Şimdi Ara

D-Link DSL-2640U wlan sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bi kaç gün önce başlıka belirttiğim modemden aldım fakat bilgisayarda gayet iyi internete girebilirken telefondan laptoptan giremiyorum. Benim kablosuz ağım görünüyor giriyorum şifreyi giriyorum fakat sonra internete girip yeni bir safa açtığımda başarısız oluyorum kablosuz ağ falan tarzı herşey açık ve ayarlı ama giremiyorum.

• Bende de bu modemden var, wireless a bazı cihazlarla bağlanınca modem kendini resetliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trueblueee -- 18 Mayıs 2014; 14:44:21 >
  • Firma, sitesinde olmayan yeni bir versiyon gönderdi, sorun halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trueblueee

Firma, sitesinde olmayan yeni bir versiyon gönderdi, sorun halloldu.

uzun zaman olmuş ama benimde bir problemim var firmadan hangi versionu aldınız hocam ? bendeki tplink modem arızalıydı firmaya gönderdim.elimde kullanmadığım d-link 2640u modem vardı onu kurdum canavar gibi çalışıyor sorun yok ama port açamıyorum bendeki version 1.0.45.sizde o şeklide bir sorun varmı ?
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    walla versiyonu unuttum şimdi, gönderdiği dosyanın adı: 20140415_1631_DSL_2640RTL_DSMART_1.0.7_sdk-master.internal.bin
    bu modemi kullanmıyorum artık. 1 hafta sonra da sürekli kopma vb gibi sorunlar oldu. ben de eski modemime döndüm.
  • Şimdi buldum. Sitede 1.0.5 varken bana 1.0.7 göndermişlerdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.