Şimdi Ara

D-Smart'a 2015 Yılında gelmesi beklenen kanallar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
15.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qarakedi

Bu İnternet alt yapısıyla CLve UEFA kupası maçlarını nasıl verecekler bekleyip göreceğiz. Bence uyduya çıkmadan bu işler olmaz.

Bende uyduya çıkmasından yanayım ama iptv diye tutturup yatırım yaptılar. O yüzden zor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kujo

türkiye basketbol ligi yayın haklarını da digitürk aldı.
    spor olayı bitmiştir dsmartta.

Kral kupasını da almışlar
     D-Smart'a 2015 Yılında gelmesi beklenen kanallar
  • gumuskurt65 G kullanıcısına yanıt
    Şu da aklıma geliyor, CL den vazgeçmelerinin nedeni TSL alt lisanslama ile yayın hakkını almak da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Şu da aklıma geliyor, CL den vazgeçmelerinin nedeni TSL alt lisanslama ile yayın hakkını almak da olabilir.

Bu sadece varsayım. Alsa bile haftada 1-2 mac alabilir. Doğan grubunun zor durumda olduğunu birşeylere erişmek için başka şeylerden vazgeçmek zorunda kaldıklarını herkes biliyor. O yüzden çok fazla güvenmemek lazım

• ben basketbolun yüzüne bakmayan biriyim. Sana göre çöp olmuş olabilir. Ben belgesel hastası biriyim. Sürekli belgesel izlerim. Benim için dsmart şu anda şahane oldu. Kişiden kişiye göre değişiyor işte.. Görüşlerinizi yazarken genelleyici yorumlardan kaçının. Zira size göre çöp olan şey görüldüğü üzere bana göre şahane..
  • gumuskurt65 G kullanıcısına yanıt
    Telekom uyduda mutlak surette yayına geçecektir. Şampiyonlar ligi maçları için söylüyorum bunu..

Neden diye soracak olursan eğer;

1- Diyelimki şampiyonlar ligi maçının olduğu gün internet çalışması var bulunduğun bölgede ve 1 gün boyunca internet hizmeti verilemeyecek... Yada bir kazı çalışması oldu internet kabloları yanlışlıkla kesildi ve internetsiz kaldın.. Nasıl izleyeceksin internet olmadan iptv?

2- TTnet kendisi diyorki; tivibu hizmeti kapsayan yerlerde hizmet verir... Eeee.. Benim altyapım tivibuyu desteklemiyorsa ben nasıl şampiyonlar ligi maçları izleyecem????

3- Çanak bağlantısı türkiyenin %90-95'nin tercih ettiği bir tv izleme yöntemidir. Elektrik kesintisi olmadıkça veya çok şiddetli yağış olmadıkça kolay kolay problem yaşanmayan bir sistem çanak uydu sistemi.

Netice olarak; Bu saydığım nedenlerden ötürü ttnet kesinlikle uydudan maçları yayınlayacaktır. Aksi durum olursa kendim şahsen yargı yoluna başvurarak bu durumu şikayet ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

ben basketbolun yüzüne bakmayan biriyim. Sana göre çöp olmuş olabilir. Ben belgesel hastası biriyim. Sürekli belgesel izlerim. Benim için dsmart şu anda şahane oldu. Kişiden kişiye göre değişiyor işte.. Görüşlerinizi yazarken genelleyici yorumlardan kaçının. Zira size göre çöp olan şey görüldüğü üzere bana göre şahane..

Belgesel konusunda nat geo lar digi de var ayrica d smart da olmayan iz tv ve bbc knowledge var discovery animal var daha iyi durumda digi d smart da ise discovery serilerinin tumu olmasi d smart i zengin yapiyor demek ki senin icin farkindaysan nat geo lar cok daha iyi yayin yapiyor discolardan bunun icin ve ispanya kral kupasini eurolig vs. Digi aldigi icin digi on numara suan.. d smart da spor anlaminda ne kaldi ki bir tek la liga var onu da alirlar yakinda boylece kepenkleri kapatir. Unutma ki d smart emeklemeden koşmaya calismis ve basarili olamamis bir platformdur.

• aynen dogru soyluyorsun
    ama mesela ben 285 liraya 12 ay spor paketi hd modul aldım
    ama oyle bir sansım digiturkte yok mahalesef

su an belgesel ve film icin d smart uygundur ,alınabilir.
    ama spor konusundah aklısınız .formula 1 ve la liga haric birsey kalmadı.

ben turkiye super lig,eurolig,premir lig hd izlemeye kalksam en az 70 80 lira fiyat cıkıyor ..
  • bu arada nba tv her gece 1 macı canlı veriyordu
    artık canlı macta yok mahalesef

edit 5 dakika gecikmeyle mac basladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurksk1912 -- 27 Aralık 2014; 3:15:07 >
  • quote:

ben basketbolun yüzüne bakmayan biriyim. Sana göre çöp olmuş olabilir. Ben belgesel hastası biriyim. Sürekli belgesel izlerim. Benim için dsmart şu anda şahane oldu. Kişiden kişiye göre değişiyor işte.. Görüşlerinizi yazarken genelleyici yorumlardan kaçının. Zira size göre çöp olan şey görüldüğü üzere bana göre şahane..

Basketbolu sev hocam. Gerçekten futboldan dahi zevkli. Tek farkı Avrupada biraz daha tekniksel oynanıyor. Ama şu da bir gerçek eğer haber ve internet medyasını takip ediyorsanız DOĞAN Medya da ciddi bir problem var. Nedenini bilemeyiz ancak telafi edebilirmi bilemiyorum ama ortalama bir çok izleyicinin beğendiği izlediği kanalları kaybediyor (ya da anlaşma yenilemiyor). Bu digi bu cesaretle giderse ya tek başına platform olarak kalır ya da batar ve Türkiyede Platform olayı biter.

• tutkun01 T kullanıcısına yanıt
    Valla digiturk dsmart umrumda değiller kim batarsa batsın. Basketboldan da haz almıyorum

• Dsmartı modulle kullanıyorum o yüzden ilk tercihim. Ayrıca kullandığım uydu alıcısı ile digitürke ait ve onun bünyesinde bulunan bahsettiğiniz belgesel kanallarını da izleyebiliyorum. Fanatik bir galatasaray taraftarıyım. Babamın evinde ligtv var ve maçları orda izliyorum. Ayrıca kış sporlarını severim. Eurosport ile bu sporları izleyebiliyorum. Dsmarta gelmeden önce de Eurosport zaten izleyebiliyordum. Digiturkteki Extreme sporda yine izlediğim kanallardan.

Kısacası şu anda hemen hemen tüm Kanallar açık bende. Ligtv için dediğim gibi maçları babamlarda izliyorum. Dsmart batsa da batsın. çok da tın.. Digiturk de ileride ne olur bilinmez. Bir zamanlar Cine 5 de dolu doluydu tek kanal olmasına karşın..

• quote:

Dsmartı modulle kullanıyorum o yüzden ilk tercihim. Ayrıca kullandığım uydu alıcısı ile digitürke ait ve onun bünyesinde bulunan bahsettiğiniz belgesel kanallarını da izleyebiliyorum. Fanatik bir galatasaray taraftarıyım. Babamın evinde ligtv var ve maçları orda izliyorum. Ayrıca kış sporlarını severim. Eurosport ile bu sporları izleyebiliyorum. Dsmarta gelmeden önce de Eurosport zaten izleyebiliyordum. Digiturkteki Extreme sporda yine izlediğim kanallardan.

Kısacası şu anda hemen hemen tüm Kanallar açık bende. Ligtv için dediğim gibi maçları babamlarda izliyorum. Dsmart batsa da batsın. çok da tın.. Digiturk de ileride ne olur bilinmez. Bir zamanlar Cine 5 de dolu doluydu tek kanal olmasına karşın..

Noldu kardes once ki mesajin da d smart a surdurmuyordun ? Digi de butun kanallar hemen hemen aciksa gayet iyi

• Önceki mesajda dsmart şahane oldu dedim evet. Tabi bana göre şahane oldu demiştim. Sebebi ise başlangıç paketiyle bile belgesel tutkunu olmam sebebiyle çok uygun fiyata artık izlenebilir. Benim gibi belgesele meraklı olan kişiler modulle çok uygun fiyata izleyebilir. Ben şuanda super paket kullanıyorum. 1 yılım dolduktan sonra paketi düşürmeyi düşünüyorum. Gerçi şu ligtv alt lisanslama olayı var gelecek sene. Pek sanmıyorum ama olur da lig maçlarını verirse dsmart o zaman super paket ile izlenirse kalırım süper pakette. Ama dsmart öyle bir kabiliyete sahip değil. Maçları verme ihtimali çok zayıf

• quote:

Önceki mesajda dsmart şahane oldu dedim evet. Tabi bana göre şahane oldu demiştim. Sebebi ise başlangıç paketiyle bile belgesel tutkunu olmam sebebiyle çok uygun fiyata artık izlenebilir. Benim gibi belgesele meraklı olan kişiler modulle çok uygun fiyata izleyebilir. Ben şuanda super paket kullanıyorum. 1 yılım dolduktan sonra paketi düşürmeyi düşünüyorum. Gerçi şu ligtv alt lisanslama olayı var gelecek sene. Pek sanmıyorum ama olur da lig maçlarını verirse dsmart o zaman super paket ile izlenirse kalırım süper pakette. Ama dsmart öyle bir kabiliyete sahip değil. Maçları verme ihtimali çok zayıf

Alt lisanslama yapilacak deniliyordu ama ne olacak bilgim yok bence digi vermez yayini d smart a boyle sacmalik olmaz zaten. Pesin pesin aldilar ihale de sen kalk alt lisans vs. Yayini dagit yok oyle yagma diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Önceki mesajda dsmart şahane oldu dedim evet. Tabi bana göre şahane oldu demiştim. Sebebi ise başlangıç paketiyle bile belgesel tutkunu olmam sebebiyle çok uygun fiyata artık izlenebilir. Benim gibi belgesele meraklı olan kişiler modulle çok uygun fiyata izleyebilir. Ben şuanda super paket kullanıyorum. 1 yılım dolduktan sonra paketi düşürmeyi düşünüyorum. Gerçi şu ligtv alt lisanslama olayı var gelecek sene. Pek sanmıyorum ama olur da lig maçlarını verirse dsmart o zaman super paket ile izlenirse kalırım süper pakette. Ama dsmart öyle bir kabiliyete sahip değil. Maçları verme ihtimali çok zayıf

Alt lisanslama yapilacak deniliyordu ama ne olacak bilgim yok bence digi vermez yayini d smart a boyle sacmalik olmaz zaten. Pesin pesin aldilar ihale de sen kalk alt lisans vs. Yayini dagit yok oyle yagma diye dusunuyorum.

Ücreti karşılığında neden vermesin digi.Neticede onlarda taksit ödemede zorlanıyor hatta tff yardımcı oldu gibi haberler vardı zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk kendisi Alt lisanslama ile ilgili açıklama yapmıştı gelecek sene olacak diye ama belli de olmaz bakalım seneye kadar neler neler değişir

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

quote:

Ücreti karşılığında neden vermesin digi.Neticede onlarda taksit ödemede zorlanıyor hatta tff yardımcı oldu gibi haberler vardı zaten

Hocam tek tabanca olmak varken sen rakibine verir misin yayin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

O platform yada şu platform alt lisanslama yapmak istiyorsa Digitürk vermesi gerekiyor çünkü rekabet Kurumu kararı bulunuyor eğer yapmaz ise rekabet Kurumu ihaleyi iptal edebilir yada yeniden görüşebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

quote:

quote:

quote:

quote:

O platform yada şu platform alt lisanslama yapmak istiyorsa Digitürk vermesi gerekiyor çünkü rekabet Kurumu kararı bulunuyor eğer yapmaz ise rekabet Kurumu ihaleyi iptal edebilir yada yeniden görüşebilir

Her seyin bi yolu vardir hocam kelimelere dikkat etmek lazim elastiki kelimeler kullaniliyor. :)) digiturk un verecegini sanmiyorum zaten tmsf de devlette yani digi benim dusuncem budur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.