Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (647. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar, dacia yakıt tüketimi olarak çok güzel bir araba özellikle dizel olan modeli gerçi 2018 dizel olan modeli hala euro 5 motor kullanıyor ama bu bir şeyi değiştirmez teknik özelliklerinde şehir dışı kullanımı 3.7 litre şehir içi 4.4 litre ortalama 3.9 litre inanın bu değerlerde araba başka ben bilmiyorum duymadım görmedim imkanım olsa 92 bin tl bu arabaya veririm! konforu konusunda pek bilgim yok o yüzden sadece teknik özellikler olarak kağıt üstünde çok güzel değerleri var
  • Merhaba

Üyelerden bir ricam var. 2006 model 65 beygirlik dizel Dacia Logan Sedan arabası olan bir üye 4. viteste 2500 devirde arabasının kaç km hıza çıktığını deneyip bana söyleyebilir mi?

Bu benim için gerçekten önemli.. 4. vites ve 2500 devirde arabanız kaç km hıza çıkıyor.
  • Arkadaşlar mrb 2015 model logan mcw model aracım var 3 hafta önce İstanbul donüşü otobanda Sakarya civarı basayım dedim arac 5..vites 3bin deviri geçmedi hız 170 civarıydı başına gelen varsa yardımcı olabilirim saygılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayacan67

Arkadaşlar mrb 2015 model logan mcw model aracım var 3 hafta önce İstanbul donüşü otobanda Sakarya civarı basayım dedim arac 5..vites 3bin deviri geçmedi hız 170 civarıydı başına gelen varsa yardımcı olabilirim saygılar
    5. vites 3000 devirde nasıl 170 km hıza çıktı. Yanlışlık olmasın.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    Yazılım var hocam ama geçen gün ustaya sordum mazottandır dedi mazotnmüşürüde hata vermiş bilgisayara bağladık

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

5. vites 3000 devirde nasıl 170 km hıza çıktı. Yanlışlık olmasın.

Alıntıları Göster
    2012 1.5 dci 2500 devir 125 km hiz yapiyor .onceki aracim corsa c kasa dizeldi devir farki çok aralarında.yakitta loganin basarili olmasini ben buna yoruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SELAM ARKADASLAR BEN BIKTIM SU ARABANİN KENDİ KENDİNE GAZ VERMESİNDEN Bİ ROLANTİDE KULLANMAK NASİP OLMADİ DACİA LOGAN 2006 SONRADAN TUP TAKİLDİ GAZ AYARİ YAPTİRDİK BOGAZ KELEBEGİNİ TEMİZLEDİK VS VS SORUN BİR TURLU COZULMUYOR ROLANTİ MUSURUNU DEGİSTİRSEK UYUM SAGLAMİYOR DİYORLAR EN SON BOĞAZ KELEBEGİ DEĞİŞECEK DİYOR AMA ODA PAHALİ HEM YA SORUN ONDADA DEGİLSE. BAZEN 1000 DEVİR BAZEN 1500 BAZEN NORMALE DONUYOR BAZEN 2000 CİKİYOR ARABA YOKUS CİKARKEN SANKİ GAZ ALMİYOR GİBİ CEKİYO ARABA CEKİSDEN DUSUYOR NORMAL 4 DE GİDERKEN SANKİ BİR SANİYE GAZ ALMIYOR GİBİ OLUYOR YAG DEGİSTİ HAVA FİLTRESİ GAZ BEYNİ GAZ FİLTRESİ HEPSİ DEGİSTİ BİR CARE TESEKKURLER.

• alucard35 A kullanıcısına yanıt
    Sibop ayarına bi baktır derim. 😉

• mrblar dacia logan 2006 model aracı yeni aldım yanlız immo ışığı yanmıyor yardımcı olurmusunuz lütfen göstergedeki led sağlam
  • alucard35 A kullanıcısına yanıt
    rolanti motoru değişecek. bunun çözümü o. yanlız orjinal parçayı alın.!
  • Subap ayarı ve boğaz kelebeğini komple değiştirmek sorununu çözecektir.
  • 2011 dacia Logan 1.5 mcv
    Kullanan arkadaşlar, aracınızın yakıt tüketimi hangi aralıkta?

• Debriyaj sıfırlanma nedir?

• Selam arkadaşlar. Dacia Logan 1.6 lpg benzin 2011 model aracımda benzinde ilk çalıştığında stop etme rölanti düşüklüğü var. Çekiş sorunu motor sıcakken bile benzinde çekiş oldukça düşük. Tüpte stop etme ve çekiş problemi yok. Bir de bazen rölanti 20 ye kadar yükseliyor kendi kendine gaz veriyo. Sıkıntı nedir acaba? Ustalar da bulamıyor.. Buji ve kablolarına bakıldı. Oksijen sensörü temizlendi. Lpg filtresi yenilendi. SubaP ayarı olabilir mi ya da boğaz kelebeği?

• mamet_27 M kullanıcısına yanıt
    selamlar kardeşim benimde rolanti sorunum vardı şuan çözdüm. sorun yüzde yüz boğaz kelebegi boğaz kelebegini çıkar guzel bi temizlik yap balata spreyiyle sonra kelebigin icinde rolanti musurunu temizle en önemlisi kelebegin altindaki keceyi devistir5 sonra bak kelebegin arızalı mi hava vs aliyormu icindeki kelebek bos yeri varmi simdi gelelim en onemli sorunun buyuk bir ihtimal orda bende de orda yerine saglam oturttur saglam olmasini istiyorsan kecenin etrafina beyaz bant yada ne saracaksan sar daha garanti olsun hava almasin sonra kontagi bi kac kere ac kapat yani adaptasyon yap geri kalan parcalari tak sorun tamamdir. diger sorunu ise bende bulamadim bazen cekisten dusuyor saygilar

• nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam arkadaşta dacia logan 2007 model 1.4 benzinli var 230 binde satmayı düşünüyor ve ilk sahibi. Lpg takılmamış araca sizce nasıldır alınır mı? Ne kadar verilir sizce?

• Merhaba 2011 dacia logan aracım da çalıştırdıkları sonra 4 km gitti gitmedim durdum ve ekrandaki hararet çizgilerinin hepsi yandi aracım hararet yapmış midir birde bu araçta hararet yapıp yapmadigi nasil anlaşılıyor
  • Arkadaşlar 2005 Dacia logan 1.6 laureate sahibiyim. motoru, mekanik aksamı ve alt takım olsun bakımlı rolantisi normal 170.000 km de Bu araçların motor sesi nasıl desem çok mu sizin araçlarda da trafik ışıklarında kalkarken ya da dururken çalıştığında çok mu sesli normal mi benim araçta reno 9 ların hışırtılı sesi gibi bir kaç ustaya gösterdim bunların motor sesi böyle dedi yine bir kullanıcıda böyle olduğunu söyledi. Sizin araçlarda böyle motoru fazla sesli mi çalışıyor. dururken kalkarken giderken cevaplar için teşekkürler.

• Toprak41 T kullanıcısına yanıt
    Hocam dacia araçlar da bildiğim kadarıyla ses yalıtımı yok böyle olunca da asiri ses geliyor ayni aracın 2011 modeli ben de var ve ayni sorun ben de de var en ufak gaz verirken ses içeriye cok asiri geliyor
  • Exxeceoor E kullanıcısına yanıt

Tesadüf 2006 1.6 başka aracın çalışmasını dinledim bu kadar ses yoktu benim araca göre saat gibi çalışıyor içeri bu kadar ses vermiyordu.Araç sahibi benim aracımda da bu kadar ses var gürültülü çalışıyor dedi tamircim subap ayarlarını yaptı ve diğer kontrolleri yaptı benim aracta düzeldi dedi.benim araç 90 model murat 124 gibi çalışıyor.Ama böyle olunca tekrar bilen tecrübeli bir tamirciye gideceğim ayar için.

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.