki fiyatla karşılaştırmak lazım

örnek ben 2 yıl giriş paketini 190 tlye aldım

modüller yenidir sıkıntı yok.

Biz giriş paketi fiyatına sinedizi paketi veriyoruz neredeyse :)

ama giriş paketi 2 yıllık

• Farketmez sine dizi giriş paketin 2 üstüdür. 2 yıllık modülle rbildiğim kadarıyla müşterinin olmuyor.
  • Merhaba.5-6 aydır D Smart cam modül+ maxi hd paket kullanıyorum..Evde aynı paketin normal uydu cihazlısı var.Yakın zamanda çıkan bazı kanallar modülde çıkmıyor bende, bunun için güncelleme mi yaptırmam lazım. Yardımcı olurmusunuz.? teşekkürler..
  • Kitty K kullanıcısına yanıt
    Evet yeni frekans ayarlarını girip aratmalısınız.

Yeni taşıyıcı
    12633 MHz Yatay Polarizasyon 21666 Kilosembol FEC: 3/4 DVB-S2 QPSK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Evet yeni frekans ayarlarını girip aratmalısınız.

Yeni taşıyıcı
    12633 MHz Yatay Polarizasyon 21666 Kilosembol FEC: 3/4 DVB-S2 QPSK

Teşekkür ederim..Deneyip bilgi veririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

2 yıllık giriş paketı için 190tl vermek mantıklımı

Mantıksız dır mega pakete yükselmöek için 400 tl den fazla ödersiniz. modül size en az 590 tl gelir 450 tlye almak varken

http://www.hepsidijital.com/dsmart-hd-full-paket#0
  • quote:

quote:

Mantıksız dır mega pakete yükselmöek için 400 tl den fazla ödersiniz. modül size en az 590 tl gelir 450 tlye almak varken

sitenizi gezdim dizi paketi arıyordum ama bulamadım bu paketin modül satışı varmı. sinema istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 3 Ocak 2014; 21:59:31 >

• quote:

quote:

Sizin kampanyalı ürünlerde eğlence paketinden maxi pakete (hd) geçiş için ne kadar fark istiyorsunuz acaba?

• quote:

quote:

quote:

sitenizi gezdim dizi paketi arıyordum ama bulamadım bu paketin modül satışı varmı. sinema istemiyorum

Yeni yılda bazı paket isimlerinde değişiklik oldu. Tabi sadece isim değil içeriklerdede bazı değişiklilker var

Sinedizi paketi sinema ve dizi paketi olarak ayrıldı.

Sinema paketinin kanal HD kanal sayısı 27 den 33 e çıktı.

Dizi paketinin ve giriş paketinin satışını biz yapmıyoruz farklı yerlere bakmanız lazım

• quote:

quote:

quote:

Yeni yılda bazı paket isimlerinde değişiklik oldu. Tabi sadece isim değil içeriklerdede bazı değişiklilker var

Sinedizi paketi sinema ve dizi paketi olarak ayrıldı.

Sinema paketinin kanal HD kanal sayısı 27 den 33 e çıktı.

Dizi paketinin ve giriş paketinin satışını biz yapmıyoruz farklı yerlere bakmanız lazım

• Kullanmadigim maxi hd modül uyeligim var alali 1.5 ay oldu digi den iyi teklif gelince boşa çıktı isteyen olursa 200 tl ye verebilirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs ayında Modüllü maxi paketi Bimeksten 279 Tl'ye aldım 12 taksit.%10 da hediye çeki vermişlerdi.Yeni Kanal ve paketlerden sonra dsmart paketimi Süper pakete yükseltti.Bence Bimeksin kampanyalarını kollayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemege35 -- 6 Ocak 2014; 18:07:39 >
  • Arkadaşlar yaklaşık 2ay önce hizlialdan 2yillik giriş hd modül 179 tl satin almıştım.Islerimden dolayi aktivasyon yaptirmamistim.
    Bugün müşteri hizmetlerini aradim aktivasyon için ve sıkı durun paketim dizi hd olarak acildi ben hiçbirsey soylemedim paket bu sekilde tanimlandi müşteri hizmetleri kendisi söyledi paketiniz dizi hd diye zaten ilk ayda tüm kanallar hediye.
    Daha sonra inanmayip online işlemlerden kontrol ettim ilk ay tum kanallar hediye ve paketim 2 yil dizi hd gözüküyor gercekten iyi bir sürpriz oldu bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema tv kanallaın ın yerine gelen kanallar tam olarak nedir. 5 kanal gelmedimi. Çok kalite filmler yok. Yabancı yayınlarda daha kaliteli filmler var.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.