Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dün akşamüstü david walkerdan armani diamonds denedim bugün hala kokuyor, ama diğer koluma invictus sıkmıştım o pek kokmuyor. İxora bi ara favorimdi ama pek kalıcı ve yayılımlı değil. Aklımda bargello var, david ile bargellodan aynı kokuyo deneyip karar vereceğim. Bu arada mobil sürümde cevapla butonu, alıntı göster butonu çalışmıyor.
    Hocam erkek parfümü olarak yasemin manolya içeren vanilyada olabilir, koku var mı? David walkerdaki arkadaşa sordum, oda bana armani diamonds var erkek müşterilerim kullanıyor dedi. Tam aradığım koku değil ama, bi ara iş yerinde bir koku geldi burnuma, armani diamondsa benziyor ama buna yakın başka birşey sanırım. Velvet orchid varmı bu firmalarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Hocam dün akşamüstü david walkerdan armani diamonds denedim bugün hala kokuyor, ama diğer koluma invictus sıkmıştım o pek kokmuyor. İxora bi ara favorimdi ama pek kalıcı ve yayılımlı değil. Aklımda bargello var, david ile bargellodan aynı kokuyo deneyip karar vereceğim. Bu arada mobil sürümde cevapla butonu, alıntı göster butonu çalışmıyor.
    Hocam erkek parfümü olarak yasemin manolya içeren vanilyada olabilir, koku var mı? David walkerdaki arkadaşa sordum, oda bana armani diamonds var erkek müşterilerim kullanıyor dedi. Tam aradığım koku değil ama, bi ara iş yerinde bir koku geldi burnuma, armani diamondsa benziyor ama buna yakın başka birşey sanırım. Velvet orchid varmı bu firmalarda?

Tom Ford sevmiyorum hiç.O yüzden bilmiyorum.Ancak David Walker mı,yoksa Bargello mu deseler David Walker biraz daha ağır basar.Yoksa ikisi de çok iyi ve kaliteli firmalar.Dior Sauvage tavsiye ederim parfüm olarak.Bir de David Walkerda Invictus Aqua yı denemeni de tavsiye ederim.Normal Incvictus a bakmışsın.Bir de Invictus Aqua parfümü dene.Ama Bargello da yok.David Walker da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemparcay -- 14 Şubat 2018; 3:22:6 >

• Hocam bugün bargelloyuda denedim armani code önerdi 2 saat farkedilir oldu ama sonra söndü. Favorim david walker artık dediğiniz kokulara bakıcam , teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bugün bargelloyuda denedim armani code önerdi 2 saat farkedilir oldu ama sonra söndü. Favorim david walker artık dediğiniz kokulara bakıcam , teşekkür ederim.

Birşey değil.
  • Arkadaşlar dior-sauvage edp alan var mı?Koku yakinliği ve kaliciligi nasildir?İyi degilse bvlgri aqva atlantique orjinal parfumu alacağim

• Dior sauvage ve moschino forever ve dolce gabbana the one deneyen yorumlaraa sevinirim bunlardan birini alicamda ????

• 100 CC fiyatları 40 tl diyor dp gaziantep pahalımı bana mı öyle geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemparcay

quote:

Tom Ford sevmiyorum hiç.O yüzden bilmiyorum.Ancak David Walker mı,yoksa Bargello mu deseler David Walker biraz daha ağır basar.Yoksa ikisi de çok iyi ve kaliteli firmalar.Dior Sauvage tavsiye ederim parfüm olarak.Bir de David Walkerda Invictus Aqua yı denemeni de tavsiye ederim.Normal Incvictus a bakmışsın.Bir de Invictus Aqua parfümü dene.Ama Bargello da yok.David Walker da mevcut.

Alıntıları Göster
    Hocam sizin mesajinizi gördükten sonra david walker'a gidip dior sauvage denedim, çok beğendim gerçekten. Ayrıca oradaki eleman zara'yi denememi önerdi, onu da beğendim; biraz şekerliydi, güzeldi. Invictus aqua ise sanki pek kalıcı değil gibi geldi bana. Çok fresh bir havası var. Belki de kalıcıdır çok dikkat etmedim gerçi. Sanırım Dior alacağım ama Zara'yi denediyseniz onun için de yorumunuzu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GakgoBey23

Hocam sizin mesajinizi gördükten sonra david walker'a gidip dior sauvage denedim, çok beğendim gerçekten. Ayrıca oradaki eleman zara'yi denememi önerdi, onu da beğendim; biraz şekerliydi, güzeldi. Invictus aqua ise sanki pek kalıcı değil gibi geldi bana. Çok fresh bir havası var. Belki de kalıcıdır çok dikkat etmedim gerçi. Sanırım Dior alacağım ama Zara'yi denediyseniz onun için de yorumunuzu merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Invictus Aqua tam yaz aylarının kokusu.Aqua tarzı parfümler zaten genelde yoğun olmazlar.Özellikle sıcak havalarda daha sık kullanılır.Sizi ve çevrenizi de rahatsız etmez.Zara Gold herhalde dediğiniz parfüm.Bu tarz şekerli kokular sıcak havalarda bayabilir.Chanel Allure Homme Sport,Bleu de Chanel gibi bu tarz kokularda ferah ve yaz ayları için de ideal kokulardır.Bunları da tercih edebilirsiniz.

• erdemparcay E kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Bakayım dediklerinize.

• Merhaba arkadaşlar hayatım boyunca hiç açık parfüm kullanmadım.Şuan 35 tane çeşitli markaların orjinal parfümleri var bende.Koleksiyon yapıyorum.Ama en sevdiğim parfüm olan issey miyake leau dissey i boynerden alınca moralim bozuldu.Performansını baya düşürmüşler.Geçen dolmuşta bi adama rastladım püfür püfür leau dissey kokuyordu.Kendisine sorunca o da hep orjinal kullandığını ama performansı yüksek olduğu için açık olanını kullandığını söyledi.O sıra hangi marka olduğunu sormayı unuttum ama tamamen orjinali gibi kokuyordu ve çok güçlüydü.Şimdi internetten alacağım ama hangi markadan almam gerekiyor? Yani en iyi benzeten kim?

• 100 cc fiyatı 60 tl olmuş
  • Yaz aylarında kullanmak için parfüm önerir misiniz? Hiç de anlamam bir kaç arkadaşa sordum ama onlar BURBERRY TOUCH ve LACOSTE ESSENTIAL önerdiler ama buradaki arkadaşların da görüşlerini alayım dedim

• Tom Ford Velvet Orchid Erkek parfümü kodu bilen var mı üstadlarım?
  • Rochas man

Joop homme

Bu ikisini almayi dusunuyorum kalicilik ve orijinale yakinlik hakkinda bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar forum ölmüş ya konuşan yok bende bişey sorucam dpden v2 d9 y1 ve c14 kullanan varsa hangisini önerir 2tane alicam

• bekoman46 kullanıcısına yanıt
    Tom ford orchid t5 olması lazım yaz aylarında kullanılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy166

Tom ford orchid t5 olması lazım yaz aylarında kullanılmaz
    Peki nasıl basarili mi bu parfum dp’de?

• 50 cc nin fiyatı ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Rochas man

Joop homme

Bu ikisini almayi dusunuyorum kalicilik ve orijinale yakinlik hakkinda bilgisi olan var mi?
    Rochas man'i orijinal olarak kullanıyodum çok menündum ancak yeni fiyatı 210 lira olmuş. Ben de ilk kez açığını düşünüyorum. Sanırım dp kodu r3. Siz hangisini aldınız hocam?

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.