Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dp den j5 jil sander sport kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GakgoBey23 kullanıcısına yanıt
    Dp 25 değilmi 25 diye biliyorum bargelloda 30
  • Tom ford noir ya da black orchid kullanan oldu mu hiç

• Satıyor musunuz şuanda?
  • Geçen gün Dp'ye uğradım bir adet 100 ml R3-Rochas yanında set olarak B6- Burberry deodorant aldım. Bide extradan fresh bir koku olsun dedim kız ısrarla J5- jill sunder sport tavsiye etti onu aldım. Çıkarkende beğenmezseniz getirin değiştirelim dedi. Pek fazla parfüm kültürüm yok Rochasıda geçen kış tavsiye üzerine almıştım bildiğimden şaşmayım dedim. Tavsiyeniniz varsa geç olmadan değiştirebilirim. Esmer tenliyim biri kışın açık havada diğer ortamda kullanmak için daha fresh bir kombin tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl_Şaman

r4 = rochas değil mi hocam?

favorimdir

kalıcı mıdır?
  • Blue Dream For Men arıyorum uygun nereden bulabilirim.
  • B6 aldım gayet memnunum.Bu kadar kaliteli olacağını düşünmemiştim.
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    R3 Hocam ben yanlış hatırlamışım şimdiden söyleyeyim. Ayrıca evet oldukça kalıcı bir koku.
  • Arkadaşlar baş ağrısı yapmayan açık parfüm marka/model önerebilirmisiniz?
    Bugün öğle arası saat 12 gibi DP den sağ elime R3 (Rochas Man) sol elime R1 (Roma Uomo) sürdük biraz, şu an itibariyle koku elimden sanki uçmuş, varla yok arası ya da burnum kokuya alıştı emin değilim ve sanki hafif baş ağrısı yaptı gibi. Daha önce Tutaste kullanmıştım, o daha fazla baş ağrısı yapmıştı.
    Bu akşam da, d19 (Diesel Fuel For Life) ve B6 (Burbery Classic) deneyeyim diyorum.
    Yine de özellikle baş ağrısı yapmayan ürün tavsiyeniz olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyibe

Arkadaşlar baş ağrısı yapmayan açık parfüm marka/model önerebilirmisiniz?
    Bugün öğle arası saat 12 gibi DP den sağ elime R3 (Rochas Man) sol elime R1 (Roma Uomo) sürdük biraz, şu an itibariyle koku elimden sanki uçmuş, varla yok arası ya da burnum kokuya alıştı emin değilim ve sanki hafif baş ağrısı yaptı gibi. Daha önce Tutaste kullanmıştım, o daha fazla baş ağrısı yapmıştı.
    Bu akşam da, d19 (Diesel Fuel For Life) ve B6 (Burbery Classic) deneyeyim diyorum.
    Yine de özellikle baş ağrısı yapmayan ürün tavsiyeniz olursa sevinirim

Bas agrisinin nedeni birden fazla kokuyu ayni anda kokladiginiz için.

• Merak eden varsa tüm parfümler kodlarıyla
    http://dpperfumum.uz/catalog
  • 2009 yılında fatihte ilk açılan mağazasından aldığım içinden kafam kadar sinek çıkan parfüm markası kesinlikle merdiven altı üretim yapan sağlık bajanlığından nasıl onay aldığı konusunda şüphelerim olan parfüm markası belkide yoktur sloganı budur

• Ben de bir başka alternatif olan Toll Açık Parfümü kullanıyorum. Merak ederseniz, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.toll.com.tr/acik-parfum

Mis kokulu günler dilerim
  • Forumda ana konusu yok sanırım ama David Walker'in parfümleri bana göre başarılı.

1 tane alınca 30 TL
    1+1 alınca (50 ml) 50 TL oluyor.

Bargello'da da aynı fiyatlar var.
  • Merhaba arkadaşlar. Konuda yeniyim. Anlamadığım bazı noktalar var. Cevaplarsanız sevinirim. Rochas man düşünüyorum. Siz kodunu r3 söylemişsiniz. Ama güncel listede kodu r8 olarak geçiyor. Hangisi doğru? Ayrıca DP deki adı da Etoile Rochas Lumiere. Bu parfüm Rochas Man ile aynı mı? Geçende DP de Sculpture aldım. Netteki kodu S4 ve adı da Rodin Scupture idi. Sipariş vermiştim ama satıcı kodu S4 değil demiş ve S2 kodlu bir parfüm göndermiş. Kafam iyice karıştı. Bir de bu one million un gerçek kodu nedir? Malum, nettekilerle sizinkiler farklı kodlar. Lütfen yardımcı olun.

• Dpyi bende yağlı buluyorum, ixora ve bargellodan aldım. İxoradan memnunum. David walker bilmiyorum. Sizden david walker için yorum istiyorum iyimidir? Birde tom ford velvet orchid arıyorum hangisinde var biliyormusunuz?

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    David Walker yıllardır kullanırım ve çok da memnunum.A kalite esans kullanıyorlar.Adamlar herşeye özen gösteriyor.Örneğin;parfümlerin tümü kutulu ve ambalajlı.Şişe tasarımları da şık ve orjinallik havası var.DP iyice bozdu.Bir de yıllardır ayni dandik şişe ve plastik valf kullanıyorlar.Aynen söylendiği gii yağlı bir his bırakıyor tende.Ixora da hoştur.Tabi bunlar zevk ve tercih meselesi.
  • Kızların gerçekten beğendiği ağır olmayan yaz kış kullanılan Parfüm arıyorum 212 hariç

• Güncel fiyat 100ml = 40 TL bu arada R1 Roma aldim kiz arkadasim annem bayildilar super bir koku birebir aynisini yapmislar budan sonra bunu kulanirim

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.