Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun Burberry Classic aldım. Kalıcı bir koku gayet güzel...
  • tek söyliyeceğim JAGLER SPORT kızlar bana arılarak yürüyo yollarda falan sınıfta hemde kalıcı
  • D&P'yle ilk tanıştığımda D12'sini kullandım uzun bi süre, hangi markanın olduğunu bilmiyorum ama hoş koku, sonra uzun zaman tiara's kullandım o da güzel koku ama sonra D&P'nin L5'i keşfettim herkes bayıldı sonra E4 ve arada hatırlamadığım kodları kullandım ama tekrardan L5'E dönüş yaptım. Şu an L5 kullanıyorum Lacoste Red'in çakmasıymış, bu aralar orjinal Lacoste Red almayı düşünüyorum internetten ama bi arkadaşım orjinaliyle alakası yoktur aynı koku değildir fln dedi kafam karıştı, yaşadığım yer küçük bi yer öyle pahalı parfüm satan yer yok maalesef gidip test edemiyorum, L5 ile orjinal Lacoste Red'i bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim
  • arkadaşlar evime ixoranın yakın olması nedeniyle yarın ixoraya gideceğim. İxoranın dpden önce olduğu kokuları söyleyebilir misiniz?

Benim bildiğim one million var ixoranın daha iyi dendiği. Başka nelere bakmalıyım ixorada
  • Bugün gittim Burberry clasic aldım ama arkadaşlarımdan pek kokuyu farkeden olmadı 10 fısa yakın sıkmama rağmen.

Hatta bi arkadaşım Hayret kanka bugun parfum sıkmamışın dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşlar evime ixoranın yakın olması nedeniyle yarın ixoraya gideceğim. İxoranın dpden önce olduğu kokuları söyleyebilir misiniz?

Benim bildiğim one million var ixoranın daha iyi dendiği. Başka nelere bakmalıyım ixorada

açık tenli isen yaza giriyoruz e008 kodlu gio yu dene derim.. sonra kenzo pour home e070 kodu.. e101 ultramarine... e171 lacoste.. bunlar yazın kullanabilcek güzel kokular... ben denedim menun kaldım... e027 i kodlu olanıda bi dene ''cool water'' istersen.. polo sport u ii benzettiği hakkında bi kac yorum duydum.. ayrıca polo blue var onuda dene derim yazlık hoş bi koku...
  • İxoranın aqua di giosu nasıl Dp ninki hiç benzemıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runo15

quote:

arkadaşlar evime ixoranın yakın olması nedeniyle yarın ixoraya gideceğim. İxoranın dpden önce olduğu kokuları söyleyebilir misiniz?

açık tenli isen yaza giriyoruz e008 kodlu gio yu dene derim.. sonra kenzo pour home e070 kodu.. e101 ultramarine... e171 lacoste.. bunlar yazın kullanabilcek güzel kokular... ben denedim menun kaldım... e027 i kodlu olanıda bi dene ''cool water'' istersen.. polo sport u ii benzettiği hakkında bi kac yorum duydum.. ayrıca polo blue var onuda dene derim yazlık hoş bi koku...

evet hocam bembeyaz tenim var. yalnız bu dediğiniz parfümlerden ziyade ixoranın daha önde olduğu kokuları duymak istiyorum. örneğin one millionu ixora daha iyi benzetmiş diye yorumlar var konuda buna dayanarak yarın ixoradan one million alıcam. ixoradan başka ne önerirsiniz ?

Benim listem

JİLL SANDER SUN MEN
    PACO RABBANE - ONE MİLLİON
    212 MEN
    212 SEXY MEN
    LACOSTE RED
    CALVİN KLEIN EUPHORIA
    DAVİDOFF KING
    DAVIDOFF DANTE
    FANHRENHEIT F1
    BURBERRY CLASSIC
    ROCHAS MAN

AÇIK TENLİYİM İXORADAN HANGİLERİNİ ÖNERİRSİNİZ ONE MİLLİON DIŞINDA LÜTFEN YARDIM

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

quote:

Orijinalden alıntı: HitEmUp

Hugo Boss:Boss aldım.Bargello'dan yeni açılmış 1 alana 1 bedava vardı

Bende bargellodan hugo boss boss aldım pek randumanlı değil gibiydi banamı öle gelio diyordum bugun arkadaşlarla dolaşırken 2-3 kişi farketti

Ve sıkalı 2-3 saat oldu ama koku bana gelmiyor nedense senın yorumun nedir ??? parfüm hakkında

Kıyafer üstünde 1 gün rahat gidiyor koku anlaşılıyor rahatça.Ben memnunun şahsen

• R3 Rochas Man aldım. İlk beğenmedim fakat tenime uyum sağlayınca o kadar güzel geldi ki kokusu.6 saattir elimde hala duruyor kokusu. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

İxoranın aqua di giosu nasıl Dp ninki hiç benzemıyor.

güzel hocam ben aldım kullanıom dp den daha güzel bakmanı tavsiye ederim...
  • quote:

quote:

quote:

evet hocam bembeyaz tenim var. yalnız bu dediğiniz parfümlerden ziyade ixoranın daha önde olduğu kokuları duymak istiyorum. örneğin one millionu ixora daha iyi benzetmiş diye yorumlar var konuda buna dayanarak yarın ixoradan one million alıcam. ixoradan başka ne önerirsiniz ?

Benim listem

JİLL SANDER SUN MEN
    PACO RABBANE - ONE MİLLİON
    212 MEN
    212 SEXY MEN
    LACOSTE RED
    CALVİN KLEIN EUPHORIA
    DAVİDOFF KING
    DAVIDOFF DANTE
    FANHRENHEIT F1
    BURBERRY CLASSIC
    ROCHAS MAN

AÇIK TENLİYİM İXORADAN HANGİLERİNİ ÖNERİRSİNİZ ONE MİLLİON DIŞINDA LÜTFEN YARDIM

hocam ixoranın önde olduğu kokuları yazdım zaten e008 olanı kullanıyorum yanında gelen numunelerden de baktım ve denedim kokuları yazdım sana.. beğendim kokuları yani bnce bu kokuların bir çoğu gayet güzel..

• hocam bu arada listendeki kokuları kendin dene öle karar var ama JİLL SANDER SUN MEN olanın numunesi vardı buda güzel koku.. burbery de güzel bi koku.. deviddoff kokularıda güzel oluyor.. roşhas arkadas hem ixora hemde dp den denedi dp dekini daha ii bulmustu roshas ın..
  • quote:

quote:

Kalıcılık hocam?Dp ye baktınızmı bıraz alakasız olmuş dpnınkı
  • quote:

quote:

quote:

Kalıcılık hocam?Dp ye baktınızmı bıraz alakasız olmuş dpnınkı

soğuk havada kendini belli etmio ama sıcaklarada ve kapalı ortam belli ediyor.. kalıcılık güzel hocam tenime sıktım bileğime 2 saat sonra dus aldım cıktımda kokusu hissediliyordu... sabah sıktın zaman 2-3 fız boğaz bölgesine... aksama kadar yeter sana ama ilk 2 saatten sonra koku pek belli edmez kendini yakından koklamak gerekio kokuyu almak için... evet hocam ekleme yapıyorum dp nin kine bakmıştım kalıcılık olarak dp de 2 saat filan rahat kaldı tenimde ama kokusunun her notası güzel denilemez ilk sıkışta çok ağır geldı sonra dağıldıkca limonlu bulaşık detarjanı gibi bi keskin bi koku halini aldı.. sonlara soru biraz dah iyi oldu güzelleşti ondan sonrada kayboldu zaten... ama ixoranın ki her notasında güzeldi ilk sıkıştada sonrasındada da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runo15 -- 26 Mart 2010; 9:35:17 >

• beyler yapmayın etmeyin teninize sıkmayın bu parfümleri.ne tür kimyasallar kullanılmış bilmiyoruz ki büyük ihtimalle kanserojenler de ihtiva ediyodur.
    amacım d&p ye çamur atmak degil ancak orjinal parfüm bile olsa tenime sıkmaya çekinirim.
  • haklısın dostum pek sağlıklı değil bende zaten deneme amaçlı sıkıyorum hem koku kendini daha güzel belli ediyor hemde alerjik bi etkisi olup olmadını merak ettimden.. genelde boğaz bölgeme 2-3 fıs sıkarım ondan da kastım gömlek tişört yakasına doru filan... koku oradan kendini daha güzel belli ediyor...
  • şuan orjinal caldion ve axe dark temptation kullanıyorum
    arkadaş dp kullanıyor ve hoşuma gitti kodunu sormadım
    orjinal CK intense euphoria kokladım güzeldi dp de kodu ne bunun,b4 kodlu hugo boss bana gider mi(beyaz tenli biriyim)
    2side esmerlere göre mi?
    güzelliğinden ziyade kalıcımı?2 saat sonra uçup gidecekse bir anlamı olmaz
  • gömlek yakasına vs kısacası kıyafete sıktığımızda sarı leke bırakmıyor mu...ben sıkmaya çekiniyorumda...
  • bırakıyor benim beyaz gömleğimde resmen pislik bi sarı renk bıraktı...
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.