Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

call of duty bile HD texture pack alınca 133 GB olmuş.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Ben oynamıyorum düzelene kadar kafam rahat :) Baktım ortalık yıkılıyor açmadım bile oyunu. Belli ki oyun düzelene kadar çok patch yiyecek. İnşlh yeni nesil versiyonunun yamasını geciktirmez bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Ben oynamıyorum düzelene kadar kafam rahat :) Baktım ortalık yıkılıyor açmadım bile oyunu. Belli ki oyun düzelene kadar çok patch yiyecek. İnşlh yeni nesil versiyonunun yamasını geciktirmez bu durum.

Ps s gelen güncelleme 17 kusur GB. Bize hiç bir şey gelmedi bakalım kaç GB olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu komple sildim sinirlerimi hoplattı grafikler falan, gears 5 girdim moralim düzeldi, iyice duzeltsinler oynarız

• Metacriticte user ratingler açılmış, gereken puanı vermeyi unutmayın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur. -- 12 Aralık 2020; 7:46:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oynamadım ve oynamayacağım. Taa ki yeni nesil update alana kadar. Hele ki şu haliyle hiç oynamam :)

• Dünden bir bölümde sorun yaşıyorum sürekli çözme takıldık kaldık orada.
    Konsol da bu kadar çöken oyun görmedim (Division iki kez çökme yaşamıştım o da kaç saatlik oyun süresiyle).
    Araba sürüyorsun oyun çöküyor, kalabalık mahallede koşmaya başlıyorsun yine çöküyor göreve gidiyorsun bir daha çöküyor....
    İyi ki oyunu 1 ay ertelemişler.
  • PC ve PS için yayımlanan 1.04 yaması Xbox için daha sonra açıklanacakmış. Ne zaman olacağına ilişkin bilgi gören var mı?
  • One x te oynuyorum memnunum yanı pek bi sıkıntı görmedim 3,5 4 saat oynamışımdır. Bazen kare hızı düşüyor tabi ama rahatsız edici değil
    1-2 haftaya yama ile düzeltilir. Kontrollerde zorlandım ayarları buldum netten oda güzel oldu.

• _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    Ayarları paylaşabilir misiniz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

PC ve PS için yayımlanan 1.04 yaması Xbox için daha sonra açıklanacakmış. Ne zaman olacağına ilişkin bilgi gören var mı?

Yok ama bu gün/yarın gelir diye tahmin ediyorum

• haqoco kullanıcısına yanıt

• _Gamemaster_ kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Hemen deneyeceğim.
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Ben bıraktım çıkana kadar patch
  • Hocam bende one s var. Bu kadar da kötü değil bende durum. 20-30 arasi gidip geliyo benimki. Yani burdaki kadar kassa oynanmaz zaten. Bilmiyorum belki de one s ile one arasında bu kadar fark vardır.
  • haqoco kullanıcısına yanıt

Bişey değil kardeşim yatay ve dikey hızı 11 de kullanıyorum

• Resmen dolandırıcılık bunların yaptığı böyle rezil oyun yapılmaz yayalar falan gta 3 seviyesinde bile değil.çatışmalarda 5 bin tane kurşun harcamak gerekiyor hiçbir şey olması gerektiği gibi değil zerre keyif vermiyor.Resmen insanın içi acıyor bu kadar para verip bu rezilliği çekmek.

• Bu oyun en az 2-3 aya adam olur. Series s ve x sahipleri bence beklesin güçlendirme gelene kadar hem daha grafiklerle hemde şu sorunlar çözülmüş olarak oynarsınız.

• Ya pc ve ps4 e patch getirip de xbox tarafını neden sallamiyorlar anlamis değilim. Benim bildiğim aynı anda 3 platforma da patch çıkarırsın. Ayrica one x cyberpunk özel konsol üretmedi mi? Sponsor olmadi mi? Cidden anlamak güç.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.