Şimdi Ara

D-Smart'a 2015 Yılında gelmesi beklenen kanallar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
15.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar. Samsung D7000 ile beraber D-Smart modülü kullanıyorum. Yeni gelen kanallardan Eurosport HD'yi ve Nat Geo Wild HD'yi buldum fakat diğer Nat Geo kanallarını bulamıyorum. Ayrıca Discovery World kanalı da kayboldu. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bu kanalları bulabilmek için?
  • nat geoların frekansını yeniden tarat turksatta. discovery world yayından kalktı. id extra da yayından kalktı.
  • selamlar, eve internet + tv paketi bağlatayım diyorum. futbolu da çok sevdiğim için şampiyonlar ligi veya ingiltere ligi falan da fen olmaz. bana hangi paketi almamı önerirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Merhabalar. Samsung D7000 ile beraber D-Smart modülü kullanıyorum. Yeni gelen kanallardan Eurosport HD'yi ve Nat Geo Wild HD'yi buldum fakat diğer Nat Geo kanallarını bulamıyorum. Ayrıca Discovery World kanalı da kayboldu. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bu kanalları bulabilmek için?

Discovery World dsmart'tan ayrıldı dostum

MENU → Yayın → Anten Tipini D-smart yapıp kurulum yapın
    Manuel olarak eklemek istiyorsanız

Nat GEO People HD ve Nat GEO HD frekans değerleri
    12455 / Horizontal / 10810
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronalldowen

selamlar, eve internet + tv paketi bağlatayım diyorum. futbolu da çok sevdiğim için şampiyonlar ligi veya ingiltere ligi falan da fen olmaz. bana hangi paketi almamı önerirsiniz acaba?

Ş. ligi artık d-smart'ta değil hocam ağustostan itibaren 3 yıl boyunca Tivibu'da olucak
    http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/!ut/p/b1/jY_NjoJQDIWfxQdo2igBZnn9BQbYABHvxlRFphO5ECJMfPu56np0ujvNd3pOUWOJ2vAoNV-lNXy5a-3u0yAOyfEp2nxmMwrTIo8pWhORa4GdBRYbFThebDeOP6VwOQ-W3kdCFLr_89Mfo-idP6sMRg_oxQ0bMu2TRVKj7vj6BWLOLZbFaq0g46aTW2su3EMstcBYgRr7oeOnNGIgHxpI-GgRgVxGOQxwYtyifuS--v1dsTRomwq7pih_bjP6dtTkF3oYGv0!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?urunadi=UEFA-Sampiyonlar-Ligi-ve-Avrupa-Ligi-nin-Tum-Maclari-Tivibu-da
    İngiltere liginin yayın hakkı ise 2017'e kadar digitürte
    Digitürk'ün internet kampanyası var bir bak istersen
    İngiltere liginin bulunduğu paket spor extra
    http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-spor-internet

• bu bilgilendirme ilaç gibi oldu. teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Merhabalar. Samsung D7000 ile beraber D-Smart modülü kullanıyorum. Yeni gelen kanallardan Eurosport HD'yi ve Nat Geo Wild HD'yi buldum fakat diğer Nat Geo kanallarını bulamıyorum. Ayrıca Discovery World kanalı da kayboldu. Tam olarak ne yapmam gerekiyor bu kanalları bulabilmek için?

Discovery World dsmart'tan ayrıldı dostum

MENU → Yayın → Anten Tipini D-smart yapıp kurulum yapın
    Manuel olarak eklemek istiyorsanız

Nat GEO People HD ve Nat GEO HD frekans değerleri
    12455 / Horizontal / 10810

Hocam frekans değerlerinde tarama yaptım NG People HD kanalı geldi fakat sinyal zayıf veya yok uyarısı alıyorum.

• Eurosport 2 kanalı gelecek mi bilgisi olan var mı?

Eurosport gittiği için digitürk de almıştık. Şuan hem digitürk hem d-smart var ancak haftaya digitürk bitiyor d-smart'ın ise 5-6 ay süresi kalıyor.

Açıkçası şuan baya kararsızım hangisini seçeceğim konusunda. O yüzden Eurosport 2 önemli bir etken olacak. İlk mesajdaki gibi HD gelecekse digitürk'ü yenilemeye hiç gerek kalmaz.
  • id x in 2017 de d smart a gelme durumu hakkinda bilgisi olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.