Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iadelerdir büyük ihtimal hocam
  • Aynen oyun kilitlenmiş. Sadece iade talebi yapanlar için geçerli.
  • Bende oyunu bitirdim, 66 saatte 2 trophy hariç hepsini topladım. sürpriz bir sonu görmemişim sadece. Oyunu iade almışlar , parayı da yatırmışlar karta. Yeni nesil güncellemesi gelsin tekrar satın alıcam platinlemek için. 100 kere çökmüştür oynadığım süre boyunca. Bu yüzden zaten tam oyun parasını haketmiyen bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende korktum oyunu bitirenlere para iadesi olmaz diye ama sony şaşırttı iadeleri yaptı. oyunu daha cihazdan silmedim sadece kitli gözüküyor ama güncelleme kontrolü yapınca 1.06 yı indiriyor anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

valla hocam kaç saat oynadığıma baktım 8 saat oynamışım 3 kere çöktü dünde kilit geldi oyunuma oynayamadım bidaha, iadeler geliyor ufaktan heralde ama oyun gerçekten 8 yıllık bi oyun değil vasatın üstünde şu haliyle malesef teknik olarak 🤦🏻‍♂️

Sırf çökme olayından dolayı bıraktım bende yeni güncelleme ile düzelmesini umuyorum CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Source kullanıcısına yanıt

Patchden de hiç ses seda yok. Ne zaman yayınlanacak,neleri düzeltecekler falan bir patch note yayınlasalar güzel olacak. Next gen updateden önce bir kez daha oynayayım diyorum çünkü bence next gen update 2021 sonuna kadar gelmez. Fakat bu crashlerle bir daha oynamam. Zaten oyunu 63 saatte pek çok side questi yaparak bitirdim. Ama yok oyun çöktü yok bug girdi derken oynadığım oyundan bir şey anlamadım valla CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım :( ay başı çıkacak deniyordu ama belki ocak'ta bile gelmezse şaşırmam :)
  • Ben iade istemedim. Pro ile oynuyordum. Çok fazla sorun yapmadım hataları. Ama hiç istek olmadığı halde Sony bana da iade yapmış. Hindistan PSN den almıştım. Parayı hesaba yüklemiş.
  • burkibey kullanıcısına yanıt
    Valla bunu ilk defa duydum hocam sadece talepte bulunanlara iade olucaktı diye biliyorum ben
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Dün gece büyük bir istek ile konsol başına geçtim. Ama oyunda kilit vardı. Hesaba girdim lisans yükledim. Ama oyun görünmüyor. Kütüphane de satın alınanlar boş görünüyordu. Para da yatmamıştı. Bugün tekrar baktım. İade hesaba yatmış. Ama ben iade istemedim. Üzüldüm açıkçası. Ben zevkle oynuyordum.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Ay ortası çıkacak deniyordu, haftaya gelmesi lazım.
  • İnşallah hocam
  • benim oyun kilitlendi ama parada gelmedi benim aldığım kredi kartını iptal edip yenisini istemiştim başka kart kayıtlı suan inşallah gelir buraya iade
  • Arkadaşlar Ps4 Pro'da oyun çok kasıyor 1.06 patch yüklü bu normal mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeus1905 Z kullanıcısına yanıt

Eski nesilde oyun çok sorunlu bence ps5 alma düşünceniz varsa yeni nesilde oynayın oyunu 60 fps. Ocak ve şubatta eski nesil için iki tane büyük güncelleme yayınlanacak ondan sonra tekrar bir bakın ya da. Evet proda kasması normal sizin cihazda bir sıkıntı yok yani. Oyun optimizasyon özürlü CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeus1905

Arkadaşlar Ps4 Pro'da oyun çok kasıyor 1.06 patch yüklü bu normal mi?

Maalesef normal CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Oyundan hiç beklemediğim şekilde sıkıldığım için şu an yarım kalmış bir şekilde duruyor, bu sebepten doğru düzgün bir rehber yapma isteği de oluşmadı bende. Gerçi Türkçe olmasından ötürü bir rehbere ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum her şey çok yalın ama yine de rehber yapma niyeti olan varsa konuyu devredebilirim.

• Pc bölümünde rehber var zaten ama oyun konsolda patlak olduğu için arkadaş buraya yansıtmamış olabilir.

@CheKD

https://forum.donanimhaber.com/cyberpunk-2077-cikti-pc-ana-konu-turkce-rehber--61471696

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 10 Ocak 2021; 11:54:45 >
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Çevirilerin çoğu rezalet, olmayan kelimeleri eklemişler kafalarına göre, kupaların bir kaçının bile çevirisi yanlış olmuş kimse bu konuya dikkat etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de beklentimi pek karşılamadı ancak oynarken keyif aldım açıkçası. Hatta next gen update sonrası veya buglar çözüldükten sonra tekrar oynamayı bile planlıyorum. Bence ortalama veya ortalama üstü denilebilecek keyifli bir open world oyunu olmuş. Özellikle benim gibi blade runner hayranları için atmosferi en büyük artılarından. Ancak benim en büyük hayalkırıklığım yaptığımız seçimlerin oyuna sonu hariç neredeyse hiçbir etkisi olmaması. Ben hardcore bir rpg oyunu beklerken rpg soslu open world çıktı oyun. Yine de sorunlar çözüldükten sonra yeni nesilde veya güçlü bir pcde oynayacaklara öneririm oyunu. Bence ortalama üstü bir oyun çünkü en azından senaryosu ve sunumuyla. Ancak kesinlikle bu kadar hype'ı ve senelerce süren bekleyişi karşılayan bir oyun değil maalesef. En azından benim gözümde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 10 Ocak 2021; 15:1:43 >
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.