Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.205
Cevap
13
Favori
124.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QoS

http://www.teknosa.com/urunler/119960008/d-smart-modul-modul-abonelik-paketi
    bu modül ile kaç tane hd kanal izlenebiliyor?

kutuda yazdıgına gore 13 adet hd kanal. içerikleri web sitelerinde vardır sanırım
  • merhaba bende d-smart cam modül almak istiyorum. sizin görüşleriniz nedir . uydu alıcı Hiremco chipbox hd televizyon Philips 32PFL5507H 32" 400HZ sorun çıkartrımı teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_powers -- 30 Eylül 2013; 20:21:37 >
  • merhaba, lg 47la640s televizyonumun dahili uydusuna bağladığım dsmart maxi paket cam modül ile dsmart kanallarının tamamını izleyemiyorum eksik olan çok kanal var. hangi frekanstan kanalları aratmam lazım? uydu listesini silmem mi lazım? yardımcı olursanız sevinirim.
  • samsung 46f7000 var bende.Bu bahsedilen HD kanalları bazı modellerde izleyememe mevzusu benim modelim için de geçerli mi,bilen biri cevaplarsa çok sevinirim.
  • 46f8000 de dsmart modul kullanan var mi? Kanal d ve star icin almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darty den 2yıllık giriş paketli cam modül aldıktan sonra dizi paketine yükseltme işlemi yapılabiliyor mu, ek olarak ne kadar ücret öderim? dsmart a telefonla sordum bu soruyu; bu aşamada fiyatı bilemeyeceklerini, modülü aldıktan sonra kurulum yaparken yükseltme için talep edecekleri fiyatı söyleyebileceklerini belirttiler. Bu arada geri iade şansımın da olmadığını öğrendim. Fiyatını bilmeden nasıl alırım dediğimde sistemin böyle olduğunu söylediler. Bunlar toplu halde ne içiyorlarsa bize de versinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aramis1 A kullanıcısına yanıt
    Ben Teknosa'dan aldığım modülü 2 yıllık sinedizi paketine 262,75 TL'ye yükselttim. Dizi paketini bilmiyorum.
  • phdserkan P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimeks'ten Maxi+HD modülü 289TL'ye aldım. Aktivasyonu hemen tel ile yaptırdım, 5 dakika Smart Spor kanalında bekledikten sonra kanallar açıldı, NTV Smart Spor 31 Aralık'a kadar hediye.
    Sinema paketini eklemek istersem 75 TL
    NTV Smart Spor hariç Mega pakete yükseltirsem 94 TL dediler.
    40ES7000 ile kullanıyorum modülü ve gayet memnunum.

Not: Üyelik 1 yıllık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalkou -- 10 Aralık 2013; 8:57:31 >
  • Arkadaslar bende hizlialdan 2yillik giriş paketi modül aldim.Aceba aktivasyonu hemen yaptirmasam yani yilbasindan sonra yaptirsam sikinti olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

Arkadaslar bende hizlialdan 2yillik giriş paketi modül aldim.Aceba aktivasyonu hemen yaptirmasam yani yilbasindan sonra yaptirsam sikinti olurmu?

sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Arkadaslar bende hizlialdan 2yillik giriş paketi modül aldim.Aceba aktivasyonu hemen yaptirmasam yani yilbasindan sonra yaptirsam sikinti olurmu?

sorun olmaz

Teşekkür ederim ustam.Yilbasindan sonra aktivasyon yaptiracagim sanırım.

• Yilbasindan sonra fiyatlara zam gelirmi acaba

• kemalkou K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. aktivasyon aşamasında hangi bilgileri istiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

hayırlı olsun. aktivasyon aşamasında hangi bilgileri istiyorlar?

modülün üzerinde yazan 5 ile başlayan kodu ve smart kart no birde kişisel bilgileri kimlik ve modül artı smart kart yanınızda olsun

quote:

Teşekkür ederim ustam.Yilbasindan sonra aktivasyon yaptiracagim sanırım.

rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Aralık 2013; 15:04:29 >
  • Arkadaşlar 2 Yıllık dsmart peşin full paket almıştım. Pişman oldum kutuyu hiç beğenmedim. Modüle geçeceğim. Taahhütüm nisanda bitiyor. Şimdi Bimeksten maxi paket alsam Nisana doğru aktivasyon yaptırsam olur mu? Yılbaşından sonra paket değişiminin fiyatlara yansıyacağını düşünüyorum.
  • 2 yıllık giriş paketı için 190tl vermek mantıklımı

• quote:

Orijinalden alıntı: flamm

Arkadaşlar 2 Yıllık dsmart peşin full paket almıştım. Pişman oldum kutuyu hiç beğenmedim. Modüle geçeceğim. Taahhütüm nisanda bitiyor. Şimdi Bimeksten maxi paket alsam Nisana doğru aktivasyon yaptırsam olur mu? Yılbaşından sonra paket değişiminin fiyatlara yansıyacağını düşünüyorum.

sorun olmaz istediğin zaman açtır
  • arkadaşlar aşağıdkai paket fiyatına göre nasıl?

http://www.hepsidijital.com/dsmart-hd-modul-eglence-paket#1

modülün üstündeki logo neden eski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 18 Aralık 2013; 17:39:45 >
  • önceki yıllardan kalma modül olabilir sitede canlı destek var sorabilirsin

fiyat fena değil ama tabi d smarttaki fiyatla karşılaştırmak lazım

örnek ben 2 yıl giriş paketini 190 tlye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Aralık 2013; 17:59:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.