Şimdi Ara

D&R 10 TL ALTI DVDLER (1070 ADET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://www.dr.com.tr/kataloglar_/On-tl-film-keyfi/5859

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 24 Temmuz 2019; 1:6:55 >

• Hey gidi günler. Dvd sokağı diye site vardı, orjinal dvd kiralardık. Her hafta 8 adet gelirdi. Kopya korumalı olsa da çift katmanlı 8 küsür gb veriyi programlarla kırıp gereksiz dilleri ve reklam fragmanlari silip aynı kalite ile 4,35 gb'a düşürürdük. Sonra kapak alıp kağıdı renkli çıktı alıp arşiv yapardık. Annemin evinde 2000 tane duruyor, yıllardır dokunulmadı. :) Acaba tanesini 50 kuruştan alan olur mu? :)
  • İnternet erişimi olmayan yer ve aileler için sicak firsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlarin goruntu kalitesi nasil acaba

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    DVD'nin maks. çözünürlüğü 720x480

Buna göre hesap edin işte. İzlenecek panel büyüklüğüne göre, izleme mesafesine, panelin çözünürlüğüne göre değişir.

Mesela 32" HD bir panelde pek sırıtmaz. Ama daha büyük Full HD/4K panellerde çamur gibi görünebilir.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Bana çamur gibi geliyor artık, internetten indirip izlemeyi de düşünebilirsiniz ama DVD arşiviniz varsa korsan DVD parasından ucuz bunlar.
  • 480pden kötü görüntü

• Hey gidi günler. Dvd sokağı diye site vardı, orjinal dvd kiralardık. Her hafta 8 adet gelirdi. Kopya korumalı olsa da çift katmanlı 8 küsür gb veriyi programlarla kırıp gereksiz dilleri ve reklam fragmanlari silip aynı kalite ile 4,35 gb'a düşürürdük. Sonra kapak alıp kağıdı renkli çıktı alıp arşiv yapardık. Annemin evinde 2000 tane duruyor, yıllardır dokunulmadı. :) Acaba tanesini 50 kuruştan alan olur mu? :)
    D&R 10 TL ALTI DVDLER (1070 ADET)

• akin_caliskan2 kullanıcısına yanıt
    vay be yıllar öncesine gittim sayenizde. ben de kendimi bir şey sanıyordum benden beterleri de varmış
    benim de böyle kopya arşivim vardı (tabi sizinki kadar çok degil) evlenince mecburen ayrıldık
    hocam ince kapaklar var tavsiye ederim bayağı yerden tasarruf ettiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akin_caliskan2

Hey gidi günler. Dvd sokağı diye site vardı, orjinal dvd kiralardık. Her hafta 8 adet gelirdi. Kopya korumalı olsa da çift katmanlı 8 küsür gb veriyi programlarla kırıp gereksiz dilleri ve reklam fragmanlari silip aynı kalite ile 4,35 gb'a düşürürdük. Sonra kapak alıp kağıdı renkli çıktı alıp arşiv yapardık. Annemin evinde 2000 tane duruyor, yıllardır dokunulmadı. :) Acaba tanesini 50 kuruştan alan olur mu? :)
    Selam hata satılık mı

• akin_caliskan2 kullanıcısına yanıt
    neden satılmasın hocam

https://www.sahibinden.com/dvd-film?query_text_mf=dvd+film

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.